Авторизація
Меню

Календар
 Квітень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


П'ятниця 19 серпня 2011
Повідомлення прочитано 1321 раз

      Україна є, була і буде. Завжди були ті, хто боровся за неї, хто йшов наперекір, хто не мовчав…. Бо  навіть просто любити Україну ніколи не було легко. Наша Історія і Культура , наш  Гімн і наш Прапор, наша Мова—це  століттями  було ознакою  протесту. Це і зараз означає позицію.  Може саме тому  любов до України—стоїчна. Це  назавжди. І якщо навіть не знаєш куди йти і з ким тобі по дорозі, варто озирнутись назад, на покоління тих, хто зберіг Україну у своєму серці…І не дати загастити пломінь віри у своїй душі, бути достойними дітьми свого народу і своєї Вітчизни, зберегти цю, таку ще нетривку, Незалежність. За неї віками боролись наші предки. Нам не можна це втратити.

Хранителі надіі.

Музика--Таня Ша

Текст --МБ

Ніби в дивному полоні ми у неба на долоні

Кожен з нас розуміє це--назавжди...Нас не зупинти
...
Читать


Коментарі (3)  
Четвер 14 липня 2011
Повідомлення прочитано 1384 раз
Мандрівка "Поїзду українських Піонерів" ( "піонери", звісно, у своєму первісному значенні-"першопрохідці" ) закінчилсь . Почалась вона у Галіфаксі , тоді Монреаль, Торонто, Вінніпег... Я приєдналась до компаніі у Саскатуні 4 липня, звідти фото викладала на Фейсбук)).  Насамперед мені було цікаво побачити Західну Канаду, де я не була, побачити місця, куди , власне, приїжджали наші люди більше століття тому...Як починалось їх життя за океаном, де спочивають їх душі . Враження неймовірні, я би навіть сказала екзистенційні ... Пам'ятаєте ж фільм Леоніда Осики " Камінний хрест" , коли старий дядько Дідух,  залишаючи Україну, поставив по собі Камінний Хрест . І таких історій були тисячі... Побачити врешті , куди він приїхав, цей чоловік, побачити його хату--а це була реальна людина!...А разом із тим зустрітися із конгресменами, політиками, суспільними діячами , які бережуть це своє українство..  Деякі з них, так само як ми,  мокли і мерзли під Едмонтонським дощем і не нарікали.... Аби тільки бути у спільноті , відчути також подих оцієї вічності. І олімпійський чемпіон 2010 року , ковзаняр Лукас Маковскі, про якого ми тільки здогадувались, що він може бути українського походження. А він приїхав у вишиванці і привіз олімпійську медаль, сказавши, що його бабуся заповідала,  аби свої перемоги він присвячував Україні...    Словом, дякую посольству України в Канаді і особисто Ігору Осташу, всім хто організував цю неймовірні поіїздку, консульству  України також ...( по дорозі до NY зі мною трапилась історія в аеропорту Калгарі, де довелось затриматись на добу. Коли була пересадка, я запізнилась на літак не зі своєї вини. Одна, в чужому місті, без жодного знайомого і уявлення що робити...Українській громадянці не дали пропасти, скажу я вам --докладніше про пригоди напишу пізніше)))      А зараз лечу до NY, на фестиваль Союзівка, музиканти візи таки не встигли отримати, на жаль. Організатори створили певні проблеми. Що це  буде I як- не знаю...Але я вже в літаку, гітара зі мною..Пригоди продовжуються))))     P.s. Всім, хто скучає за мною у Києві-маю квиток назад на 19- те!!  P.p.s пишу з іPad , фото звідси вставляти не вмію, поставлю пізніше, як додому повернусь!!!

Коментарі (7)  
Четвер 5 травня 2011
Повідомлення прочитано 13060 раз

..Ви пам"ятаєте, з Паоло Коельо, здається...твоє бажання обов"язково здійсниться, якщо дуже хотіти і правильно його сформулювати. Я дуже люблю музику, різну, багато, створюю свою...Це аксіома....Людина настрою. Це теорема... Коли рееструвалась на Фейсбуку (а провідником в цей світ заборонених розваг для дорослих стала моя подруга, Юлія Жмакіна, продюсер програми "Сніданок 1+1", вона і розказала мені як заповнювати аккаунт, відтоді майже рік напевно у мене в гарфі--іінформація і телебачення в мене одна прграма--Сніданок 1+1( можете глянути...). Ну і от пару тижнів тому після презентаціі на Сніданку пісні Розмалюю писанку, Юлія запропонувала мені..." а от давай ти будеш підбирати для Сніданку музичні фрагменти, ну от що ти любиш, або пісня з чимось пов"язана, або є цікава історія...І запишемо це все на даху"...Ну от ми минулого тижня записали декілька фрагментів, команда Сніданку це змонтувала....і вже другий день рубрика виходить в ефір..

 

http://www.youtube.com/watch?v=ubIwEeovBGQ

http://www.youtube.com/watch?v=xy8QioIj4nA

Ось він, цей мій дебют))...

p.s.А завтра буде фрагмент музики Карли Бруні, дуже гарна і ніжна музика)) А чому? Дивіться завтра біля 9-ї і узнаєте)))

p.p.s. Ви будете сміятись, але я не знайшла на Ютюбі кнопочку "Встроїти" для отримання HTML кода для встроювання сюди відео. Туплю щось...:-)))))


Коментарі (64)  
Середа 13 квітня 2011
Повідомлення прочитано 12134 раз

     

Якийсь час тому мої друзі підбили мене задуматись над створенням альбому для дітей. От, мовляв, так мало українських пісеньок, аби їх вчити малят , наприклад до свят або в дитячих садочках… А й справді, подумала я… З  того моменту було перегорнуто гори дитячої літератури, а вона у нас –блискуча, вже повірте  мені. Щось із віршів написала сама,багато віршів --це  Наталя Забіла, Платон Воронько, Марійка Підгірянка……І от --альбом уже в роботі, на студіі «Кофеїн», а я--презентую прем"єру пісні «Розмалюю писанку» на вірш Катерини Перелісної ( в моїй редакціі+ приспів)   


 


Коментарі (9)  
Четвер 10 березня 2011
Повідомлення прочитано 1403 раз

Наприкінці дня  "промов і вшанувань" хочеться згадати Тараса Григоровича без пафосу і глянцю..Хочеться вірити, Поет , який став водночас  і нервом, і стоїком духу української культури, був саме таким..Живим, імпульсивним, десь блукаючим подалі від офіціозу і фальші...

    Сергій Жадан.

"....Тарас Григорович Шевченко
зітхнув поважно й непричетно.
дістав годинника старого
і рушив повагом в дорогу....

..Він йшов врочисто тихим містом
в пивницях пиво пив імлисте
стріляв цигарки в перехожих
такий живий такий несхожий....

..Дівчата пахощами вкриті
просили в нього закурити
їм отвічав не вельми чемно
Тарас Григорович Шевченко..


...Він врешті втік із цього міста
він зник із сяючого місива
і в черешневій квітній піні
його зустріли перші півні...."

1992р.


Коментарі (1)  
Середа 9 березня 2011
MIA | 2011-03-09 01:26:35 ....Дякую))
Повідомлення прочитано 927 раз

Дякую всім, хто привітав мене сьогодні)) Це так неймовірно--постійно посміхатись, чуючи стільки приємого, знати, що весна таки точно наступила і читати особисто тобі написані смски (тобто не з масової розсилки))...Ну як... ну як можна це свято не любити...При чому тут Клара і Розa...При чому тут права за рівні можливості, якщо вже чесно...Та навіть вже  і "совкового" присмаку давно нема...

Я оце згадувала сьогодні, як в дитсадку для мам робили листівки з аплікацією-циферкою "8"...І ці підсніжники в школі...І цей "чай з тортом" на 2-му курсі філологічного факультету (у нас було всього 2 хлопці і їм було непросто)...В мене це свято, 8 березня викликає тільки приємі емоціі))) Дякую ще раз всім!

  Але особливо--за квіти)))

               P.s. А з Днем Матері мене хай вітає моя Яринка, бо я мама не для всіх, тільки для неї:-)))

 

 

 

 


Коментарі (1)  
Понеділок 14 лютого 2011
Повідомлення прочитано 1447 раз

....Любов на світі є...:-)

 


Коментарі (4)  
Вівторок 8 лютого 2011
MIA | 2011-02-08 02:37:22 Фейсбук :-)
Повідомлення прочитано 4803 раз

 Фейсбук ніби цікавіший? http://www.facebook.com/burmaka.maria ...Це офіційна сторінка, і є ще неофіційна, звісно ж. Якось там життя більше,не? Тут трохи таке своє коло, правда? Ніби життя зупинилось....:-)  А воно насправді живе, оце життя....п.с. пам"ятаєш все...?

 

воно 


Коментарі (18)  
Вівторок 11 січня 2011
Повідомлення прочитано 1458 раз

 

 

Mr Nobody. Неймовірне кіно. Давно щось таке хотіла подивитись і ось...Тепер --один з моїх улюблених фільмів, на рівні з "Eternal Sunshine of the Spotless Mind" (Тобто "Вічне сяяння чистого розуму", так, здається, це перекладали.

p.s. Джаред Лето-молодець. Шкода, що не була на концерті "30 seconds ..."

p.p.s Фільм поотримував купу нагород, але абсолютно провалився в прокаті. І це ідіотизм, бо саме такі фільми міняють свідомість і після них щось розумієш про себе.

...І ось ще на таке натрапила в мережі.  Торкнуло, бо не чекала, що саме так..Христос народився!


Коментарі (5)  
Субота 1 січня 2011
MIA | 2011-01-01 16:04:31 Новорічні сни..
Повідомлення прочитано 1790 раз

 Перший день Нового Року...Те, що він буде складним і так було ясно..Але події останнього передноворічного тижня дали зрозуміти, що треба брати себе в руки, знаходити сили, піднімати голову, розправляти плечі...Словом, я не знаю що треба робити, але кулаки вже стискаються, боляче бачити те, що відбуається і до чого це веде...І ставати плечем до плеча. Тільки от все менше є тих, кому справді довіряєш..

   Але...З Новим Роком! Бажаю всім і собі--Щастя, Любові, Гармоніі, Світла і Тепла!! Здоров"я близьким і успіхів дітям!! І щоб наступний рік був кращим за попередній!!

   З Новим Роком! Обнімаю всіх!


Коментарі (6)  
12345678Вперед | Вказати сторінку