<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге nepolitika искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Понедельник 27 января 2020
Сообщение прочтено 40 раз
nepolitika | 2020-01-27 20:20:26

 

1. Підкуп ( обіцянка або передавання грошей та інших матеріальних цінностей, як, втім, і сприяння в чому-небудь).

2. Шантаж (чи реальний, чи сфабрикований, на об'єкти вразливості...).

3. Залякування – тверда погроза або факт як фізичного, так і психологічного впливу.

4. Специфічний форсований допит (після попереднього викрадення або одурювання):

– допит-тортури (поступове нагнітання відчуття і чекання болю);

– сексодопит (забезпечення і експлуатація нездоланного статевого бажання);

– голкодопит (викликання наркотичного ламання й обіцянка його переривання);

– наркодопит (введення особливих наркотичних препаратів і "розколювання" при потьмаренні свідомості);

– гіпнодопит (введення в гіпнотичний стан, який характеризується зникненням самоконтролю).

5. Сексуальна “підстава” (підставляння інтим–партнера для сприйняття корисної інформації або для сприяння інших прийомів ефективного впливу, на зразок шантажу, допиту, вмовляння...).

6. Гра на емоціях (розпалення любові, ненависті, ревнощів, марнославства й інших засліплюючих почуттів, під тиском яких дражливі факти повідомляються "здуру", "зопалу" чи "на зло" комусь).

7. "Вивуджування наосліп" (витягування інформації під час вдало проведеного допиту чи розмови):

– "між іншим" (заохочення стану природної чи інспірованої балакучості);

– гра на непрямих запитаннях (реакція об'єкта на спеціально підготовлені запитання);

– "блеф" (створення враження, що ви знаєте більше, ніж насправді, в результаті чого людина не бачить подальшої необхідності приховувати щось);

– "паралель" (проведення теми, що гарантовано може викликати в об'єкта деякі асоціації з тим, що вас цікавить);

– "консультація" (прохання про сприяння собі чи кому–небудь після приведення об'єкта в стан благодушності й дружелюбності);

– "професійна розмова" (видача фактажу через сприйняття вас як "колеги").

8. Цільовий обмін інформацією (взаємообмін даними, згідно з яким треба дати мінімум, а одержати максимум, при цьому віддавати бажано лише ті факти, які вам не завдадуть потенційної шкоди).

9. Переконання (розумно побудована розмова з емоційно–логічним або іншим обґрунтуванням корисності ознайомлення вас з деякими відомостями).

10. Фармакологічний вплив і наркоуправління (цілком завуальоване, а іноді й відверте застосування хімічних препаратів, які створюють або посилюють необхідний для проведення головного прийому фоновий стан об'єкта, такий як балакучість, дружелюбність, страх, безвольність, сексуальне порушення...).

11. Вселяння, гіпноз, нейролінгвістичне програмування, зомбування.

12. Технотронні прийоми (ультразвук, інфразвук, СВЧ-випромінювання, електрошок, підпорогова стимуляція, торсійні випромінювання...).

 

Жив собі звичайний хлопчина. Правда ще в школі інколи рішав задачки, які ніхто не міг вирішити, так ради спортивного інтересу, а загалом в відмінники і активісти не рвався, бо мабуть ще й відчував фальш того, що робили ті комсомольці. Одного разу проводили логічний тест, а той хлопчина взяв і написав його так, що до нього вчепилися з пропозиціями подальшого шефства. І навіть погрожували за відмову співпрацювати. Ну не було кому пояснити цьому хлопчині, якими жорстокими бувають люди і що інколи краще прикинутися дурнем, щоб залишили в спокої. Не було кому й вберегти і захистити хлопчину від усього цього.

Після того були й інші пропозиції зі спробами шантажу, залякування чи підкупу. Це коли в країні почався період дикого капіталізму, різного роду мисливці за головами знали їм ціну. Бізнес дорого платив за таку роботу, а зараз вони навіть “на експорт працюють”, на замовлення різного роду іноземних політиків. Які дорого платять за толкових аналітиків. Не бізнесові структури теж робили ось такі пропозиції, але там все було строго. Люди не жартували,
Читать

Суббота 25 января 2020

В мене завжди була своя думка, але я її намагаюся тримати при собі, якщо це мене не стосується, а от коли мене намагаються втягнути у цю політику, тоді вже вибачайте… Знову ж таки повторю: про поодинокі непорозуміння стараюся не згадувати, поки випадковість, як і цього разу не перетворюється на закономірність.
Коли тобі розповідають про дружбу і при цьому лізуть в твій карман, то на це треба відповідно реагувати. Як і в випадку з так званими адвокатами України, які й далі хотіли б на цьому заробляти. Зауважу безкінечно довго заробляти, а не відстоювати наші інтереси і вирішувати наші проблеми, бо вони ж самі, здається, тепер їх створюють. Так завжди було – слабких постійно намагалися ізолювати, щоб позбавитися від конкурента в плані торгівлі, дипломатії… І тоді і зараз треба боротися за місце під сонцем – знов і знов відкривати вікно в Європу.
Довгий час Україні нав’язували майданчики для діалогу, на яких не можливо було вирішити усіх наявних проблем. Так ніби нам казали: дискутуйте там, а до нас не лізьте зі своїми проблемами. Україна останнім часом з тих дискусій нічого не мала, дивіденди знову ж таки отримували лише ці посередники і вони теж не хочуть від них відмовлятися. Сьогодні в світі існує кілька центрів впливу, з яких звикли нам вказувати. Там теж не зацікавлені в тій міжнародній активності, яку проявляє нова влада.
Хочеш знати причину своїх негараздів шукай тих, кому це вигідно. Тобто шукай тих, хто не зацікавлений у діалозі, шукай ображених - тих кому цього разу не дісталася слава миротворця. Шукай тих, кого влаштовує нинішня ситуація керованого хаосу, в якій вони дуже добре почуваються, а таких сьогодні на жаль багато і в країні й за її межами.

Вторник 21 января 2020
Сообщение прочтено 43 раз
nepolitika | 2020-01-21 23:05:31


Якби ж то пробими самі собою вирішувалися, але так не буває. Розумію, що можливо це трохи невчасно, але вчора одне - свята, сьогодні друге, а завтра ще щось буде. Про поодинокі непорозуміння стараюся не згадувати, поки випадковість не перетворюється на закономірність. Коли межу перейдено і аргументів назбиралося багато, тоді з цим треба щось робити. От цього разу розповів про три схожих випадки, три однакових спроби спровокувати конфлікт. Спроби, які слідували одна за одною, а робили це люди повязані між собою. Вони кажуть про звичайний збіг, але це були добре скоординовані дії по нагнітанню ситуації. Дії, які відбувалися паралельно з певними політичними процесами. Наміченої мети схоже не вдалося досягти, та ще й попалися, от вони й викручуються тепер й не хочуть визнавати своєї провини.
Хворобу потрібно лікувати до повного одужання, інакше вона й далі буде про себе нагадувати. Я про цих не зовсім адекватних людей, які ніяк тут не заспокояться. Не важливо якою є мета: безпам’ятство, викривлення реальності, пригнічення людини чи збудженя – збурення ситуації. Пора нарешті зрозуміти, що усе це злочинні маніпуляції. Щоб вилікувати хворобу спочатку потрібно визнати її наявність, а після цього розпочати лікування. Хтось визнає наявність проблем, але вирішувати їх не спішить, а дехто й визнавати не хоче.
Не встигаєш за поточними – щоденними проблемами, бо не завжди є можливість все пояснити, а треба ще й з минулим розібратися. Декого їм таки вдалося залякати й ці люди готові на все тільки б перестали над ними знущатися. В мене ж на це все протилежна реакція. Можливо хтось чекав, що я спробую кудись втекти від цих проблем, ними створених. Вибачте, але не для того я стільки пережив за ці роки, щоб сьогодні тікати чи просто мовчки спостерігати.

Понедельник 20 января 2020
Сообщение прочтено 48 раз
nepolitika | 2020-01-20 16:53:44

Думав, що ця тема закрита. Думав, що люди якщо не покаялися, то хоча б не будуть заперечувати своєї провини. Ні, деякий час вони мовчали, а пізніше почалися навіть нападки за те, що затронув цю тему. За те, що посмів розповісти про їх зухвалі маніпуляції, які межують з криміналом. А вони й далі поводяться так ніби нічого не сталося, ніби це норальне явище. Шановні, те що ви тут влаштували – це не життя, а кошмар не знаю як кому, але особисто мені це все надоїло!

Тут спробував розповісти про наркотики їх вплив на психіку, організм і здоровя людини. Дуже часто доводиться зустрічатися з не зовсім адекватними людьми, деякі симптоми вказують на наявність цієї проблеми в людини (чи навіть групи людей). Можливо й інші люди навчаться помічати такі речі, й разом буде легше з цим боротися.

Розумію, в медицині чи в кризових, конфліктних ситуаціях використання наркотиків, як ліків чи стимулятора інколи виправдане, але коли цим зловживають, то це злочин. Інколи людина не знає що з нею робиться, а прочитавши цей текст, можливо вона знайде відповіді на свої питання.

 

Психічна залежність – це форма взаємовідносин між наркотиком і особистістю, і ці взаємовідносини залежать як від специфічності ефекту наркотику, так і від потреб особистості, котрі цей наркотик задовольняє.

Усі наркотики за походженням можна розділити на дві групи – природні і синтетичні. Що ж таке наркотик? Наркотиком вважається кожна речовина рослинного чи синтетичного походження, яка при введенні в організм може змінити одну чи декілька функцій та внаслідок багаторазового вживання призвести до психічної або фізичної залежності. Відчути дію наркотику і не втягнутись неможливо.

Наркотики та їх ефекти. З точки зору психофармакологічного впливу наркотики можна розподілити на три великі групи:

• наркотики, які пригнічують діяльність центральної нервової системи (опіати, барбітурати);

• наркотики, які збуджують діяльність центральної нервової системи (амфетаміни, кокаїн, гашиш);

• наркотики, які викликають галюцинації (марихуана, мускатний горіх, ЛСД, мескалін, псилоцибін).

Їх загальною ознакою є здатність до зняття психологічної напруги і до послаблення невпевненості у собі й сором’язливості; вони змінюють емоційну реакцію на біль, уповільнюють реакції, порушують координацію руху. Вживання цих препаратів у великих дозах викликає сон, серйозні порушення свідомості, призводить до безпам’ятства і навіть смерті. Ефекти цих наркотиків використовуються в медицині. Опіум його похідні та барбітурати – це психоактивні речовини, які найчастіше вживають наркомани.

Опіум та його похідні.

Опіум – це психоактивна речовина, яка має найдовшу історію. Опіум – це молочний сік, який отримують з надрізаних головок опіумного маку. Знаючи склад опіуму, можна зрозуміти, що його дія є сумарним ефектом всіх алкалоїдів, які входять до його складу (морфін, кодеїн, тебаїн, наркотин, папаверин).

Протягом перших декількох місяців прийому опіуму переважають позитивні ефекти, і наркомани, прагнучи до їх повторення, приймають опіум досить часто. Цей період являється вступом до психологічної залежності. Пізніше, через розвиток толерантності, щоб досягнути колишнього ефекту, необхідно збільшувати дози. Незважаючи на те, що приємні ефекти слабшають, наркоман вже не може відмовитись від наркотику, тому що потрапляє в фізичну залежність. Він приймає наркотик не для задоволення, а прагне уникнути абстинентної кризи.

Морфін. Морфін – найбільш відомий алкалоїд опіуму, виділений у 1805 р.

Це білий кристалічний порошок, який не має запаху, його легко розпізнати за терпким смаком. Він використовується як знеболювальний засіб у медицині. До морфіну швидко виникає толерантність, і хронічні морфіністи можуть приймати наркотик в дозах, більших за терапевтичні в 20-200 разів. Але необхідно пам’ятати, що толерантність ніколи не є абсолютною, а це означає, що існує
Читать

Суббота 18 января 2020
Сообщение прочтено 49 раз
nepolitika | 2020-01-18 01:03:29

Від стресу сьогодні потерпають усі. Тому розглянемо, як можна виявити і пояснити реакції нашого організму на стресові ситуації. Тобто зрозуміти причини цього стресу, а зробити це надзвичайно важко. По-перше, у кожної людини прояви стресу індивідуальні. По-друге, причин стресу зазвичай багато, а не одна. По-третє, ви зможете знайти найбільш прийнятний для себе вихід зі складної, стресової ситуації.

Найбільш практичним методом самоаналізу особистого стресу є щоденник стресів. Цей метод не складний, але потребує терпіння. На протязі кількох тижнів потрібно робити прості помітки: коли і при яких обставинах ви відчули стрес. Найкраще описувати свої спостереження і почуття зразу ж, або в кінці дня, згадуючи усі подробиці, бо наступного дня ви забудете, що й коли сталося. Аналіз допомагає просто і швидко визначити, які події і життєві ситуації сприяли виникненню стресу. Ситуації, які регулярно повторюються, що описані в щоденнику, можуть бути причиною виникнення стресу. Корисно описувати свої відчуття зразу ж після стресової ситуації, щоб потім спокійно їх проаналізувати. В майбутньому це вам допоможе розібратися у собі, ви навчитеся керувати своїми емоціями і не будете їм дозволяти керувати собою.

Стрес знижує здатність людини опиратися маніпуляціям й стресові ситуації часто створюються штучно для подальшого маніпулювання людиною чи навіть групою людей. Щоб боротися з цим потрібно навчитися визначати джерело і причини стресових ситуацій.

Четверг 16 января 2020
Сообщение прочтено 42 раз
nepolitika | 2020-01-16 01:25:09

Люди в нас нормальні, якщо до них по-людськи, то вони усе зрозуміють. Їх часто дурили, ними постійно намагаються маніпулювати, але вони розумні і самі зможуть у всьому розібратися. Взагалі то люди сильно змінилися за цей час, відбулися зміни й на рівні громад. Біда, що окремі політики цього не помітили і давно відстали від процесів, які відбуваються в суспільстві, чи не туди звернули.

Я не розумію тих, хто намагається усе зіпсувати. Хочеш висловити свою думку створи свій блог і розкажи про все, що тебе турбує, а не заважай іншим. На новий рік таки вдалося створити святкову атмосферу, а от свята трішки не задалися. Я вже пояснював чому так відбувається, причина в нашому минулому. Окремі люди, в гонитві за владою чи ще чимось примарним, самі відучилися святкувати й іншим жити не дають. Для них свято – це вилізти на голову, це безкарність і вседозволеність. Це свято тривало роками і раптово скінчилося, а люди звикли і душа потребує продовження того свята. Здавалося б зупинися, відпочинь, спокійно переосмисли пережите у шаленому темпі. Проаналізуй причини своїх помилок і невдач, спробуй їх виправити, а тоді з цим знову йди до людей…

Слава Богу, з допомогою молитви вдалося трохи розібралися в тому, що істинне, а що хибне. Й цим людям пора нарешті зрозуміти, що минулого вже не вернеш, можливо не буде так, як зараз, але не буде й так як було. Все йде все минає.

Воскресенье 12 января 2020

Сьогодні деякі явища стали настільки поширеними, що від цього потерпають майже всі. Те що колись вважалося ненормальним непомітно для нас стало нормою. Починаючи від маніпуляцій свідомістю закінчуючи навіть побутовим рейдерством. А ще ми часто стаємо заручниками і це вже не вважається криміналом, як раніше. Інколи ми стаємо заручниками неадекватних і некомпетентних людей, або невеличкої добре організованої групи людей, яка залякала велику неорганізовану громаду. З допомогою зухвалих маніпуляцій вони стравлюють між собою людей, щоб обнулити потенціал цієї громади. Після цього вони встановлюють свої неписані правили і обмеження. Ось так майже непомітно ми й стаємо їх заручниками. В кінці кінців ми можемо стати заручниками своїх же страхів, жадоби, амбіцій…
Якщо ви потрапили в таку ситуацію, то потрібно пам’ятати наступне. Звільнитися чи просто втекти найлегше з самого початку, коли це ще не стало системою. Можна спробувати боротися, але потрібно пам’ятати, що ви маєте справу озлобленими і жорсткими людьми. Й не кожен зможе їм протистояти, бо інколи доводиться боротися навіть з на скрізь корумпованою системою.
Якщо ж не вдалося уникнути найгіршого і ви таки стали заручником, то вірте – вас обов’язково врятують. Без віри в це буде важко, бо допомоги інколи доводиться чекати дуже довго. Тому й необхідно налаштуватися на те, що деякий час ви будете знаходитися в ворожому й агресивному середовищі. В жодному разі не можна провокувати цих людей - кричати, протестувати і плакати. Не робіть різких рухів, бо усе це ще більше дратує цих й без того агресивних людей.
Також потрібно бути готовим до значних обмежень, вам можуть відмовляти в найнеобхіднішому - в елементарних потребах. Тому потрібно усе економити і в першу чергу власні сили. Якщо обмежують навіть ваше пересування, то потрібно робити прості фізичні вправи.
Ніколи не впадайте в паніку. Думайте про щось хороше, згадуйте перечитані книги, в умі рішайте якісь логічні задачки і моліться. Й завжди пам’ятайте, що вас обов’язково звільнять. В жодному разі не відповідайте агресією на агресію і намагайтеся виконувати вимоги цих людей – головне вижити.
Чому я сьогодні про це згадав? Бо довгий час почувався ось таким заручником. Сьогодні стало легше, почалися зміни, ми нарешті почали згадувати про норми і свої законні права. Все повільно стає на свої місця, але не усім це подобається і ці люди намагаються повернути те, що було раніше…
Добре коли все добре, але в житті усяке буває. Різні бувають ситуації й інколи на допомогу розраховувати не доводиться. Тому завжди потрібно бути готовим, а для цього потрібні хоча б елементарні знання. Інколи єдине чим ми можемо допомогти – це поділитися власним досвідом і знаннями.

