<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге nepolitika искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Вторник 18 июня 2019
Сообщение прочтено 34 раз
nepolitika | 2019-06-18 11:16:19

Самодостатня особистість ніколи не буде займатися дешевими провокаціями, а тут хочуть робити велику політику, я б сказав міжнародну. Не знаю що це: невроз, манія величі чи щось інше. Політики роками розповідали про тести на стресостійкість різних структур, про навчання в складних умовах, на межі можливостей. Усе це добре, але зявилися люди, з не зовсім здоровою психікою, які цим прикривають свої ігри, агресію і банальне побутове рейдерство.Щоб взнати про справжні наміри людини достатньо сказати їй: що було те було, давай не будемо ворушити минуле, якщо в тебе немає до мене претензій, то я теж готовий забути минуле. Якщо людина щиро бажає примиренння - не носить камінь за пазухою, то вона погодиться забути про взаємні образи, конфлікти і втрати. Людина ж, яка заради грошей і влади готова на все почне співставляти ці втрати і навіть жульнічати - свої перебільшувати, а про твої не захоче й чути.
Такі дюди інколи потребують елементарної допомоги. “... бедне диаволом мучима, исцилити, отслав его ко пещере, идиже он исцелившеся...” Можливо їх треба навчити молитися. І не важливо якою мовою вони будуть читати цю молитву старославянською чи українською, головне щоб допомогло... Таких людей дуже легко розпізнати, вони ніколи не сидять на місці, їх ніби щось носить. Здавалося б помолися, заспокойся. Ні і самі спокою не мають й іншим не дають жити - коли бачать спокійну врівноважену людину, то просто скаженіють. Як так, й з нами не водиться й іншим дурний приклад дає. Здавалося б почитай євангеліє, це корисно і пізнавально, або просто якусь гарну книжку. Ні дай політику, інтриги, бо це простіше і цікавіше їм.
“Господи, помилуй их, не ведают бо, что творят.” Да, переважній більшісті цих людей треба вибачати. Бо хтось хворий, хтось дійсно не усвідомлює того, що творить. А хтось хоча й усвідомлює, але його примушують. І творять вони це все, на зло, граючись, інколи навіть чужим життям.

Четверг 13 июня 2019
Сообщение прочтено 38 раз
nepolitika | 2019-06-13 20:58:20

Інколи здається, що окремі люди тільки й живуть мріями про помсту навіть до затьмарення розуму. Якщо ж людина вміє поступатися і пробачати, то цим вона доводить, що поважає і цінує час, здоровя і життя ближнього.

Всяке в житті буває непорозуміння, суперечки і як наслідок гнів, образи, ворожнеча. Часто це все починається з якоїсь дрібнички, інколи через необережність чи навіть з вини інших, коли тебе штовхнули, а ти штовхнув ще когось. Саме тому так важливо навчитися поступатися і пробачати, щодня чи навіть щогодини. Повторюючи хоча б ось цю на переший погляд просту молитву. “Оскорбил Тебя, Спасителя моего, прости меня.” Не легко інколи промовити ці кілька слів, ще важче зробити це щиро, але дуже важливо…

”В ближнем наше спасенне или погибель.” Й тому усе це більше потрібно навіть нам самим ніж тому кого ти пробачив. Пробачив, відпустив - сам звільнився і йдеш далі. Якщо й тебе пробачили, то йдете разом, а ні то кожен своїм шляхом. Це краще ніж коли люди зціпилися і не дають один одному жити. Як ви судите, так і вас судити будуть. Усе це прості істини, перевірені часом, які допомогли людям вижити.

Среда 12 июня 2019
Сообщение прочтено 34 раз
nepolitika | 2019-06-12 19:11:14

Ставка тоталітарної влади завжди робиться на те, щоб розділяти людей. Щоб коли людина в чомусь завинила (с точки зрения власть имущих), навколо такої людини, його сімї і близьких створювався вакуум, межа з зоною недоторканості, переступити через яку ніхто б не наважувався. Щоб ці люди навіть не розраховували на допомогу і підтримку. Результатом такої політики були зламані долі через порушення прав людини.

Якщо хтось думає, що це все було дуже давно і його це не стосується, то він помилять. Я й сам так думав, коли вперше натрапив на цей текст в одному з газетних інтерв’ю. Але буквально через пару років я згадав про ці слова і вже довго не міг їх забути, бо й наша сімя пережила таке. Зовсім недавно щось схоже сталося й з близькими людьми. І не лише з ними, чимало моїх знайомих через це пройшли. Думав: чи варто згадувати і ворушити минуле? Варто, щоб люди знали і пам’ятали, щоб це більше ніколи не повторювалося
Пятница 7 июня 2019
Сообщение прочтено 32 раз
nepolitika | 2019-06-07 23:04:06

Чи ми ще зійдемося знову?

Чи вже навіки розійшлись?

І слово правди і любові

В степи і дебрі рознесли!

Нехай і так. Не наша мати,

А довелося поважати.

То воля Господа. Годіть!

Смирітеся, молітесь Богу

І згадуйте один другого.

Свою Україну любіть,

Любіть її… Во время люте,

В останю тяжкую минуту

За неї Господа моліть.

Сообщение прочтено 28 раз
nepolitika | 2019-06-07 22:48:41

Стільки всього нового і цікавого, що й самому інколи хочеться просто кричати. Кажуть: якщо ти не займаєшся політикою, то вона займеться тобою. Політикою займатися не хочеться, але й стояти осторонь від процесів, які відбуваються в країні теж важко. Бо дехто постійно намагається вчити, що і як треба робити. Хоча їх теж можна дечому навчити чи дати хоча б кілька порад.

Цікаві, але й не прості настали часи. Амбіцій в людей хоч відбавляй, але бажання не завжди співпадають з можливостями. Починається пошук тих, хто б міг отримати бажане, люди хочуть вирішувати свої проблеми за чужий рахунок. Пропонують співпрацю, або просто шантажують і з цим треба щось робити. Бо не дають й слова сказати, а починаєш щось, то намагаються ще й зіпсувати. Бо тобі потрібні розумні наставники, без них ніяк. Якось пропонували навіть співпрацю за певний відсоток і не малий, судячи з слів. Ця тенденці буде й далі поширюється. Потрібно якось відповідати на питаня і закиди цих людей.

Думи мої, думи... Думок багато, інколи черкнеш щось в записнику і забудеш. А через деякий час дивишся, а цю ідею хтось втілив в життя і точнісінько так, як ти описав. Недавно згадав про одну таку ідею, читаючи місцеву газету. Те що окремі дєятєлі в гонитві за новими ідеями готові на все я знав, готові шнирти і в комп’ютері, і не лише. Але якби ж то вони ці ідеї хоча б нормально втілювали в життя. Ні, як у тому анекдоті тільки наковиряють ізюму з булочок, а можуть і проти тебе ж самого використати. Не думати неможливо, а з думками треба щось робити. Краще ними ділитися, то може й шнирити перестануть і в спокої залишать. Ділитися з усіма чимось цікавим, коросним і актуальним. Думками, ідеями чи просто гарним настроєм…

Среда 5 июня 2019
Сообщение прочтено 32 раз
nepolitika | 2019-06-05 23:01:32

 
Господи, направи ко благу мой путь.

Рано та й кожного разу, коли кудись виходиш бажано згадати ось цю просту молитву. Коли ти її промовляєш, то налаштовуєшся на гарний ранок і день чи просто на вдалу подорож. На те, що нічого поганого з тобою не станеться.

Відповідно нічого пагано й іншим ти не будеш робити, інакше немає сенсу й сподіватися на щось добре, бо все що ми робимо нам же й повертається. Не усвідомлювати таких простих речей і робити пакості іншим – це шкодити самому ж собі.

Назад1234567 | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены