<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге nepolitika искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Відкрито розкажи все людям, вони розумні, зрозуміють

nepolitika | 2020-07-21 10:40:07  
Сообщение прочтено 23 раз
Вибачайте, люди добрі, але усьому є межа і вже не вистачає терпіння на ось це тягни-тримай. Одні не дають спокою своїми розпитуваннями, а інші вчепилися і постійно щось підсовують, нашіптують тихенько: а памятаєш? Звинувачують, залякують… Все я пам’ятаю і все вже знаю – навчили, слава Богу... Знаю, що окремі люди вже звикли запрягати і їздити на інших – розводять простаків, як ті фарисеї. “Попытка не пытка“, як вони кажуть. Не всіх, а когось залякають, впіймають – начіпляють жупелів і все, готово, поїхали…
Вчепилися до сімї того Івана і не дають жити, так ніби він у всьому винуватий. Ніби він усе те придумав. Ні це могли організувати лише ті, хто добре на тому розуміється, а не якийсь там простий Іван. Комусь дуже кортіло знайти винуватих, але не вистачило відваги дійти до кінця – знайти справжніх винуватців. Бо їх і зараз краще не чіпати, Бог зна, що вони ще можуть вткнути – недавні численні спроби приборкати амбіції цих людей були марними. Є люди, які жнуть, там де не сіяли… Вони й досі демонструють свою войовничу агресивність. З ними важко, без них ніяк. Їм ніхто не указ, от і роблять, що хочуть, зараз багато таких розвелося. Обєдналися, замкнулися в своїй шкарлупі і набивають собі ціну. Нікого і нічого чути не хочуть, є лише вони з їх бажаннями, а в інших потреб немає.
Втрачається час і можливості, все стоїть, бо хтось хоче повернути минуле і тягне назад. Бо комусь кортить когось звинуватити - вчепити жупель. Не правди шукають ці люди, а заляканих кріпаків. В тебе своя правда, то йди зі своєю правдою своєю дорогою. Можливо примусиш і заради куска хліба чи ще чогось там хтось і піде за тобою. Зараз ніхто нікого не тримає, роби що хочеш, але в кінці за все даси відповідь. Бо усьому є своя ціна і при бажанні можна, що завгодно зробити чи довести. Є правда, а є істинна. Шляхи Господні несповідимі… З людиною можна зробити все, що завгодно, але потрібно розрізняти де воля самої людини, а де вплив на її свідомість, психіку… Всяке я вже бачив і вже нічому не здивуюся. Розумію на що здатні ці люди, але надоїло їх боятися і чекати.
Не треба підсовувати і нашіптувати, хочеш щось сказати, то скажи відкрито. Не треба гратися з кольорами і звуками – доводити людей. Щоб вони з усім погодилися і виконували ваші забаганки. Декому раніше добре жилося, але минулого не вернеш. Люди часто видають бажане за дійсність, можливо сумують за минулим – ностальгія. Є звичайний суд, є суд людський і Божий. Хочеш когось у чомусь звинуватити, звертайся зі своїми аргументами, якщо це взагалі не видумки і не фантазії чиєїсь уяви. Якщо ти правий, то чого тобі боятися? Відкрито розкажи все людям, вони розумні, зрозуміють.

Пользователь запретил оставлять комментарии в своем блоге
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены