<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге nepolitika искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Пятница 3 января 2020
Сообщение прочтено 40 раз
nepolitika | 2020-01-03 03:15:02

Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви. Бо в цьому Закон і Пророки.

Итак во всем, как хотите, чтобы с вами поступали люди, та'к поступайте и вы с ними, ибо в этом закон и пророки.

Вторник 31 декабря 2019
Сообщение прочтено 37 раз
nepolitika | 2019-12-31 14:20:35

 

Ото раніше було… Починали святкувати 31 грудня і закінчували в кращому випадку 14 січня. Сьогодні все інакше, ситуація в країні непроста і на це немає часу, та й не до того, бо накопичилося дуже багато проблем, які потребують негайного вирішення. Не помічати і відмахнутися від них не вийде. Як ти будеш святкувати, коли є люди, які в біді. Потрібно хоча б чимось допомогти, якщо не всім, то хоча б комусь – зробити для цього усе можливе. Час і можливості обмежені, як і в мене зараз, але добре, що нарешті зявилася можливість сказати хоча б ці кілька слів. Бо кожен хоче, вирішити свої проблеми і негайно. Хоче щось озвучити і саме перед новим роком. А де ж ви раніше були і чим ви думали? Гралися і заважали, як і зараз під вікном? Ну а тепер кожен тягне до чи на себе. Як лебідь, рак і щука того воза, що й нині там.

Усюди політика, навіть на новий рік без неї ніяк. Можна було б зробити значно більше, але потрібно враховувати ще й те, що не встигла закінчилася одна виборча компанія, як почалася інша. Кожен не припиняє спроб примножити свої капітали і вплив. Хотілося б спокійно, як колись давно зустріти новий рік. Але доводиться вкотре повторювати раніше сказане: те, що творилося роками в мить не припиниться, буде довгий і непростий перехідний період. Тому й маємо ми сьогодні ось такий напівмирний новий рік – це відлуння того немирного минулого, але й це добре.

Добре, якщо святкову атмосферу вдасться створити, якщо не для всіх, то для більшості людей, якщо на день, то хоча б на один вечір. Обставини обставинами, але кожен сам творець свого щастя і від нас теж багато залежить. Ми самі обираємо те, що для нас важливіше.

Суббота 28 декабря 2019
Сообщение прочтено 24 раз
nepolitika | 2019-12-28 16:38:08

Мій Боже милий, знову лихо!..
Було так любо, було тихо;
Ми заходились розкувать
Своїм невольникам кайдани.
Аж гульк!.. І знову потекла
Мужицька кров! Кати вінчанні,
Мов пси голодні за маслак,
Гризуться знову.

Четверг 26 декабря 2019

Є люди, які постійно заважають і ніби навмисно намагаються усе зіпсувати навіть свято. Люди різні й причини бувають різні, спочатку думав, що з ними усіма щось не те. А сьогодні я чомусь згадав, що є люди, які дійсно не можуть забути старі образи. Згадав як і скільки разів їм псували свята. Просто так, для годиться, я знаю про що кажу, бо й самому не раз ось так нізащо перепадало. Усе це дуже і дуже складно. Одні одне згадують те, що було відносно недавно, інші інше те, що було дуже давно, згадують навіть про скривджених дідів і прадідів…

Ця несправедливість й змушує людей так чинити. Відкрито вони у цьому не хочуть зізнаватися, тому й кажуть одне, а роблять зовсім інше. Така природа людини, відновлення справедливості і покарання кривдника – це своєрідна гарантія безпеки. І нікуди не дінешся, цю справедливість потрібно відновлювати і якось компенсувати втрачене.

Але щоб щось комусь дати потрібно це щось десь взяти чи заробити. А це теж перерозподіл і не кожен захоче ділитися своїми прибутками і владою. Усі ресурси обмежені і часто робити це доводиться за рахунок інших, а вони не завжди з цим погоджуються. Ми живемо у світі конкуренції, де кожен намагається примножити свої капітали і вплив. Це велика проблема, усі з цим погоджуються, але ніхто не спішить її вирішувати. Хоча від її вирішення залежить виживання усього людства, а не окремих людей чи народів.

Ніхто двом панам служити не може, бо або одного зненавидить, а другого буде любити, або буде триматись одного, а другого знехтує. Не можете Богові служити й мамоні (Мт.6:24). Можна постійно згадувати минулі образи і знайти дуже багато причин, щоб не поступатися і не робити кроки на зустріч. Можна сказати, що вони інші у нас мало спільного і нам їх важко зрозуміти. “Иисус сказал ему: не запрещайте, ибо кто не против вас, тот за вас” (Лк. 9:50). І насправді того, що нас об’єднує більше ніж того, що нас роз’єднує. Адже ми маємо дуже багато прикладів успішної і взаємовигідної співпраці, між народами і просто окремими людьми.

Четверг 19 декабря 2019
Сообщение прочтено 20 раз
nepolitika | 2019-12-19 04:29:57


Сьогодні свято і не хотілося б згадувати про проблеми, спробую але не впевнений що вийде. Здавалося б окремі проблеми вже в минулому, по крайній мірі хотілося б у це вірити, але постійно ждеш якихось неприємностей. Це вже мабуть на підсвідомому рівні, бо замість того, щоб йти вперед постійно оглядаєшся.
Живемо ніби на марші, хтось ще повний сил і енергії, дехто вже втомився, хтось безнадійно відстав, а комусь й кроку ступити не дають. Зараз рідко випадає можливість зайти сюди, не до того. Стільки усього назбиралося, переступаєш через це, щоб не псувати святковий настрій іншим, але усього зробити просто фізично не встигаєш.
Багатьом доводиться заново вчитися довіряти, та й взагалі жити мирним життям. Не у всіх це виходить і не всім це подобається. Бо ми навчилися розпізнавати проблеми і навіть вирішувати їх, але ми здається розучилися просто радіти життю.
“Разумный человек – в почёте у людей, но жизнь тяжела для тех кому нельзя доверять” (Прит. 13:15). Ми постійно з чимось чи кимось боремося, в будні і свята. Усі пересварилися і значна частина людей навіть не вірить у можливість примирення, відповідно і нічого для цього не роблять. Бо робити це дуже складно, усюди обмеження, застереження, якими вибудували вузький коридор, що невідомо куди веде. Багатьом з нас потрібно заново вчитися жити без усього цього. Ліпше мале справедливе, аніж великі прибутки з безправ'я (Прип. 16:8). Не всі це усвідомлюють і комусь треба буде у цьому переконувати людей, бо вони спробували, в них не вийшло і вони вже нічого не хочуть змінювати.

Четверг 12 декабря 2019
Сообщение прочтено 24 раз
nepolitika | 2019-12-12 03:17:12

Тепер не просто можна, а треба поговорити, спокійно і без поспіху. Про проблеми, яких за цей час знову чимало назбиралося, бо не було можливості їх обговорити – не хотілося заважати. Та й бажання обговорювати, чесно кажучи, теж особливо то й не було. Бо який сенс починати, коли в будь-який момент тебе можуть перервати, зупинити, заблокувати. Можуть в мить зіпсувати і знищити все. В тому числі й довіру, на відновлення якої було потрачено багато зусиль і часу. І тоді все доводиться починати заново, а це втрачені час і можливості.

Дехто готовий на все, просто заради провокацій, готові зловживати довірою, готові на підлість і обман. Люди не цінують того, що мають і думають, що наступного дня всі все забудуть і будуть робити вигляд ніби нічого й не було. Можливо й будуть, але осад таки залишиться і тієї довіри вже не буде, а без неї важко і в політиці, і просто в повсякденному житті. Не варто сподіватися, що хтось постійно буде забувати, вибачати і все починати заново. Саме тому треба цінувати те, що маєш, бо наступна можливість відновити втрачену довіру може зявитися не скоро. Інколи через кілька років.

Ніколи не кажи: ніколи. Інколи все в мить може змінитися, коли ти бачиш розуміння і кроки на зустріч. Тоді, щоб відновити довіру ти знову можеш ризикнути і попри усі страхи і застереження забути про минулі непорозуміння.

Суббота 7 декабря 2019
Сообщение прочтено 35 раз
nepolitika | 2019-12-07 21:23:18

Дійсно є люди, які постійно щось розповідають, про своїми проблемами, так ніби вони є лише у них, а в інших їх немає. Вони хочуть усе всім тлумачити, щоб все і завжди було по-їхньому. Вони завжди праві, а винуватий хтось інший, в тому числі й ти. Мало того, що вони самі це роблять, то хочуть, щоб і ти те саме повторював. Я нічого проти цих людей не маю, інколи навіть розумію їх. Але у кожного своя правда і кожен сам має її відстоювати. Особисто мені рідко у цьому допомагали, швидше навпаки, такі вже часи настали.
Зараз я не хочу говорити навіть про свої проблеми, бо є важливіші речі, а від мене вимагають розповідати про чужі. Бо зараз слушна нагода, ці люди хочуть, щоб це все обговорювалося на найвищому рівні. Вибачте, але давайте поговоримо про це трішки пізніше, спокійно і без поспіху…

Воскресенье 1 декабря 2019
Сообщение прочтено 20 раз
nepolitika | 2019-12-01 13:03:21

Скажеш чи напишеш щось кажуть: ти це сказав нещиро, це ти на зло нам - навмисно. Мовчиш теж почали натякати: й це ти нам на зло. Щоб спростувати це на свій страх і ризик дещо таки скажу саме по цій темі. Якщо хтось і тут побачить якусь крамолу, то я можу ще помовчати.
Останнім часом дуже популярною стала тема ЗМІ. Усі почали багато говорити про фейки, контроль над різного роду ЗМІ і навіть блогосфери, яку дуже важко контролювати. Значно легше контролювати звичайні засоби масової інформації більшість, з яких мають своїх власників і спонсорів. Довіра до них значно вища і аудиторія в них більша. Вони мають свої політичні симпатії, які постійно демонструють і взагалі вони працюють системно. На відміну від блогерів, яких вони інколи чомусь недолюблюють. Одна справа блог в інтернеті й інша справа газета, яка для багатьох й досі як офіційний паперовий документ. Усе це потрібно пояснювати людям через свої канали, з цим регулюванням не все так просто…
Недавно зайшов на один сайт бо мені було цікаво: що і як там люди думають, цікава думка автора. Я її не поділяю, але це дуже впливові люди і мене цікавить їх думка, бо від них залежить майбутнє країни й моє теж. Й мене лише за це намагалися зробити ворогом. Зразу ж згадав попередників, бо щось схоже було при них. Пояснювали вони це непростою ситуацією в країні. Люди і в тому числі я мовчали, але до певного часу, а на виборах висказали усе, що наболіло. Я про це вже розповідав, казав, що це треба було передбачити, треба було шукати якусь золоту середину. Попередники досить жорстко контролювали інформаційний простір і в чомусь на той час вони дійсно були праві. Позиція нинішньої влади в багатьох питаннях кардинально відрізняється від позиції попередників. І такий жорсткий контроль вже не потрібен, бо він відбирає багато часу і ресурсів. Після виборів ніхто нічого взагалі не контролював, а тепер поспіхом намагаються відновити контроль. Так воно завжди буває, коли люди впадають в крайності і нічого страшного у цьому немає. Взагалі не контролювали, тепер зрозуміли, що контроль таки потрібен. Ці люди нові в політиці, вчаться на своїх помилках, ми їх самі обирали і тому це їм треба вибачати.
Висловлю ще декілька думок з цього приводу. Демократія – це дороге задоволення. Це дуже складна система з багатьма інститутами і багатовіковим досвідом. Там люди не вірять кожному сказаному чи написаному слову, довіряють, але все перевіряють. І треба нарешті визнати, що демократія у повному її сенсі нам не по кишені. Бо там на вивчення і вирішення проблем виділяють великі кошти, а нам не завжди вистачає на найнеобхідніше. Можна взяти за взірець якусь модель, скласти дорожню карту і поступово наближатися до наміченого зокрема в свободі слова. А поки дійсно потрібен контроль, бо одні постійно щось розповідають, а іншим й слова у відповідь не дають сказати. Потрібні не заборони, а баланс різного роду думок, потрібно організувати діалог.

Суббота 23 ноября 2019
Сообщение прочтено 19 раз
nepolitika | 2019-11-23 10:07:15

Як я вже згадував вчора не зміг зареєструватися, доступ було заблоковано. Спочатку було здивування, ніби то нічого такого не казав. Хоча якраз ось такий конструктивний діалог, багатьом ідейним “борцам” і не подобається, бо вони звикли до іншого… Спочатку було здивування і навіть якась розгубленість. Потім стало так легко, ніби спав важкий тягар. Подумав: добре, що тепер не треба думати і відповідати на їх питання. Дехто здається взагалі ніколи не думає, за них це інші роблять. Й живуть якось. І я весь день займався своїми справами. А коли реєструвався сьогодні, то промайнула думка: добре було б якби й зараз було заблоковано, навіщо мені це все, нехай вони самі все розповідають.

Вони задають питання і самі відповідають на них, але чи вірить їм хтось, то вже інше питання… Вони це робили й при попередниках – не хотіли слухати людей, приховували і не помічали проблем, знаємо чим це закінчилося. Правду кажучи попередники не раз намагалися навести тут лад, але ці люди їх просто шантажували. Бо свого часу теж підсовували їм різні ідеї, пропонували свої послуги, по вирішенню ними ж створених проблем. Кажуть: не хочеш почути щось неприємне, не задавай незрозумілих питань. Провіряй і перепровіряй те, що тобі кажуть ось такі товариші. Взагалі то від людей, які не раз попадалися на брехні краще триматися подалі. Ще раз нагадую: я лише відповідаю на провокації і питання, які мені дехто постійно ставить. Коли це все припиниться я займусь більш приємними і корисними справами. Якщо треба можу й помовчати, я відповів майже на всі питання і ті, хто їх задавав нехай тепер з цим, що хоче те й робить.

Я чудово розумію, що безтурботний період перебування при владі у новообраних закінчується, усі через це проходили. Починаються випробовування і це лише початок… Я розумію на скільки небезпечно сьогодні знаходитися поряд з політиками і не важливо з якої сторони. Користі від цього ніякої, а проблем чимало. Небезпечно навіть дати якусь корисну пораду чи попередити про небезпеку. Мені здається, що я не схожий на нерозумну людину і повірте мені зайві проблеми не потрібні.

Сообщение прочтено 20 раз
nepolitika | 2019-11-23 08:16:19

Життя складне і саме по собі досить таки неоднозначне. Якщо його навмисно робити ще більш неоднозначним, то це буде суцільна неоднозначність і невизначеність. Таке життя в кращому випадку буде взагалі ніяким. Оцінити можна лише те, що має якісь характеристики і тих, хто має певну позицію. Тих, хто її не має люди просто не помічають, а той, хто її не мав вже давно забутий...

Вчора було свято і не хотілося лишній раз турбувати людей. Ще в країні вкотре відзначали день Гідності та Свободи. А тут дехто й досі не припиняє спроб перетворити тебе на кріпака, і при цьому розповідають про якийсь діалог. Хоча їм потрібен не діалог а мовчазні кріпаки. Вчора було свято, сьогодні ще щось і тим, кого це не зупиняє легше мабуть живеться, без совісті... Поки все йде за їх сценарієм, поки їм не заважають, доти вони поводяться чемно, а ні, то вони зразу ж показують своє єство, починаються залякування, погрози.

Маніпуляції і цинізм стали тут нормою, постійно щось придумують, ліплять. Коли ти починаєш відповідати на це все, то кажуть: ти це сказав нещиро, невчасно, це ти на зло нам - навмисно. А я лише відповідаю на провокації і питання, які мені дехто постійно ставить. Коли це все припиниться займусь більш приємними і корисними справами. Бо мені шкода часу і зусиль потрачених на ці конфлікти, сподіваюся, що написане не буде причиною нових конфліктів і допоможе порозумітися.

 

П.С. Написане пробував викласти ще вчора, але не зміг зареєструватися, доступ було заблоковано. Свої думки з цього приводу спробую викласти пізніше, якщо буде така можливість.

Назад12345678Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены