<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге nepolitika искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Воскресенье 12 января 2020
Сообщение прочтено 31 раз
nepolitika | 2020-01-12 16:04:49

Коли я поклав своє серце, щоб мудрість пізнати, і побачити чин, що діється він на землі, бо ні вдень ні вночі сну не бачить людина своїми очима, і коли я побачив усякий чин Бога, тоді я пізнав, що не може людина збагнути чину, під сонцем учиненого! Тому скільки людина не трудиться, щоб дошукатись цього, то не знайде, і коли й мудрий скаже, що знає, не зможе знайти!...

 

Когда я обратил сердце мое на то, чтобы постигнуть мудрость и обозреть дела, которые делаются на земле, и среди которых человек ни днем, ни ночью не знает сна,- тогда я увидел все дела Божии и нашел, что человек не может постигнуть дел, которые делаются под солнцем. Сколько бы человек ни трудился в исследовании, он все-таки не постигнет этого; и если бы какой мудрец сказал, что он знает, он не может постигнуть этого.

Воскресенье 5 января 2020
Сообщение прочтено 31 раз
nepolitika | 2020-01-05 17:30:16

З того, що засноване на брехні нічого доброго не вийде. Хочу нагадати ці слова, сказані більш ніж місяць тому. Там збрехали, там промовчали і зліпили на перший погляд яскраву історію. Підсунули її впливовим людям, а ті повірили, але якби ж то була банальна брехня, яку прості люди чують щодня. Ні, вони усіх змусили повірити у цю брехню, а таке даром не минає. Свідок брехливий не буде без кари, а хто брехні говорить, не буде врятований (Пр. 19:5).

Взагалі то, ця історія на якій вони вкотре попалися показова, бо такої брехні було багато, тепер це все почало відкриватися. Верный свидетель спасает души, а лживый наговорит много лжи (Пр. 14:25). Заручниками цієї брехні стало дуже багато людей, хтось почав прозрівати, а дехто нічого не хоче міняти і чинить опір. Так вони намагаються відвернути увагу, за малою брехнею слідує велика, а за нею ще більша і яскравіша.

Зараз переламний момент, або ми нічого не міняємо, або ми нарешті починаємо говорити нехай гірку але правду. Щоб знову і знову не попадатися на цій брехні, бо сьогодні за це вже доводиться самим відповідати. Про це все хотілося кричати ще кілька років тому назад, але тоді це б в кращому випадку просто не зрозуміли…  

Пятница 3 января 2020
Сообщение прочтено 28 раз
nepolitika | 2020-01-03 18:42:07

Просте і здавалося б усім зрозуміле правило, яке не потребує пояснень, але дещо таки додам. Інакше хтось інший й далі буде тлумачити це на свій розсуд. Таких зараз багато, щось розумне порадити вони не можуть, зате навчилися привласнювати чужі ідеї, або просто псувати все.

Добре якщо людина дотримується загальноприйнятих норм і законів перевірених віками, а ні то жодні повчання не допоможуть. Довго шукав потрібні слова, щоб сказати найголовніше. Спочатку хотів дуже багато усього написати про найважливіше, щоб не з проблем чи політики починати новий рік. Але кожен сам вирішує, що для нього важливе, зважаючи на свої знання, досвід, принципи і врешті решт совість, яка і є мірилом усього.

Сообщение прочтено 30 раз
nepolitika | 2020-01-03 03:15:02

Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви. Бо в цьому Закон і Пророки.

Итак во всем, как хотите, чтобы с вами поступали люди, та'к поступайте и вы с ними, ибо в этом закон и пророки.

Вторник 31 декабря 2019
Сообщение прочтено 26 раз
nepolitika | 2019-12-31 14:20:35

 

Ото раніше було… Починали святкувати 31 грудня і закінчували в кращому випадку 14 січня. Сьогодні все інакше, ситуація в країні непроста і на це немає часу, та й не до того, бо накопичилося дуже багато проблем, які потребують негайного вирішення. Не помічати і відмахнутися від них не вийде. Як ти будеш святкувати, коли є люди, які в біді. Потрібно хоча б чимось допомогти, якщо не всім, то хоча б комусь – зробити для цього усе можливе. Час і можливості обмежені, як і в мене зараз, але добре, що нарешті зявилася можливість сказати хоча б ці кілька слів. Бо кожен хоче, вирішити свої проблеми і негайно. Хоче щось озвучити і саме перед новим роком. А де ж ви раніше були і чим ви думали? Гралися і заважали, як і зараз під вікном? Ну а тепер кожен тягне до чи на себе. Як лебідь, рак і щука того воза, що й нині там.

Усюди політика, навіть на новий рік без неї ніяк. Можна було б зробити значно більше, але потрібно враховувати ще й те, що не встигла закінчилася одна виборча компанія, як почалася інша. Кожен не припиняє спроб примножити свої капітали і вплив. Хотілося б спокійно, як колись давно зустріти новий рік. Але доводиться вкотре повторювати раніше сказане: те, що творилося роками в мить не припиниться, буде довгий і непростий перехідний період. Тому й маємо ми сьогодні ось такий напівмирний новий рік – це відлуння того немирного минулого, але й це добре.

Добре, якщо святкову атмосферу вдасться створити, якщо не для всіх, то для більшості людей, якщо на день, то хоча б на один вечір. Обставини обставинами, але кожен сам творець свого щастя і від нас теж багато залежить. Ми самі обираємо те, що для нас важливіше.

Суббота 28 декабря 2019
Сообщение прочтено 15 раз
nepolitika | 2019-12-28 16:38:08

Мій Боже милий, знову лихо!..
Було так любо, було тихо;
Ми заходились розкувать
Своїм невольникам кайдани.
Аж гульк!.. І знову потекла
Мужицька кров! Кати вінчанні,
Мов пси голодні за маслак,
Гризуться знову.

Четверг 26 декабря 2019

Є люди, які постійно заважають і ніби навмисно намагаються усе зіпсувати навіть свято. Люди різні й причини бувають різні, спочатку думав, що з ними усіма щось не те. А сьогодні я чомусь згадав, що є люди, які дійсно не можуть забути старі образи. Згадав як і скільки разів їм псували свята. Просто так, для годиться, я знаю про що кажу, бо й самому не раз ось так нізащо перепадало. Усе це дуже і дуже складно. Одні одне згадують те, що було відносно недавно, інші інше те, що було дуже давно, згадують навіть про скривджених дідів і прадідів…

Ця несправедливість й змушує людей так чинити. Відкрито вони у цьому не хочуть зізнаватися, тому й кажуть одне, а роблять зовсім інше. Така природа людини, відновлення справедливості і покарання кривдника – це своєрідна гарантія безпеки. І нікуди не дінешся, цю справедливість потрібно відновлювати і якось компенсувати втрачене.

Але щоб щось комусь дати потрібно це щось десь взяти чи заробити. А це теж перерозподіл і не кожен захоче ділитися своїми прибутками і владою. Усі ресурси обмежені і часто робити це доводиться за рахунок інших, а вони не завжди з цим погоджуються. Ми живемо у світі конкуренції, де кожен намагається примножити свої капітали і вплив. Це велика проблема, усі з цим погоджуються, але ніхто не спішить її вирішувати. Хоча від її вирішення залежить виживання усього людства, а не окремих людей чи народів.

Ніхто двом панам служити не може, бо або одного зненавидить, а другого буде любити, або буде триматись одного, а другого знехтує. Не можете Богові служити й мамоні (Мт.6:24). Можна постійно згадувати минулі образи і знайти дуже багато причин, щоб не поступатися і не робити кроки на зустріч. Можна сказати, що вони інші у нас мало спільного і нам їх важко зрозуміти. “Иисус сказал ему: не запрещайте, ибо кто не против вас, тот за вас” (Лк. 9:50). І насправді того, що нас об’єднує більше ніж того, що нас роз’єднує. Адже ми маємо дуже багато прикладів успішної і взаємовигідної співпраці, між народами і просто окремими людьми.

Четверг 19 декабря 2019
Сообщение прочтено 16 раз
nepolitika | 2019-12-19 04:29:57


Сьогодні свято і не хотілося б згадувати про проблеми, спробую але не впевнений що вийде. Здавалося б окремі проблеми вже в минулому, по крайній мірі хотілося б у це вірити, але постійно ждеш якихось неприємностей. Це вже мабуть на підсвідомому рівні, бо замість того, щоб йти вперед постійно оглядаєшся.
Живемо ніби на марші, хтось ще повний сил і енергії, дехто вже втомився, хтось безнадійно відстав, а комусь й кроку ступити не дають. Зараз рідко випадає можливість зайти сюди, не до того. Стільки усього назбиралося, переступаєш через це, щоб не псувати святковий настрій іншим, але усього зробити просто фізично не встигаєш.
Багатьом доводиться заново вчитися довіряти, та й взагалі жити мирним життям. Не у всіх це виходить і не всім це подобається. Бо ми навчилися розпізнавати проблеми і навіть вирішувати їх, але ми здається розучилися просто радіти життю.
“Разумный человек – в почёте у людей, но жизнь тяжела для тех кому нельзя доверять” (Прит. 13:15). Ми постійно з чимось чи кимось боремося, в будні і свята. Усі пересварилися і значна частина людей навіть не вірить у можливість примирення, відповідно і нічого для цього не роблять. Бо робити це дуже складно, усюди обмеження, застереження, якими вибудували вузький коридор, що невідомо куди веде. Багатьом з нас потрібно заново вчитися жити без усього цього. Ліпше мале справедливе, аніж великі прибутки з безправ'я (Прип. 16:8). Не всі це усвідомлюють і комусь треба буде у цьому переконувати людей, бо вони спробували, в них не вийшло і вони вже нічого не хочуть змінювати.

Четверг 12 декабря 2019
Сообщение прочтено 17 раз
nepolitika | 2019-12-12 03:17:12

Тепер не просто можна, а треба поговорити, спокійно і без поспіху. Про проблеми, яких за цей час знову чимало назбиралося, бо не було можливості їх обговорити – не хотілося заважати. Та й бажання обговорювати, чесно кажучи, теж особливо то й не було. Бо який сенс починати, коли в будь-який момент тебе можуть перервати, зупинити, заблокувати. Можуть в мить зіпсувати і знищити все. В тому числі й довіру, на відновлення якої було потрачено багато зусиль і часу. І тоді все доводиться починати заново, а це втрачені час і можливості.

Дехто готовий на все, просто заради провокацій, готові зловживати довірою, готові на підлість і обман. Люди не цінують того, що мають і думають, що наступного дня всі все забудуть і будуть робити вигляд ніби нічого й не було. Можливо й будуть, але осад таки залишиться і тієї довіри вже не буде, а без неї важко і в політиці, і просто в повсякденному житті. Не варто сподіватися, що хтось постійно буде забувати, вибачати і все починати заново. Саме тому треба цінувати те, що маєш, бо наступна можливість відновити втрачену довіру може зявитися не скоро. Інколи через кілька років.

Ніколи не кажи: ніколи. Інколи все в мить може змінитися, коли ти бачиш розуміння і кроки на зустріч. Тоді, щоб відновити довіру ти знову можеш ризикнути і попри усі страхи і застереження забути про минулі непорозуміння.

Суббота 7 декабря 2019
Сообщение прочтено 26 раз
nepolitika | 2019-12-07 21:23:18

Дійсно є люди, які постійно щось розповідають, про своїми проблемами, так ніби вони є лише у них, а в інших їх немає. Вони хочуть усе всім тлумачити, щоб все і завжди було по-їхньому. Вони завжди праві, а винуватий хтось інший, в тому числі й ти. Мало того, що вони самі це роблять, то хочуть, щоб і ти те саме повторював. Я нічого проти цих людей не маю, інколи навіть розумію їх. Але у кожного своя правда і кожен сам має її відстоювати. Особисто мені рідко у цьому допомагали, швидше навпаки, такі вже часи настали.
Зараз я не хочу говорити навіть про свої проблеми, бо є важливіші речі, а від мене вимагають розповідати про чужі. Бо зараз слушна нагода, ці люди хочуть, щоб це все обговорювалося на найвищому рівні. Вибачте, але давайте поговоримо про це трішки пізніше, спокійно і без поспіху…

Назад1234567Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены