<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге nepolitika искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Пятница 7 июня 2019
Сообщение прочтено 35 раз
nepolitika | 2019-06-07 23:04:06

Чи ми ще зійдемося знову?

Чи вже навіки розійшлись?

І слово правди і любові

В степи і дебрі рознесли!

Нехай і так. Не наша мати,

А довелося поважати.

То воля Господа. Годіть!

Смирітеся, молітесь Богу

І згадуйте один другого.

Свою Україну любіть,

Любіть її… Во время люте,

В останю тяжкую минуту

За неї Господа моліть.

Сообщение прочтено 30 раз
nepolitika | 2019-06-07 22:48:41

Стільки всього нового і цікавого, що й самому інколи хочеться просто кричати. Кажуть: якщо ти не займаєшся політикою, то вона займеться тобою. Політикою займатися не хочеться, але й стояти осторонь від процесів, які відбуваються в країні теж важко. Бо дехто постійно намагається вчити, що і як треба робити. Хоча їх теж можна дечому навчити чи дати хоча б кілька порад.

Цікаві, але й не прості настали часи. Амбіцій в людей хоч відбавляй, але бажання не завжди співпадають з можливостями. Починається пошук тих, хто б міг отримати бажане, люди хочуть вирішувати свої проблеми за чужий рахунок. Пропонують співпрацю, або просто шантажують і з цим треба щось робити. Бо не дають й слова сказати, а починаєш щось, то намагаються ще й зіпсувати. Бо тобі потрібні розумні наставники, без них ніяк. Якось пропонували навіть співпрацю за певний відсоток і не малий, судячи з слів. Ця тенденці буде й далі поширюється. Потрібно якось відповідати на питаня і закиди цих людей.

Думи мої, думи... Думок багато, інколи черкнеш щось в записнику і забудеш. А через деякий час дивишся, а цю ідею хтось втілив в життя і точнісінько так, як ти описав. Недавно згадав про одну таку ідею, читаючи місцеву газету. Те що окремі дєятєлі в гонитві за новими ідеями готові на все я знав, готові шнирти і в комп’ютері, і не лише. Але якби ж то вони ці ідеї хоча б нормально втілювали в життя. Ні, як у тому анекдоті тільки наковиряють ізюму з булочок, а можуть і проти тебе ж самого використати. Не думати неможливо, а з думками треба щось робити. Краще ними ділитися, то може й шнирити перестануть і в спокої залишать. Ділитися з усіма чимось цікавим, коросним і актуальним. Думками, ідеями чи просто гарним настроєм…

Среда 5 июня 2019
Сообщение прочтено 35 раз
nepolitika | 2019-06-05 23:01:32

 
Господи, направи ко благу мой путь.

Рано та й кожного разу, коли кудись виходиш бажано згадати ось цю просту молитву. Коли ти її промовляєш, то налаштовуєшся на гарний ранок і день чи просто на вдалу подорож. На те, що нічого поганого з тобою не станеться.

Відповідно нічого пагано й іншим ти не будеш робити, інакше немає сенсу й сподіватися на щось добре, бо все що ми робимо нам же й повертається. Не усвідомлювати таких простих речей і робити пакості іншим – це шкодити самому ж собі.

Назад12345678 | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены