Авторизация
Меню

Календарь
 Декабрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Не пройшло і року
MIA | 2009-08-15 23:26:25
Сообщение прочтено 1068 раз

 "Так сталось, що останнй запис.... датований минулорічним літом"--розпочала я  писати "новину" на своєму офіційному сайті.  Ну так сталось.  Але ось, птаха Фенікс піднімається з попелу нарешті.... Насправді багато чого ставалось за це рік. Зараз скопіюю новину з сайту, щоб не писати двічі. Ну і .... буду знов тут ділитись своїми рефлексіями, якщо вам буде цікаво читати:-)))

 burmaka.kiev.ua

     Так сталось, що остання новина сайту датована минулорічним літом.

      І нема нам виправдання:)
Причини? Ну ось, наприклад, минулого літа виникло бажання створити власну творчу майстерню—репетиційну базу. А це--пошук підходящого приміщення, ремонт, закупівля аппаратури. Звісно, на реалізацію цієї ідеї пішло багато енергіі, нервів і грошей. Але тепер можу творити, писати, проводити репетиціі ледь не цілодобово! ( Фото з місця дислокаціі викладемо найближчим часом, музикантів запрошую в гості).
Поїздки, концерти, репетиціі. Треба сказати, що останнім часом намітилась цікава тенденція. Кількість акустичних виступів цього року переважила гучні перфоменси на відкритих майданчиках. Акустичні гітари, бас, перкусіі, рояль, ліричні пісні...Напевно це саме те, чого душа просить саме зараз!
Цікавим і важливим досвідом для мене була участь у концертах до Дня визволення Києва восени і до 9 травня. Спеціально для цих виступів були записані пісні «Темная ночь» и «Давай закурим» з репертуару Клавдіі Шульженко. Трохи пізніше ми викладемо тут ці пісні для прослуховування. А я напишу, як ми записували пісні і чому це було зроблено. А від вас чекатиму думок з цього приводу в гостьовій книзі.
Окрім того, минулого року я була членом жюрі конкурсу БіБіСі на найкращу українську книжку 2008( дуже багато прочитала цікавого і є чим поділитись. А на “Країні мрій» за запрошенням Олега Скрипки читала казочки дітям на «Дитячій галявині».

Ну і всім новинам новина! 22-го січня цього року мені було присвоєне почесне звання «НАРОДНА АРТИСТКА УКРАЇНИ».

Що іще? Просто жила.Переживала, заспокоювалась, святкувала свята і ховалась від дощів. Втрачала друзів. Хтось пішов назавжди.І це дуже дуже боляче.
Пишіть, дзвоніть, заходьте!
Я знову з вами!
Ваша М.Б.
p.s. Написала багато нових пісень. Почали працювати над ними. Першу записуватиму буквально завтра. Скоро почуєте!


Комментарии RSS :

pospishaiko | 26.08.2009 17:17 | [Ссылка]

 Пишіть, мені цікаво


pospishaiko | 30.08.2009 20:33 | [Ссылка]

 

Вы пишете так много о любви

Наверное, ее у вас немало.

Стихи пишу о чувствах, но мои

Всегда о тех, кого мне не хваталоWink

 

 


Гость | 08.09.2009 20:46 | [Ссылка]

Ояй!! Вернулась :)
Марічко-Бурмачко, як же ти нас могла отако покинути на неповні рік+2міс ?!
Справді радий поверненнюДумаю приємно буде почитати твої свіженькі дописи.
ФАйних вам репетицій у власному музичному гніздечку!

---
Рімас ;)

Гость | 15.09.2009 09:43 | [Ссылка]

Привіт!

Нещодавно надибав в новинах замітку про старт агіткампанії перед виборами і т.д. А ще про підтримку єдиного кандидата (ЮТ) цілим сузіррям укрпопзірок. Всі розказували яка Тимошенко файна й сексапільна і шо з неї буде кльовий президент. А ще, що працюватимуть абсолютно безвозмєздно О_о

як на мене - брехня цинічна. Я вже й не дивуюся таке чути від Тимошенки, вона перш за все намагається "продати" себе масам, яким треба хліба і видовищ. Тому такі кроки виглядають досить адекватними. Але чи можна виправдати цим обман? =О

Як ти на то всьо дивишся? Чи ти отримувала від Юльчиного штабу запрошення примкнути до її групи підтримки?

Незручно мені якось відбирати твій час, але дуже хтілося б почитати про твій погляд на то всьо. Якщо не хочеш тут в щоденнику писати, можеш коротесенько на roman.voloshchuk@gmail.com

---

Рімас

 

P.S. Тішуся, що не знайшов серед тих "зірок" тебе, Олега, малого Вакарчука..


podlom | 01.10.2009 17:54 | [Ссылка]

Маріє, пишіть сюди. Мені цікаво читати Very Happy


Гость | 02.10.2009 09:48 | [Ссылка]

 Фениксы, говоришь? Пеплом по воде...