Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге nepolitika искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Вони знали, що робили, а робили вони так, щоб у тебе не було представників, які б тебе підтримали

nepolitika | 2021-04-08 05:44:17  
Сообщение прочтено 336 раз

Не було в тебе не батька, не дядька, не кума, а кінець в цій історії мав бути таким: не було в тебе нікого й нічого. Не було й не буде, бо судячи з усього на цьому вони не збираються зупинятися, адже дехто потратив дуже багато сил і часу на це все. Не припиняються спроби пересварити, відтерти. Чесно кажучи не вистачає тієї підтримки, але слава богу ще залишилися близькі і рідні люди.

Про свої образи люди добре пам’ятають, довго згадують, а про чужі й чути не хочуть. Не пам’ятають коли і з чого все почалося, от і доводиться нагадувати. Тягнеться це роками, згадують, потім це все їм же вертається, вони знову мстяться, якесь зачароване коло. Їм вірять на слово, хоча як зясувалося, правди в їх словах мало. А ти роками мусиш спростовувати ними сказане і доводити їх вину. Он скільки усього мало статися, щоб тебе нарешті почули. Вони знали, що робили, а робили вони так, щоб у тебе не було представників, які б тебе підтримали. Якби ж тільки я, але за цією схемою тут давно працюють, багатьох ось так позбавили вагомого представництва в громаді. Зараз вони трохи притихли, але невідомо що буде завтра, усюди панують страх і недовіра. Політики знову щось почнуть і ніхто про це все тоді вже не згадає. От і пишу, щоб легше потім було нагадувати, бо коротка пам'ять в людей, не пам’ятають й того, що зовсім недавно було. Спочатку вибачаються, каються (чи роблять вигляд), а потім поводяться ніби нічого такого й не було. Дурнів вчать, як казала одна людина і мене дечому навчили. Хто забуде минуле не буде мати майбутнього, з таких легко робити наймитів. Був в мене і батько, і дядько, і кум…

Якось розговорилися ми з батьком, коли він важко захворів. Усі тоді були на нервах, бо куди не сунься нікому ти хворий не потрібен. Пропрацювала людина все життя, ради світлого майбутнього, а сталася біда і нікому ти не потрібен, бо нема як і чим тебе лікувати, усе розволокли. Я був шокований реальністю, з якою стикнувся і спитав я батька: от заради чого ти жив? Батько посміхаючись відповів: хату поставив, дітей виростив і слава богу… Я тоді не міг збагнути сказаного, бо тоді в країні саме починався занепад дикого капіталізму. Люди надіялися лише на себе, хто як міг виживав і заробляв гроші. Важким було життя в наших батьків, але тоді все було простіше, люди підтримували один одного, усе робили разом, толокою…

“Посему я все терплю ради избранных, дабы и они получили спасение во Христе Иисусе с вечною славою. Верно слово: если мы с Ним умерли, то с Ним и оживем; если терпим, то с Ним и царствовать будем; если отречемся, и Он отречется от нас; если мы неверны, Он пребывает верен, ибо Себя отречься не может. Сие напоминай, заклиная пред Господом не вступать в словопрения, что нимало не служит к пользе, а к расстройству слушающих. Старайся представить себя Богу достойным, делателем неукоризненным, верно преподающим слово истины.” (2Тм 2:10-15)

Усе це я розповідаю не для того, щоб когось звинуватити, не суди і не судимим будеш. Та й кого звинувачувати? Усі програли від тієї ворожнечі, щось чи когось втратили. Розповідаю не тому, що мені нема чого робити. Розповідаю, бо так вже сталося і моєї вини у тому немає. Мені довелося в усьому цьому розбиратися і слава богу трохи розібрався. Не сам, бо не зважаючи ні на що й досі зустрічаються добрі люди, які допомагають. 


Пользователь запретил оставлять комментарии в своем блоге
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены