<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге nepolitika искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Пятница 14 августа 2020

Буває по кілька разів перечитуєш святе письмо, або десятий чи навіть в сотий раз читаєш молитву в затертому молитовнику і майже кожного разу знаходиш щось нове. Те чого раніше не помічав, не розумів чи не звертав на це уваги. Коли лише починаєш ознайомлюватися зі святим письмом, то все для тебе нове. Через призму фрагментарного бачення твоя свідомість не дає в повній мірі зрозуміти прочитане. Прочитавши весь текст, ти переосмислюєш кожне послання, кожну книгу, а вкотре переглядаючи ти знову і знову знаходиш щось нове.

Грішним ділом, наважуся поділюся ще деякими своїми думками. З людьми інколи буває, як з тим зерном. Хтось потрапляє в дружнє, сприятливе середовище, а інші потрапляють в несприятливе... Когось підтримують і допомагають, а когось обкрадають і збивають з шляху істинного. Згодом, коли настають важкі часи, то перші легше переносять труднощі. А других з їх слабким корінням життя вириває і в кращому випадку вони приживаються в іншому місці. Чому так відбувається, доля це чи чиясь необачність і недалекоглядність? Важко відповісти, інколи щоб знайти відповідь на одне питання потрібно потратити півжиття.

Святе письмо змінює нашу свідомість і саме життя. З часом ми набуваємо новий життєвий досвід, який допомагає нам в повній мірі осмислити прочитане. Такий собі кругообіг, життєвий досвід дозволяє нам інакше сприймати й те, що відбувається навколо нас. Ми перестаємо звертати увагу на неважливі речі і зосереджуємося на істинному, нетлінному, починаємо цінувати час, життя і близьких нам людей.

Сообщение прочтено 15 раз
nepolitika | 2020-08-14 06:41:25

І, як остався Він насамоті, Його запитали найближчі з Дванадцятьма про цю притчу. І Він їм відповів: Вам дано пізнати таємниці Божого Царства, а тим, що за вами, усе відбувається в притчах, щоб оком дивились вони і не бачили, вухом слухали і не зрозуміли, щоб коли вони не навернулися, і відпущені будуть гріхи їм!

І Він їх запитав: Ви не розумієте притчі цієї? І як вам зрозуміти всі притчі! Сіяч сіє слово. А котрі край дороги, де сіється слово, це ті, що як тільки почують, то зараз приходить до них сатана, і забирає слово, посіяне в них. Так само й посіяні на кам'янистому грунті, вони, як почують те слово, то з радістю зараз приймають його, та коріння не мають у собі й непостійні; а згодом, як утиск або переслідування наступає за слово, вони спокушаються зараз. А між терен посіяне, це ті, що слухають слово, але клопоти цьогосвітні й омана багатства та різні бажання ввіходять, та й заглушують слово, і плоду воно не дає. А посіяне в добрую землю це ті, що слухають слово й приймають, і родять утридцятеро, у шістдесят і в сто раз.

 

Когда же остался без народа, окружающие Его, вместе с двенадцатью, спросили Его о притче. И сказал им: вам дано знать тайны Царствия Божия, а тем внешним все бывает в притчах; так что они своими глазами смотрят, и не видят; своими ушами слышат, и не разумеют, да не обратятся, и прощены будут им грехи.

И говорит им: не понимаете этой притчи? Как же вам уразуметь все притчи? Сеятель слово сеет. Посеянное при дороге означает тех, в которых сеется слово, но к которым, когда услышат, тотчас приходит сатана и похищает слово, посеянное в сердцах их. Подобным образом и посеянное на каменистом месте означает тех, которые, когда услышат слово, тотчас с радостью принимают его, но не имеют в себе корня и непостоянны; потом, когда настанет скорбь или гонение за слово, тотчас соблазняются. Посеянное в тернии означает слышащих слово, но в которых заботы века сего, обольщение богатством и другие пожелания, входя в них, заглушают слово, и оно бывает без плода. А посеянное на доброй земле означает тех, которые слушают слово и принимают, и приносят плод, один в тридцать, другой в шестьдесят, иной во сто крат.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены