Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Среда 6 января 2010
Сообщение прочтено 1067 раз

 Я дуже люблю це свято. І Таїнство відчувається в цей день. Закінчується річний цикл....Завтра Він Народиться, потім Його Розіпнуть, а далі..  Він воскресне... Кожного року ця історія доброти, світла, зради і болю закінчується Чудом, а значить Чудеса можливі. Треба тільки дуже цього захотіти... Готуватиму кутю, правильні страви, а ще захотілось спекти яблучний пиріг, щоб вдома на Різдво саме цей запах був ( хочу, правда,  це зробити щороку..., а от завтра візьму і таки зроблю).

Ну і ...." Нова радість стала,

         ....Яка не бувала, 

         ....Над Вертепом Звізда Ясна 

         .....Увесь світ засіяла......

..........Хто прийде до мене завтра колядувати,  до речі?


Настроение у меня: загадочное   
Комментарии (4)  
Понедельник 21 декабря 2009
Сообщение прочтено 1417 раз

 Хай вже від сьогоднішнього дня святковий настрій нового року поселиться у ваших душах, вухах і сердцях:-)

Заходьте у розділ "Музика " мого сайту і слухайте !

http://burmaka.kiev.ua/music.htm

 

Казка починається з початку...Новий рік ступає на поріг... 

Мріі-сподівання, як закладки... Згадуються тільки в Новий рік

Срібне павутиння заметілі ..Засипає все минуле в тінь...

Значить буде все, як ти хотіла, Буде все, як ти того хотів......

                                      Новорічні сни, ще далеко до весни, 

                                      Хай любов тобі насниться, ніжна, як ранковий сніг, 

                                      Новорічні сни, непомітно для усіх, 

                                      Щастя хай тебе розбудить, тихо, як ранковий сніг.....

Хай мороз на вікнах намалює... Знаки невідомої зими... 

І надію знову подарує-- всі ми залишилися дітьми...

Новорічна свічка догорає ..Ніч зимову засипає сніг...

Ти не знаєш, хто Тебе чекає, Хто іще зустрінеться Тобі....


           Це пісня про любов, звісно. Про те, що коли любиш людину, то це і ніжність, і бажання, і пристрасть... Це осліплююча  мить, коли ти ще не впала у цей космос, ти розумієш, що все може і неправильно, і не треба так. ..І врешті ти ще можеш зупинитсь.

   Але це ти так думаєш, що ти можеш. Насправді все вже вирішено без тебе. Ти не зупинишся, ти таки не зупинишся, а згориш у цьому полум"ї. І дякуй долі за це. І дякуй Богу. Бо Любов--це Бог. А Бог--це Любов. І вона сама по собі цінність.

А все починається з ніжності...з цього тонкого душевного тремтіння....все овіяне ніжністю....і все ...ну просто все, це все+ніжність. Ну ось чому тобі хочеться посміхатись?:-))))

    P.s. Це все був текст про пісню:-) Нічого особистого:-)

 

 

 


Комментарии (8)  
Пятница 4 декабря 2009
Сообщение прочтено 824 раз

 Три дні як почалась зима...Тобто подивилась на годинник і подумала--вже чотири дні як. А ні снігу нема, ні холодів.. Врешті це, мабуть, і добре , бо зимову резину я теж ще не поміняла:-)) Але все таки....може це тому, що моє серце світить, сяє і так обпалює все навколо, що зима не може розпочатись? А може зими взагалі не буде? А що з Новим Роком?

"...Новорічні    сни,  ще  далеко   до  весни,

Хай любов Тобі насниться, ніжна , як дитячий сміх...                                                                                                                 

Новорічні сни, тихо як ранковий сніг   

Щастя хай Тебе розбудить непомітно для усіх..."

   Пишу музику, граю на гітарі, п"ю каву, дивлюсь у вікно, не сплю і думаю, що світ недосконалий...Але..життя прекрасне:)) Ну і...завтра, тобто 5 грудня в моєї мами День Народження. І я так вдячна мамі, що вона в мене є. Що вона поряд, що вона мене любить. Хто знає мене близько, знає що відбувається в моєму житті. Думаю, вони приєднуються в цих гарних думках до мене. В гарних думках про  Мою Маму і своїх Мам:-)                                                                                        

 Мамочка, я Тебе Люблю!     

 


Комментарии (2)  
Среда 25 ноября 2009
Сообщение прочтено 2134 раз

 http://www.youtube.com/watch?v=tXNvYtq8spg&feature=related

     Треба пам"ятати про це завжди...Ніхто нікого ніде не чекає... Треба приходити і бути готовою піти відразу ж, як це тобі спаде на думку...Чекати нІчого, чого чекати? Треба встати й вийти... Вийти з цієї ситуаці. з цього міста, з цєї країни...Тобто вийти з Його життя...І повертатись...ну, наприклад, додому...Відразу, швидко...На таксі...На літаку...З іншого кінця міста , іншого кінця світу. Ти завжди маєш мати достатньо в гаманці, щоб не питаючись нікого ...встати й  вийти,.. викликати таксі або  поїхати в аеропорт..Це таке правило. Правило № 1... І пам"ятати це треба з самого початку...


Комментарии (12)  
Пятница 30 октября 2009
Сообщение прочтено 1215 раз

    Чому так стається.... а коли приходиться переходити на зимовий час--особливо часто так буває... Або просипаєш все на світі, або прокидаєшся о 5-тій. Тобто або недольот або перельот. 

     Так що ось я тут, пишу. Дякую, хто мені порадив фільмів, ще чекаю від вас порад і далі.... "Трасу 60", "Якщо тільки" і Віма Вендерса уже маю. Десь на вихідних буду дивитись--часу останні тижні ну зовсім не було  щось...А "Дом..из..." і " Спогади..." вже бачила. ..

    Ну і з останніх несподіванок для мене. Хоча в мене була мультивіза до США 5 років і  я була там безліч разів, вчора виникла якась проблема... І дотепер неясно чи дадуть мені візу чи ні. Анекдот. Я що, небезпечна людина? Чи їду шукати кавалєрів? Чи остарбайтер? Але, між іншим, маю летіти в Детройт через 2 тижні і квитки уже заброньовані....


Комментарии (6)  
Суббота 17 октября 2009
Сообщение прочтено 1526 раз

     Минулого року на Трухановому острові (куди я прийшла як слухач, як персонаж цільової аудиторіі) Скрипка запросив мене взяти участь у фестивалі "Рок-Січ" наступного року. І от наступний рік настав. Як стало відомо "Рок Січ" не тільки відбудеться, а і відбудеться 10 разів у різних містах України. І зокрема я запрошена в Ужгород. Куди і виїжджаю з музикантами сьогодні вночі. Назад в понеділок спробую вилетіти літаком, щоб не тулити дорогами України годин з 15. Але буде видно. Візьму з собою ноут. Там кільканадцять серій "Доктора Хауса" і ще всякого  такого, що може бути на ноуті 14-ї дівчинки ( це ноут моєї малої). Записувати щось нове уже нема часу. Так що профільтрую заодно чим живе юне покоління трешу і емо.

    Але запитання. Що варто знайти (записати, купити...) і подивитись? Я маю на увазі кіно. Хто що порадить? Тільки з короткою аннотацією, плз. Ну там типу....сльозлива мелодрама, подивися одна, щоб поплакати....або фільм неясно про що, але твій улюблений Дєніел Крейг в головній ролі....

 


Комментарии (9)  
Пятница 9 октября 2009
MIA | 2009-10-09 00:24:23 бан-лист
Сообщение прочтено 2080 раз

    Я вчора написала пост. Хотілось поділитись. Так, як я пишу в  ЖЖ під псевдонімом. І отримала тут же  пару в"їдливих коментарів. Пост удалила--боляче стало. Пару персонажів забанила. Вирішила не відповідати на пости ( Як от  Артемий в livejournаl) . . І от думаю цілий день. Невже є сенс мати блог, щоб перетворити його на ще один PR-департамент? А якщо просто хочеться щось написати, що тобі болить. Особливо, якщо нікому пожілітись і це ти вночі сидиш перед компом? і саме в цей час потребуєш якоїсь підтримки? Невже для цього треба писати під псевдонімом в ЖЖ?  А тут писати "правильні" агітаційні тексти?

 За останню годину я переслухала останній альбом Nickelback, перечитала новини і обговорення  на форумах, знов зарегілась на Однокласниках і випила півтора келихи чилійського вина ( важкий день був сьогодні, а вино класне). Зараз докачається фільм "Дух времени", що його  мені порадили подивитись і я йду спати.  Аріведерчі.

 

 


Комментарии (15)  
Вторник 22 сентября 2009
Сообщение прочтено 1413 раз

    Я щойно приїхала з Чернівців. Тобто з 17-го по вчора ми ( я + мої музиканти)  були в Чернівцях. Місто фантастичне, але ми втомились від нього, а воно, здається, від нас. Про концерти свідомо не пишу--є багато офіціозу на різних сайтах, мій виступ був в прямому ефірі на УТ. По дорозі багато "умнічала" в різних ефірах і інтерв"ю з приводу значення Рути, скільки всього за 20 років сталось ... Ну і ...згадувала...

    Мої  висновки. Скажу ось що: Хто був справжнім--таким і залишився. Хто був чесним--також . Нудіти,  що "влада" не допомагає--марно, смішно, не викликає поваги і не має жодного конструктиву. Повагу викликає професіоналізм, стоїчність, здатність робити вчинки і залишатись собою. Коли ти займаєшся музикою, живеш в ній-- за часом не стежиш, а тоді,  з подивом відкриваєш для себе, що 20 років минули непомітно. Хтось зістарівся. а хтось абсолютно ні. І це , як виявилося,  не залежить ані від правильності і здоровості обраної життєвої філософіі, ані від фінансового стані і реалізованості в житті. Отакий от феномен.

    Назад їхали потягом в одному вагоні з "Кому Вниз". Вони згадали, як 20 років тому після якихось екшнів  дирекція Рути всім в потяг "виставляла" вино і коньяк. А я свою долю віддавала їм. Запам"яталось, блін!

     p.c. Я там цей...., перед виздом кліп знімала. Уже в інеті є купа фото, це режисер Сергій Ткаченко виклав. Я , як прийду в себе після поїздки, за пару днів тобто, викладу щось тут.

    п.п.с. вирішила активніше писати в блог, сюди тобто. Побачимо, на скільки запалу вистачить. Ну, ну...


Комментарии (7)  
Среда 9 сентября 2009
MIA | 2009-09-09 21:16:18 Вони уходять...
Сообщение прочтено 992 раз

   Помер Слава Хурсенко. Познайомились з ним колись в 91-му на фестивалі "Оберіг".. Ігора Пелиха вже нема.. Кузі нема ..Рік тому пішов Костик Єрофеев. На блог Юрка Покальчука навіть тут ще можна зайти, а його вже нема..Щось відбувається навколо, а вони облітають, як листочки...Боляче.

 Спочивайте з миром, хлопці...   http://www.youtube.com/watch?v=0v_V6b7GOsg


Комментарии (3)  
Суббота 15 августа 2009
MIA | 2009-08-15 23:26:25 Не пройшло і року
Сообщение прочтено 1122 раз

 "Так сталось, що останнй запис.... датований минулорічним літом"--розпочала я  писати "новину" на своєму офіційному сайті.  Ну так сталось.  Але ось, птаха Фенікс піднімається з попелу нарешті.... Насправді багато чого ставалось за це рік. Зараз скопіюю новину з сайту, щоб не писати двічі. Ну і .... буду знов тут ділитись своїми рефлексіями, якщо вам буде цікаво читати:-)))

 burmaka.kiev.ua

     Так сталось, що остання новина сайту датована минулорічним літом.

      І нема нам виправдання:)
Причини? Ну ось, наприклад, минулого літа виникло бажання створити власну творчу майстерню—репетиційну базу. А це--пошук підходящого приміщення, ремонт, закупівля аппаратури. Звісно, на реалізацію цієї ідеї пішло багато енергіі, нервів і грошей. Але тепер можу творити, писати, проводити репетиціі ледь не цілодобово! ( Фото з місця дислокаціі викладемо найближчим часом, музикантів запрошую в гості).
Поїздки, концерти, репетиціі. Треба сказати, що останнім часом намітилась цікава тенденція. Кількість акустичних виступів цього року переважила гучні перфоменси на відкритих майданчиках. Акустичні гітари, бас, перкусіі, рояль, ліричні пісні...Напевно це саме те, чого душа просить саме зараз!
Цікавим і важливим досвідом для мене була участь у концертах до Дня визволення Києва восени і до 9 травня. Спеціально для цих виступів були записані пісні «Темная ночь» и «Давай закурим» з репертуару Клавдіі Шульженко. Трохи пізніше ми викладемо тут ці пісні для прослуховування. А я напишу, як ми записували пісні і чому це було зроблено. А від вас чекатиму думок з цього приводу в гостьовій книзі.
Окрім того, минулого року я була членом жюрі конкурсу БіБіСі на найкращу українську книжку 2008( дуже багато прочитала цікавого і є чим поділитись. А на “Країні мрій» за запрошенням Олега Скрипки читала казочки дітям на «Дитячій галявині».

Ну і всім новинам новина! 22-го січня цього року мені було присвоєне почесне звання «НАРОДНА АРТИСТКА УКРАЇНИ».

Що іще? Просто жила.Переживала, заспокоювалась, святкувала свята і ховалась від дощів. Втрачала друзів. Хтось пішов назавжди.І це дуже дуже боляче.
Пишіть, дзвоніть, заходьте!
Я знову з вами!
Ваша М.Б.
p.s. Написала багато нових пісень. Почали працювати над ними. Першу записуватиму буквально завтра. Скоро почуєте!


Комментарии (6)  
Назад12345678Вперед | Указать страницу