Сообщение прочтено 37 раз
nepolitika | 2020-01-12 16:04:49

Коли я поклав своє серце, щоб мудрість пізнати, і побачити чин, що діється він на землі, бо ні вдень ні вночі сну не бачить людина своїми очима, і коли я побачив усякий чин Бога, тоді я пізнав, що не може людина збагнути чину, під сонцем учиненого! Тому скільки людина не трудиться, щоб дошукатись цього, то не знайде, і коли й мудрий скаже, що знає, не зможе знайти!...

 

Когда я обратил сердце мое на то, чтобы постигнуть мудрость и обозреть дела, которые делаются на земле, и среди которых человек ни днем, ни ночью не знает сна,- тогда я увидел все дела Божии и нашел, что человек не может постигнуть дел, которые делаются под солнцем. Сколько бы человек ни трудился в исследовании, он все-таки не постигнет этого; и если бы какой мудрец сказал, что он знает, он не может постигнуть этого.

Воскресенье 5 января 2020
Сообщение прочтено 40 раз
nepolitika | 2020-01-05 17:30:16

З того, що засноване на брехні нічого доброго не вийде. Хочу нагадати ці слова, сказані більш ніж місяць тому. Там збрехали, там промовчали і зліпили на перший погляд яскраву історію. Підсунули її впливовим людям, а ті повірили, але якби ж то була банальна брехня, яку прості люди чують щодня. Ні, вони усіх змусили повірити у цю брехню, а таке даром не минає. Свідок брехливий не буде без кари, а хто брехні говорить, не буде врятований (Пр. 19:5).

Взагалі то, ця історія на якій вони вкотре попалися показова, бо такої брехні було багато, тепер це все почало відкриватися. Верный свидетель спасает души, а лживый наговорит много лжи (Пр. 14:25). Заручниками цієї брехні стало дуже багато людей, хтось почав прозрівати, а дехто нічого не хоче міняти і чинить опір. Так вони намагаються відвернути увагу, за малою брехнею слідує велика, а за нею ще більша і яскравіша.

Зараз переламний момент, або ми нічого не міняємо, або ми нарешті починаємо говорити нехай гірку але правду. Щоб знову і знову не попадатися на цій брехні, бо сьогодні за це вже доводиться самим відповідати. Про це все хотілося кричати ще кілька років тому назад, але тоді це б в кращому випадку просто не зрозуміли…  

Пятница 3 января 2020
Сообщение прочтено 38 раз
nepolitika | 2020-01-03 18:42:07

Просте і здавалося б усім зрозуміле правило, яке не потребує пояснень, але дещо таки додам. Інакше хтось інший й далі буде тлумачити це на свій розсуд. Таких зараз багато, щось розумне порадити вони не можуть, зате навчилися привласнювати чужі ідеї, або просто псувати все.

Добре якщо людина дотримується загальноприйнятих норм і законів перевірених віками, а ні то жодні повчання не допоможуть. Довго шукав потрібні слова, щоб сказати найголовніше. Спочатку хотів дуже багато усього написати про найважливіше, щоб не з проблем чи політики починати новий рік. Але кожен сам вирішує, що для нього важливе, зважаючи на свої знання, досвід, принципи і врешті решт совість, яка і є мірилом усього.

Назад12345678Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены