<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге nepolitika искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Рівні перед Богом

nepolitika | 2020-02-12 10:49:34  
Сообщение прочтено 26 раз

Хворобу потрібно лікувати до повного одужання, інакше вона й далі буде про себе нагадувати. Якщо ж хвороба відступила, то лікування потрібно припиняти, щоб не нашкодити, щоб зажили рани чи просто забулися болючі спогади. Якщо ж хвороба періодично нагадує про себе, то вона ще не відступила. В даному випадку хвороба – це конфлікти. Це вже не той рівень протистояння, як раніше, але суперечки і спроби повернути минуле не припинилися. Тому й вирішив скористатися нагодою, щоб на цьому прикладі показати, як можна вирішувати спірні питання.

Тема конфліктів ще довго буде актуальною, але наступна така нагода буде лише через рік. До того ж тут усе так співпало, що й навмисно не придумаєш. Це яскравий приклад, бо навіть глибоко віруючі люди інколи сперечаються і це не про міжконфесійні суперечки. Суперечки інколи виникають й в межах однієї церковної громади. То що вже говорити про звичайних людей? Суперечки виникають в сімях, на вулиці, в різних громадах, бо люди не можуть визначитися хто головний. Я вже не кажу про бізнес і політику, там конфлікти, розподіл і перерозподіл сфер впливу нормальне явище.

Можна як психотерапевт пояснити все, бо людина не бачить себе зі сторони. Розповісти і спробувати показати шляхи вирішення проблем. Можна ось так, поступово і обережно, якщо є така можливість, але деякі люди й досі нікого і нічого не хочуть чути. Причин багато: люди засліпленні бажанням помсти чи просто не хочуть поступатися навіть в дрібничках.

Причинами суперечок можут бути політика, релігія, мова… Інколи люди шукають лише привід для конфліктів. Тому й на перед вибачаюся, бо не наважився перекладати розповідь про собор трьох святителів. Навіть в ЗМІ є квота на російську і значна, а в мене тут не так вже й часто вона зустрічається. Переважно то церковнославянська. Мова - це взагалі окрема болюча тема, бо й Булгаков і навіть Шевченко писали російською, але ми їх вважаємо своїми… Є багато цікавих текстів, про які корисно було б інколи згадати. Хоча б цих же авторів, але невідомо якою буде на це реакція.

Я прихильник терапевтичного підходу і профілактики хвороб – конфліктних ситуацій, але дуже довго в нас лише говорили і при цьому слова розходилися з ділами. Це багатьом надоїло, хтось просто перестав звертати на нас увагу, як на безнадійно хворих, у когось своїх проблем вистачає, а хтось просто відкинув терапевтичні методи. Тільки сказав, що щось болить, про якісь непорозуміння і маєш – “болячки немає, як і того органу, який болів”. Бо так швидше і дешевше, але ми самі винуваті, бо дуже багато часу було потрачено на ці суперечки. От і думай після цього говорити чи терпіти. А все он як просто вирішується, потрібно лише пам’ятати, що ми всі рівні перед Богом.


Пользователь запретил оставлять комментарии в своем блоге
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены