Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Вторник 17 июня 2008
Сообщение прочтено 4614 раз

   Цей проливний дощ, який був в суботу-14-го....це просто, напевно, було Боже провидіння. Ніби було ще раз підкреслено--не так все просто, не так легко збувається мрія багатьох поколнь, мільйонів людей. В своїй фан-зоні, куди мала запрошення, я була вже о 20-тій, промокла до нитки ще до початку концерту.  Але я була по-справжньому щаслива. Я почула геніальні пісні геніальної людини, "останнього з могікан". Я була на багатьох концертах визнаних зірок. Улюблених, знакових, культових. Але Такого Концерту в моєму житті ще не було. Просвітлення, радість, музикантський кайф...на якийсь момент мені почало здаватись, що така світла енергетика йде зі сцени, що й твоє серце помалу починає світити, підзаряжаючись ніби... і не тільки твоє..Може й дощ припинився тому?
     І клубок в горлі під час Yesterday--цією мелодією ніби прощається з тобою 20-те століття, частинку якого своїм дитинством і юністю ти захопила, тому тебе так і проймає ця музика. Ти розумієш, що саме в цей момент  з тобою стається чудо і воно не повториться більше ніколи...
  Вірите, але мені абсолютно все одно хто був у VIP секторі, який цьому концерту можна надати політичний підтекст і все, що стосується шоу-бізнесу в даному контексті.  "Все спливе, як вода.." А музика житиме вічно.
       P.S. Я не написала відразу, просто у мене вчора був День Народження. Приймала привітання, чула гарні слова... А ось прийшло Завтра Після Дня Народження і я знов думаю про Yesterday...


Комментарии (21)  
Суббота 3 мая 2008
Сообщение прочтено 2088 раз

    Дивлюсь по телевізору, зараз 23-15. (Сьогодні 3.05, здається це 3-тій день). Живий звук. У кого взагалі які враження? Хто бачив більше? Може, хтось був там?
    Я цього року не була. Не знаю радіти чи сумувати з цього приводу.


Комментарии (9)  
Воскресенье 27 апреля 2008
MIA | 2008-04-27 00:54:36 Христос Воскрес!
Сообщение прочтено 2566 раз

Христос Воскрес!:-))


Комментарии (9)  
Воскресенье 6 апреля 2008
Сообщение прочтено 37428 раз
          Читали про тих, хто "понаїхав?"  Я приїхала з Харкова у 92 році. Закінчила університет, зібрала сумку якихось речей, взяла квиток на літак і полетіла в Київ.  Тоді мала запрошення працювати на телебаченні. Забігаючи наперед, скажу, що мене туди не взяли. Сказали, що у мене нема київської прописки, що "іногородняя" і можу претендувати (!) на місце в черзі на житло і не взяли. Тоді мене це образило, бо я не вважала , що приїхала з провінціі-- я приїхала з одного Великого міста до іншого Великого міста. Я і зараз  так думаю. Я дуже люблю Харків, хоча майже весь цей час моє місто вважало мене чужою.
        3-го квітня мене нагородили відзнакою "Харків"янка року" і сказати, що мені було приємно--нічого не сказати.А перед тим мене попросили написати ессе про рідне місто. Я написала.
   

                Що для мене Харків? Рідне місто..Мала батьківщина..  Вулиці, які  пам’ятають мене маленькою дівчинкою з величезною гітарою, що їхала через все місто  з рідної Чайковської  в музичну школу в Костюринському провулку, а потім, вже студенткою, коли  йшла в бібліотеку і проходила повз Успенську дзвіницю—місце традиційних зустрічей рок-музикантів...Третій роддом в кінці вулиці Дарвіна, де я народилась і Харківський університет, моя Alma Mater, в симфонічному оркестрі якого свого часу познайомились мої батьки. Перші побачення біля фонтану у парку ім.Шевченка, каруселі парку ім. Горького, підвісна дорога над Лісопарком...

      Харків для мене завжди був і залишається Справжнім Містом. Урбаністичний дух тут скрізь. І в особливій архітектурі конструктивізму--першого радянського хмарочосу Держпрому, і у блиску бруківки Найбільшої Площи Європи, в якій віддзеркалюються нічні вогні. Саме тут зароджувались на початку минулого століття новітні принципи театру Леся Курбаса і модерна українська література у об»єднаннях «Гарт» і «Плуг». А основи ментальної української філософіі Григорій Cковорода формулював, можливо,  за часів свого викладання в Харківському колегіумі. Та і зараз моє рідне місто у фарватері модних тенденцій всіх сфер культури. Недаремно ж його ще називають містом молоді і студентів— в Харкові найбільша кількість Вищих учбових закладів по Україні, хоча я знаю більшість із них лише за дискотеками своїх студентських років, найкращі, пам’ ятається були  в ХАІ  та ХПІ.


Читать


Комментарии (61)  
Вторник 4 марта 2008
Сообщение прочтено 9016 раз

    В момент коли виходить новий альбом переживаю дивні відчуття. Ніби саме на оцей момент, все що могла сказати--сказала. На душі якось навіть дивно і  порожньо (до речі щоразу думається, що може оце і все.. ....що я може і не напишу більше жодної ноти--раптом не прийде це більше до мене? Правда, дотепер приходило:-)))
   Щойно сиділа в машині біля дому і ще раз переслухала пісню за піснею.. Я точно знаю про що вони. На альбомі "Саундтреки"--саундтреки моїх історій, що ставалися  протягом останніх трьох років.  Зі мною. Пісень 10 ( плюс бонуси, серед яких  "Арешт" ТНМКівський і божевільна "Літня" пісня"). Історій...може це все одна моя історія....а може і не одна.. а може вже і не моя.
   Починається все з пісні "Забудь". Все правильно, я тоді з Нью Йорку до Філаделфіі машиною їхала( не я, звісно, була за кермом...) Потім Торонто. Потім "Не тому" і кліп..."Можеш далі"--це я так характер проявляю свій. "Пробач", "І якщо колись"... Коротше закінчилось все " Поранена в серце". Ну і звичайно радісного там багато, світлого і сонячного. "З Днем народження, сонце", наприклад. А хто зрозуміє "Під облачком", той зрозуміє мене, мій характер. 
    Тепер  буду дуже чекати комментів. Бо що стосується мене--я все сказала.
 
                              М.Б.
    P.S. Нереально порадувала співачка М"ята
 
http://blog.meta.ua/~myata-ua/posts/@54786/ 
         Може мені теж цеє..ну,зайнятись виробництвом таких прекрасних новин? Альбом ось вже випустила...а надворі весна...романтика...


Комментарии (32)  
Вторник 29 января 2008
MIA | 2008-01-29 02:20:22 так чи ні?
Сообщение прочтено 4194 раз
Не треба у ельфів питати поради-це з Толкіена-бо вони скажуть "...і так, ...і ні...". Скажіть мені, таки буде зима? Цей сніг надовго?

Комментарии (14)  
Вторник 8 января 2008
Сообщение прочтено 4144 раз

 Христос народився!

 Я була неправа і беру свої слова назад. З приводу смс-розсилокJ
Я дуже люблю Різдво. Для мене  це, можливо, найбільш тепле і таємниче свято. Саме Божественне і земне. Ніжне і радісне. От тому вирішила тим друзям, кого не вдалося побачити і привітати особисто—написати теплу-теплу смску:-)
 КожномуJ Є час і натхнення—свята проводжу вдома—бронхітL

 І що ? Колядники дзвонять в двері , а я пишу смскиJ!!!! Гості вчора приходять, а я смски пишуJ!!  Так що я була неправа! Бо все одно написала далеко не всім, тобто привітала ще не всіх, кого люблюJ Треба було мабуть таки придумати якесь, тільки своє привітання, і таки розіслати
Читать


Комментарии (15)  
Четверг 3 января 2008
Сообщение прочтено 12066 раз

Вже третє січня:-))Я звичайно ж усіх вітаю!! Сподіваюсь, що ті, хто чекав на чудо Новорічної Ночі, отримав його! Що ті бажання, які  були загадані під келих шампанського обов"язково здійсняться! Що 2008 рік буде щасливим для всіх! Цілую:-)
     Питання у мене виникли такі:
          Вас не задовбують стандартні смски, які стандартно розсилаються  по розсилці? І тобі в тому числі? Іх взагалі можна вважати за привітання? Я думаю, що можливо і так, але відповідала, лише на ті смс-ки, які були написані особисто мені і я знала, що відправляльник саме мені хотів побажати те, що побажав:-)
          Вам не здалось, що після привітання нашого Президента не вистачало якихось "курантів" і гімну України, щоб хоча б якось проникнутись зворушливістю моменту, згадати подіі року, що минув, загадати бажання, посміхнутись тим, хто був поряд? Якось на тих каналах, що були в мене, відразу почались продовження цих всіх придуркуватих " новорічних мюзіклів". Тіки переключившись на УТ-1 можна було трохи продовжи урочистий момент Новорічного цоркання келихами.
         Високосний рік--що це тепер значить? Ну знаю, що одружуватись не можна, а що ще?Що ще не можна буде робити цього року?
         
       Як добре, що в мене є цей щоденник ( я, до речі, там, в попередньому пості повідповідала на деякі мессіджі:-))))))!
    Тут я можу справді поділитись враженнями  і запитати щось таке, що дотепер було запитати ніде, ніяк і ні в кого Дякую, що ви є, друзі!!!
           Я вітаю всіх! Вітаю з наступаючим Різдвом,з усіма святами! Хай все буде добре!!!

           


Комментарии (29)  
Пятница 21 декабря 2007
Сообщение прочтено 11991 раз

    Для «половини України» вона точно перемогла на цей раз, з обранням Юлі Тимошенко на посаду Премєра. «Половина друга» ( принаймні представники цієї частини населення у ВР) точно вирішила, що «варто боротися» далі—це було помітно по виразам їх облич. Взагалі я з самого початку думала не писати  нічого про політику в цей свій блог, але подіі минулих тижнів не давали зосередитись на іншому. Створення коаліціі, чергова спікеріада...голосування «по Прем’єру»... «рішення не прийняте»…вираз обличчя Яценюка…секундна німа сцена...вираз обличчя  Шуфрича і Колєснікова...оплески...друге голосування»...  «віддайте мою карточку!»...вираз обличчя СанСанича....бурхливі оплески (в цей момент, до речі, теж напевно  хтось подумав «справедливість є »…/ пропустимо подіі декількох наступних днів— вони були дуже цікавими і напруженими, але ще цікавішим і напруженішим, думаю, було те, що відбувалось «в кулуарах»/....Голосування підняттям рук..цікаво, що вона зараз відчуває?які слова собі каже? ...ого скільки невідомих людей...багато хто ніяковіє...яка різна інтонація у слова «за»...жарти деяких депутатів несмішні і недоречні...брателло підняв одну руку, а потім другу...оплески, всі підхопились з місць.... ЮВТ--Прем’єр-міністр України.


      Якщо уявити, що все це --багатоденна театральна вистава, то якого жанру? Трагікомедія? Фарс? Детектив? «Незакінчена пєса для механічного піаніно?»


 Повчальна казка  з хеппі ендом? ...


      


     Не получається абстрактно. Бо це країна, де я живу і живуть мої любимі і близькі. Яку я дуже люблю. І мені боляче, коли її порівнюють з «банановою республікою», територією корупції і бандитизму, країною «третього світу». І музику я пишу для таких як я, яким теж від цього боляче. І пишу українською мовою, яку півкраїни не розуміють і не люблять. А я люблю.


         «Времена не выбирают, в них живут и умирают».


      P.S.
Читать


Комментарии (38)  
Четверг 6 декабря 2007
Сообщение прочтено 10932 раз

Приїхала сьодні на репетиційну базу (вона біля костьолу на Червоноармійській)--ні машину поставити, ні проїхати--купа ментів. Це  десь біля 15-тої години було.. Казали, що ходили "хлопці в кашкетах" навіть по будинкам--в костьол заходили, в муз. школу--ну, типу, чи все нормально, тихо, спокійно, чи, раптом, хто не терорист..Це десь півкілометра від палацу Україна, у якому сьодні ніби концерт Сандри, і Хтось "Важний"(міліціянти так сказали) приїде на концерт. ТО ХТО ж у нас такий Важний з любителів Сандри??!!! не можу заспокоїтись від цікавості! Хто зна?


Комментарии (31)  
Назад12345678Вперед | Указать страницу