<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге nepolitika искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Суббота 16 мая 2020

Спочатку не було можливості поділитися своїми думками. Та й особливого бажання не було, як і у всіх були страх, розгубленість, апатія. Недовіра, нещирість і страх - це те, що ми відчуваємо і чим сьогодні живемо. Боротьба за вплив і владу: впіймати на чомусь, привласнити собі чужі здобутки і спихнути свою провину на інших. І як наслідок замість вирішення проблем, яких за десятки років назбиралося чимало, створюємо нові.

Проблеми, як недуг. Вилікували, врятували людину, поставили її на ноги, але щось там ще болить і рубець залишився. Лікували як могли, як дозволяли наявні ресурси. Різні є люди, хтось за це подякував, а хтось починає жалітися. Вирішення проблем і лікування можна спробувати відкласти, але приходить час і хочеш не хочеш, а з цим треба починати щось робити. Це відповідальність інколи велика й не кожен ризикне за це взятися.

Життя не проста річ і взагалі сьогодні все дуже складно, й не завжди зрозуміло, але найбільше мене лякають люди, які все знають і ніколи не сумніваються. Легше йти прокладеним кимось шляхом, не докладаючи великих зусиль. Не боїшся невідомого, навчений чужим досвідом не зробиш помилок, але потрібно навчитися поважати й тих, хто йшов перед тобою.

Сообщение прочтено 16 раз
nepolitika | 2020-05-16 12:35:16

А коли Він прийшов у храм і навчав, поприходили первосвященики й старші народу до Нього й сказали: Якою Ти владою чиниш оце? І хто Тобі владу цю дав? Ісус же промовив у відповідь їм: Запитаю й Я вас одне слово. Як про нього дасте Мені відповідь, то й Я вам скажу, якою владою Я це чиню. Іванове хрищення звідки було: із неба, чи від людей? Вони ж міркували собі й говорили: Коли скажемо: Із неба, відкаже Він нам: Чого ж ви йому не повірили? А як скажемо: Від людей, боїмося народу, бо Івана вважають усі за пророка. І сказали Ісусові в відповідь: Ми не знаємо. Відказав їм і Він: То й Я вам не скажу, якою владою Я це чиню.

И когда пришел Он в храм и учил, приступили к Нему первосвященники и старейшины народа и сказали: какою властью Ты это делаешь? и кто Тебе дал такую власть? Иисус сказал им в ответ: спрошу и Я вас об одном; если о том скажете Мне, то и Я вам скажу, какою властью это делаю; крещение Иоанново откуда было: с небес, или от человеков? Они же рассуждали между собою: если скажем: с небес, то Он скажет нам: почему же вы не поверили ему? а если сказать: от человеков,- боимся народа, ибо все почитают Иоанна за пророка. И сказали в ответ Иисусу: не знаем. Сказал им и Он: и Я вам не скажу, какою властью это делаю.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены