<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге nepolitika искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Можна дуже довго дурити одну людину, усіх можна обдурити лише раз

nepolitika | 2020-02-14 03:10:28  
Сообщение прочтено 25 раз

Сьогодні важко знайти людину, яка б була поза конфліктами й майже всім можна щось згадати, якісь гріхи. Не судіть, щоб і вас не судили; бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас, і якою мірою будете міряти, такою відміряють вам (Мт. 7:1-2).

Дехто звик до безкарності і вседозволеності, й вважає це нормою. Вони думають, що їх завжди хтось прикриє, щоб вони не робили. Прикриє чи вони самі спихнуть усю вину на інших. Спочатку вони одних робили крайніми, потім інших. Вміють вони повернути так, що хтось у всьому винуватий, вони тепер не агресори, а жертви. Один раз їх оминуло і другий, але скупий двічі платить, а таких люди двічі карають, так щоб не хтось, а вони самі за все розплатилися і відповіли. В людей біда, а вони радіють, он мол які ми хитрі, ніхто нас не впіймає…”Не радуйся, когда упадет враг твой, и да не веселится сердце твое, когда он споткнется. Иначе, увидит Господь, и неугодно будет это в очах Его, и Он отвратит от него гнев Свой” (Притч. 24:17-18).

Доведи свою невинуватість, або змирися з вироком громади чи суспільства і припини сперечатися й конфліктувати. Одна справа конфлікти між чужими людьми, але я не розумію тих, хто уникає заслуженого покарання від свого ж керівництва, та ще й намагаються помститися. Люблять в нас усе повернути на свою користь, щоб заробити собі якісь бали, не вчаться люди навіть на своїх помилках. От і доводить знову нагадувати і пояснювати усе. Тратити свій час на ці не зовсім приємні речі, а сьогодні хотілося б інше згадати.


Пользователь запретил оставлять комментарии в своем блоге
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены