Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


....Дякую))
MIA | 2011-03-09 01:26:35
Сообщение прочтено 926 раз

Дякую всім, хто привітав мене сьогодні)) Це так неймовірно--постійно посміхатись, чуючи стільки приємого, знати, що весна таки точно наступила і читати особисто тобі написані смски (тобто не з масової розсилки))...Ну як... ну як можна це свято не любити...При чому тут Клара і Розa...При чому тут права за рівні можливості, якщо вже чесно...Та навіть вже  і "совкового" присмаку давно нема...

Я оце згадувала сьогодні, як в дитсадку для мам робили листівки з аплікацією-циферкою "8"...І ці підсніжники в школі...І цей "чай з тортом" на 2-му курсі філологічного факультету (у нас було всього 2 хлопці і їм було непросто)...В мене це свято, 8 березня викликає тільки приємі емоціі))) Дякую ще раз всім!

  Але особливо--за квіти)))

               P.s. А з Днем Матері мене хай вітає моя Яринка, бо я мама не для всіх, тільки для неї:-)))

 

 

 

 


Комментарии RSS :

pospishaikoo | 09.03.2011 10:57 | [Ссылка]

 історична сутність свята це нвроді святкового гумору, не є найактуальнішою проблемою сучасності (більш актуальним є питання - чи можливо (хочаб робити спроби) притримуватися нормального режиму дня, не зважаючи на специфіки професій?) Але в порядку філосовської дискуссії задля поговорити (бо наприклад лежиш хворієш і нема з ким) хочу нагадати, що злочинний режим, свята якого ми так легковажно продовжуємо відмічати під різноманітними благообразними приводами, сам приділяв Символіці і Ритуалу надзвичайно велике значення на ідеологічній кухні з приготування нації спецпрезначення - Радянський Народ ( наявність якого у сучасній Україні і є найголовнішою причиною перманентно "скрутного становища"). В цьому сенсі 8березня найменш "небезпечне", ідеологічна суть його при совку була крутитити дулю патріархальній православній церкві, головному ідеологічному конкуренту, буцімто перевагами буцімто свободи жінок у лоні коммуністичної віри. Тому тепер на це звертати увагу не треба, ми ж тепер немаємо ні тої, ні другої (віри), Гроші і Успіх - ось справжні божки сучасності. А от "День Перемоги" Радянського народу під керівництвом Коммуністичної партії Радянського Союзу - я б таки відмінив. Не 9травня - як день Памьяті Жертв, а саме те, чим воно фактично продовжує бути - "днем перемоги" одного преступного режиму над іншим, днем перемоги одної частини України над іншою. І в мене є великі сумніви що успіх Німеччини і Японії був би таким же вражаючим, якби нацизм якось сам розсосався у результаті докладу Ріббентропа на 20зьїзді НСДАП "Про культ особистості Гітлера", або "пєрєстройкі" під керівництвом Шелєнберга, а пересічні німці ціпляли тепер свастіку на авто, влаштовували концерти і салюти пишаючись фронтовими подвигами Вермахта, що зламав хребта людожеру усіх часів - Сталіну і КПСС а якщо хтось по ямах лежить - то ми ж засудили, хіба це може кинути тінь на велич подвигу батьків, що відстоювали прадавні землі східних готів держави Ойум на лівому березі Днепра?