Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Новорічні сни..
MIA | 2011-01-01 16:04:31
Сообщение прочтено 1789 раз

 Перший день Нового Року...Те, що він буде складним і так було ясно..Але події останнього передноворічного тижня дали зрозуміти, що треба брати себе в руки, знаходити сили, піднімати голову, розправляти плечі...Словом, я не знаю що треба робити, але кулаки вже стискаються, боляче бачити те, що відбуається і до чого це веде...І ставати плечем до плеча. Тільки от все менше є тих, кому справді довіряєш..

   Але...З Новим Роком! Бажаю всім і собі--Щастя, Любові, Гармоніі, Світла і Тепла!! Здоров"я близьким і успіхів дітям!! І щоб наступний рік був кращим за попередній!!

   З Новим Роком! Обнімаю всіх!


Комментарии RSS :

berkutu | 01.01.2011 16:06 | [Ссылка]

С Новым годом!


pospishaikoo | 01.01.2011 18:06 | [Ссылка]

war_trinitiЯ дам вам парабелум. З Новим Роком, товаришко по боротьбі lov_serenad


Гость | 02.01.2011 06:29 | [Ссылка]

Марійко нас , твоїх друзів, багато. Це ми просто ще не ЗІБРАЛИСЬ РАЗОМ. З Новим Роком ! Хай він подарує тобі Казку !
Успіхів !

Гость | 09.01.2011 11:04 | [Ссылка]

З Новим роком Марійко. Прошу у Бога дати Тобі ще багато-багато творчої наснаги - щоб приносила нам усім радість - а Тобі щастя. Великого людського щастя.

А це мій маленький Тобі подарунок на Різдво - відомо, що на Різдво приносять подарунки.Rolling Eyes

 

Буратіно

біля чарівних дверей

 

 

В двері юності зазирнув тихесенько –

І завмер

Раптом стало все так близесенько,

Як тепер

Все що прожито – ось, на відстані

Руки

Чи зробив би знову ті ж

Помилки?

Чи б зумів розпізнати нагих

Королів?

Чи б навчився прощати тих,

Що любив?

Так все близько здається отут,

За склом

Хоч насправді травами вже

Поросло

Лиш зрадливе марево це, лиш

Міраж

Серця зболеного, з давніх спогадів

Коллаж

Двері в темний закуток

Зачини

Сірі тіні минулого

Прожени

Тих, що любиш – пригорни,

Поцілуй

Вище голову!  Усміхнись.

Не горюй.

 

Зповагою і захопленням.

Шанувальник Юрій Гладун


Гость | 10.01.2011 02:00 | [Ссылка]

Марічко !

Нехай Ваш новий 2011 рік буде проходити під знаменами перемог (як у творчості так і особистих) по дорозі з гарним настроєм, відмінним самопочуттям, наповлений доброю енергією та тільки добрими новинами від близьких та нових людей, що зустрінуться Вам на Вашому шляху !

А також здоров"я, щастя та кохання Вам та близьким, веселих свят та гарно відпочивати у цікавих подорожах - 2011 !

Олег

http://www.facebook.com/#!/ualisk


Гость | 13.06.2012 09:54 | [Ссылка]

Мої вітання та найкращі побажання. Розділяю твою громадянську позицію у всьому. сам не є публічною людиною, однак у міру своїх можливостей прикладаю зусиль на захист рідної мови. Стурбований перспективами та розбратом серед лідерів опозиції. сам аналітик і  передчуваю нашу поразку на майбутніх виборах.

Майже рік тому створив власний блог "Дзваін українського слова" (dzvin.kiev.ua). Будь ласка, переглянь його. 

Багато хто ратує за відсутність національної ідеї державотворення в Україні. Нам українцям потрібно обєднатися саме навкооло рідної мови.  Створити рух за її відтворення та збереження.   Наперекір усім намаганням нинішньої влади та тих чинників які шкодять українству (відсутності медіапростору, зросійщення преси телебачення, діяльність РПЦ та нашої церкви МП, зради більшості національних зірок естради: повалії, білики, сердючки, 95 квартали, тощо... ) - потрібно якось активно діяти. Потрібно спробувати мобілізувати та обєднати залишки свідомого українства. Не можемо розраховувати на наших політиків які  не дійдуть до спільної мови.

Щодо створеного блогу.  Здається так просто. Українці, будьмо собою. не підлаштовуймося під когось.  Давайте водночас усі разом спілкуватися виключно рідною мовою. Нас ще багато є. Але з кожним роком все менше. Не повторімо долі сусідів сябрів.

Створивши блог, надіявся що він буде сприйнятий і багато співгромадян з ним ознайомиться. Проте, я не маю можливості його розкрутити.

Маріє, ти є публічною людиною, маєш значні можливості до спілкування.   Спробуй обєднати  поважних та авторитетних українців, хто має вагу та вплив на суспільство та розпочати всеукраїнський народний рух  під гаслом УКРАЇНЦІ, ДАВАЙТЕ УСІ РАЗОМ СПІЛКУВАТИСЯ ВИКЛЮЧО УКРАЇНСЬКОЇ МОВОЮ

Я намагався сам вийти якось на Василя Шкляра та Ліну Костенко, однак не зміг цього зробити.  Пересилав  подібні звернення до предстоятелів українських церков, лідерів партій національного спрямування А.Гриценка, А.Яценюка  -  усі мої спроби були марними....

З повагою Микола Білик (mpgjl@bk.ru)