<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Бурик З.М. ~ Бурик Зоряна искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Четверг 11 февраля 2016
Сообщение прочтено 55 раз
mir23 | 2016-02-11 17:46:51

Зоряна Бурик :

Бюджету Львівщини – бути : https://w ww.youtube .com/watch ?v=EYH_JRi U7kM

Як не дивно, процес бюджетування області є більш прогнозований, ніж загалом країни, який щороку приймається у «останню ніч». Ось як це було 2 роки тому : https://www.youtube.com/watch?v=ysVxUSb8PD8 http://lviv.vkadri.com/video/druhyi-telekanal-novyny-lvivshchyny-v-obiektyvi-chast-2-zoriana-buryk-viktor-borshchevskyi.html

 

Зоряна Бурик :

Конкурентоспроможність регіону можна і треба підвищувати за рахунок розвитку індустріальних парків, підтримки підприємництва (на засадах кредитного фінансування) шляхом розробки та реалізації обласних програм. Правильна послідовна розробка програм регіонального розвитку стимулює їх ефективну реалізацію. Про програмно-цільовий метод : http://library.univer.kharkov.ua/OpacUnicode/index.php?url=/auteurs/view/288383/source:default http://www.disslib.org/prohramno-tsilovyi-metod-derzhavnoho-upravlinnja-rehionalnym-rozvytkom.html

Зоряна Бурик :

Діяльність громадських рад в Україні може і повинна бути ефективною !

Наприклад, по Громадській раді при Львівській ОДА активно ведеться робота щодо контролю за кадровими призначеннями в області, протидія та моніторинг незаконних забудов у місті, вирубки лісів на території регіону.

http://blog.i.ua/user/5115436/1798470/

До прикладу, за період роботи Комісією з питань законності Громадської ради було підготовлено та направлено адресатам (ЛОДА, Прокуратура у ЛО, ГУ МВСУ у ЛО, ДФС у ЛО, Голові Національної Поліції України та ін.) більше 40 інформаційних документів: (запитів, звернень, заяв) з питань: протиправних дій з боку посадових осіб ПАТ «Львівгаз»; випадків хабарництва в органах ДФС у Львівській області; системних порушень та зловживань в галузі освіти Львівщини;  масових порушень при будівництві житлових будинків та випадків незаконного будівництва;  щодо фактів зловживань та розкрадань посадовими особами Дрогобицького лісового господарства; незаконного вирубування лісів на Львівщині та інші питання.

ОСЬ ВІДЕО-ЕФІР ПРО РЕЗУЛЬТАТИ НАШОЇ РОБОТИ…. 

https://w ww.youtube .com/watch ?v=X5Mm0mu op4M

Пятница 29 января 2016
Сообщение прочтено 46 раз
mir23 | 2016-01-29 17:04:29

Зоряна Бурик.    Активне залучення громадян до вирішення суспільних проблем та громадсько- політичного життя є обов’язковим компонентом демократичного суспільства та ознакою розвиненої держави. Коли громадяни можуть брати активну участь у процесі розробки політики та прийняття рішень, а також контролювати процес їхнього виконання владою, результатом є ефективні державні інститути, що працюють на користь усього суспільства.

   У розвинених країнах молодь із шкільних років вчиться відповідальному ставленню до проблем своєї громади. Наприклад, на Різдво багато людей приділяють декілька годин святкового дня праці в їдальні для безпритульних, де вони готують та роздають їжу людям, яким нікуди йти і немає що попоїсти у свято. Або, якщо школа потребує коштів на придбання камери для освітніх проектів учнів, самі учні організовують кампанію зі збору грошей як-от, наприклад, продаж тістечок, які вони самі ж приготували, а не збирають кошти з батьків. Загалом, участь у проекті, спрямованому на вирішення проблем громади, все частіше є необхідною умовою для отримання атестату про середню освіту у багатьох розвинених країнах. Тому підлітки на момент закінчення школи вже мають досвід благодійної роботи – допомоги літнім сусідам, участі у прибиранні парків та висадженні дерев, збору одягу для нужденних, тощо.

Зоряна Бурик. Громадське суспільство і податкова реформа.

  Варіант громадських організацій мав би більше ваги в постмайданному 2014 році, аніж, у 2015-му, бо громадянське суспільство – це така зручна річ для приходу до влади, але дуже незручна, коли вимагає справжніх реформ.
  Кінцеві перспективи податкової реформи виглядають все ще дуже розмитими і залежать від політичної волі. Все ще маємо сподівання побачити Україну податково привабливою для інвестицій, мати країну, що пропонує унікальну пропозицію щодо використання нашого кваліфікованого персоналу. Шкода, що не всі учасники впливу на процес податкової реформи поділяють цей погляд.

Нові громадські ради : http://lv.sfs.gov.ua/data/files/114104.pdf

https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=26&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiLw6OeqM3KAhVBlCwKHWHGBH84FBAWCDcwBQ&url=http%3A%2F%2Fwww.loda.gov.ua%2Fupload%2Fusers_files%2F1%2Fupload%2FDocumets%2FSpYsok_Ustanovchi%2520zborY.doc&usg=AFQjCNE_o3gVSagQBNC0w9AYGAtCbXd0kA&sig2=snSOR4fULWLbVFFkm-W6SQ&bvm=bv.112766941,d.bGg

Вторник 26 января 2016
Сообщение прочтено 57 раз
mir23 | 2016-01-26 22:49:16

Зоряна Бурик: На превеликий жаль у 2016 році на українців очікує стрімке зростання цін на харчі. Експерти аграрних ринків асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» вважають, що в наступному році варто очікувати істотного подорожчання продуктового кошика. «2015 рік видався ще більш-менш вдалим для аграрної галузі, тому і не відбулося суттєвого подорожчання продуктів харчування. Наступний рік може вийти не настільки вдалим для аграрної галузі, що потягне за собою і суттєве подорожчання продуктів», – вважають експерти. На їх думку, підвищення цін на продукти можуть спровокувати кілька факторів: «У цьому році аграрні виробники суттєво економили на технологічному процесі, на внесенні добрив. До того ж доклалися погодні умови, які завадили засіву озимих культур. Через недосів наступного року ми можемо втратити 10 млн тонн урожаю зерна та отримати 60 млрд гривень збитку», – зазначили експерти. Крім того, за словами експертів, досі неврегульоване питання з податковою реформою та правилами оренди землі, що мають вступити в силу з 1 січня 2016

Четверг 14 января 2016
 Соціальна складова сталого розвитку безпосередньо пов’язана з людським потенціалом, який наприкінці ХХ ст. визнано основною метою та головним чинником суспільного розвитку держави [4, с. 320]. Сталий розвиток держави, означає досягнення стійкого економічного зростання за умов справедливого забезпечення потреб нинішнього і наступних поколінь; збереження та відновлення навколишнього середовища, передбачає активну участь всіх громадян та верств населення у його досягненні, ліквідацію або обмеження нежиттєздатних моделей виробництва й споживання. У свою чергу, за умов досягнутого стійкого економічного зростання, передбачається справедливий розподіл його результатів для забезпечення нинішніх і майбутніх потреб людини, розвиток людського потенціалу [2, с. 599-600]. 

Сталий розвиток є основою формування політик країн Європейського Союзу та багатьох інших країн світу. Обґрунтування необхідності забезпечення сталого суспільного розвитку в Україні визначає актуальність та мету даного дослідження.

Вперше, термін «сталий розвиток», введений у широкий вжиток Міжнародною комісією  по навколишньому середовищу  і  розвитку  (Комісія  Брунтланд) у 1987 р. [5, с. 6-7]. Під  «сталим»  розуміють такий розвиток, який задовольняє потреби нинішнього часу, але не ставить під загрозу  здатність  майбутніх  поколінь  задовольняти  свої  власні  потреби. В Україні проблема сталого розвитку обговорюється достатньо давно і є актуальною.

Узагальненим індикатором поступу країни щодо досягнення сталого розвитку є Індекс розвитку людського потенціалу (ІРЛП). ІРЛП (англ. Human Development Index, HDI) – індекс для порівнянної оцінки бідності, грамотності, освіти, середньої тривалості життя й інших показників країни. Індекс був розроблений у 1990 р. пакистанським економістом Махбубом ель Хаком  (Mahbub ul Haq) та використовується ООН з 1993 р. в звітах з реалізації Програми людського розвитку ООН, яка має представництва в усіх країнах світу-членах ООН. Обрахування ІРЛП здійснюється з періодичністю раз на 2-3 роки. Суть даного документу полягає у вивченні індексу людського розвитку за країнами світу, основними критеріями якого виступають: середня тривалість життя при народженні, рівень грамотності та рівень життя населення країн світу, який оцінюється через ВВП на душу населення, та інших вагомих показників.

За останні 10 років серед країн світу індекси розвитку людського потенціалу в переважній більшості держав поліпшилися (з показника 0,639 до 0,694), а 40 країн світу суттєво просунулися в даному рейтингу. Найкращу динаміку розвитку в минулому році продемонструвала Лівія, піднявшись на 23 сходинки у рейтингу з 87 на 64 місце, таким чином ставши першою країною африканського континенту яка випередила Україну, всього за 1 рік вийшовши з кризи 2011 р., та підвищивши свій індекс з 0,725 до 0,769 (2-ій показник в історії), а найгірша динаміка за досліджуваним індексом належить Португалії -3 позиції, як закріпилася на 43 місці. Щодо нашої країни, то незважаючи на відносний ріст індексів у 2009-1012 рр., динаміка рейтингу навпаки погіршилася. У 2010 р. Україні належала 69-та позиція, у 2011 р. – 76-та з показником 0,737, а в минулому році 78-ма з показником 0,740. За критеріями досліджуваного індексу в нашої країни найкращий стан справ з освітою та грамотністю – 0,860 (29 місце у світі), помітно гірші зі здоров’ям та довголіттям – 0,760, а найгірший стан з рівнем життя (економічним розвитком) – 0,615. На момент набуття Україною незалежності, індекс людського розвитку був вищий, а ніж європейський та центральноазійський (0,714 проти 0,701), а на даний час він нижчий на 0,31 (0,740 проти 0,771) [3].

Для досягнення сталого розвитку держави, Україна має впроваджувати необхідні системні реформи. На фоні реалізації Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським
Читать

Назад1234 | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены