<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге nepolitika искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Наслідки примітивного підходу

nepolitika | 2020-02-01 03:50:15  
Сообщение прочтено 42 раз

Якось одна людина, знизуючи плечима, ніби вибачаючись, сказала: усі суперечки через дурнів, один дурень завжди хоче щось дешевше купити, а інший хоче дорожче продати. І це було ніби одкровення, навіть для мене. Одкровення, бо я ніколи не змішував грішне з праведним, особисте життя з бізнесом чи політикою, бо то різні речі – різний рівень довіри, підтримки…

Ось до чого ми дожилися, все має свою ціну й при бажанні все можна купити і продати. Звісно не всі живуть за такими правилами, а лише мабуть дурні, як сказала та людина. Бо мудрий розуміє, що довгострокова і взаємовигідна співпраця вигідніша. Але й колись розумні люди сьогодні ніби подуріли, вже й важко сказати хто і як їх одурманив. Можливо це сталося через те, що свого часу усі ринули в бізнес і політику, навіть люди без елементарних знань, я вже не кажу про якісь моральні принципи. Затягнуло їх це, от і продають вони все і всіх, бо вхід там гривня, а вихід три.

Якби ж були ті знання, то люди знали б, що це називається обмежена монополія – штучне створення умов, коли у покупця немає вибору. Знали б що це нездорове явище, яке за нормальних умов в розвинутих країнах намагаються обмежувати з допомогою законів. Знали б, що існує олігополія – це коли є кілька продавців і кілька покупців. Існує й поліполія – це коли багато продавців й багато покупців. Знали б, що товар може зіпсуватися, послуга застаріти і вони нікому не будуть потрібні. І взагалі крім ось такої примітивної торгівлі є безліч інших способів чесно заробляти, які правда потребують знань і вмінь. Й не обов’язково відбирати в когось останнє, можна розвивати ринки збуту, створювати нові товари і можливості для всіх.

Замість того, щоб розвивати виробництво, вони зупиняли підприємства, щоб все розпродати. Бо так легше і простіше, продав гроші в карман і не треба щодня думати, ризикувати і нести відповідальність. Те саме стосується різного роду посередників, які інколи заробляють на чужій біді, про це я теж недавно згадував. Рейдерство, в тому числі побутове – це теж наслідки цього примітивного підходу.

Попридумували… Їх контракти – це ще одна сторона ось цієї проблеми, або підписуй з ними довготривалий контракт, або взагалі нічого не будеш мати. Які угоди і з ким? З тими людьми, про яких сьогодні вже майже й не згадують. Контракти з різними заборонами і обмеженнями, які постійно мінялися. Й робилося це ніби навмисно, щоб просто вимуштрувати загнану, залякану людину і перетворити на мовчазного виконавця своїх забаганок. Як це робилася, я теж не раз розповідав. Пізніше правда пішла мова про середньострокові і навіть короткострокові контракти, але то вже був початок кінця. Ось так вони торгувалися, не хотіли поступатися й кожен залишився при своїх інтересах - це все втрачені час і можливості, а зробити можна було б ой як багато. Й втрат через ось це було багато, про деякі навіть згадувати не хочеться. Я не кажу, що все пропало, бо були люди, які добре жили й люди, які дуже добре заробили, а були, які взагалі не жили. Середні показники – статистика показувала прогрес, картинка була гарна, але ж особисто мені від того не легше. Шкода звичайно, але нічого не вернеш, знову ж таки можна лише застерегти від таких помилок в майбутньому. Ось так і живемо, кожного божого дня доводиться витрачати пару годин, щоб щось пояснити людям.


Пользователь запретил оставлять комментарии в своем блоге
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены