Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Nina PR искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Суббота 15 июля 2017

Ви знаєте, з жінкою, коли їй виповнюється 50, відбувається щось незвичайне. Можна назвати це переломним моментом: полуда спадає з очей, і ви нарешті чітко бачите, що дійсно важливо в житті. З'являється розуміння того, що ви на цій грішній землі вже півстоліття. Часу майже не залишилося! Вас охоплює відчуття цілковитої свободи, як ніби ви тільки що досягли повноліття.

50 — це можливість безжально проаналізувати своє життя. Де ви досягли успіху, а де ви провалилися? Що ви хочете змінити у своєму житті зараз, щоб цікаво провести час, який вам відведено?
Озираючись назад на моє 20-річчя, 30-річчя та 40-річчя, я шкодую, що не було мудрою і дорослої жінки, яка б запропонувала мені дорожню карту щодо створення життя, повної радості, сенсу і творчості.

Зізнаюся, така карта заощадила б мені купу часу, я б перестала переживати через дрібниці.

Отже, 19 основних істин, якими я хочу поділитися з жінками, які ще молоді і повні енергії.

Ви повинні стати для себе головним пріоритетом

По-перше, для власного благополуччя. По-друге, у вас з'явиться набагато більше енергії для допомоги іншим людям. Жінка несвідомо бере на себе роль опікуна, що часто негативно позначається на її стані. Запам'ятайте, що заняття — це не егоїзм. Це необхідність, якщо ви хочете вести багату і плідне життя.

Займайтеся спортом!

Здоровий спосіб життя — це дійсно важливо. Більшість з нас досі постійно піддає себе стресу. Статистика свідчить, що 95% захворювань пов'язані зі стресами. Навантаження, харчування, відсутність шкідливих звичок — все це основа здорового способу життя. Коли ви будете дотримуватися основних рекомендацій, то здивуєтеся, наскільки продуктивніше, позитивніше і здоровіше стане ваше життя. Ви будете почувати себе значно краще.

Оточіть себе друзями та близькими, які підтримують і люблять вас

Скільки разів за своє життя ви були змушені вислуховувати потік непотрібних негативних одкровень від подруги чи колеги? Засудження, плітки, енергетичний вампіризм — все це негативно позначається на вашому житті. Приберіть "токсичні" відносини. Кожен, хто не любить і засуджує вас, повинен бути на пристойній відстані, а краще з ним і взагалі перестати спілкуватися. 5 ваших найближчих друзів — це дзеркало того, що ви дійсно думаєте про себе. Переконайтеся, що друзі поділяють ваші цінності.

Навчіться говорити «ні»

Це важко, я знаю. Багато жінок звалюють на себе додаткові завдання на роботі, допомагають зі шкільними проектами своїх дітей, беруть на себе відповідальність у відносинах з чоловіком і вирішують проблеми своїх друзів. Потрібно попрактикуватися у тому, щоб автоматично не говорити "так". Але після кількох перших разів, ви навчитеся говорити "ні" впевнено і сміливо. Ви здивуєтеся, як це сильно звільнить ваш графік. Ви отримаєте життєву енергію на ті справи, якими ви дійсно хочете займатися.

Приберіть "я повинен" зі свого лексикону

Як тільки ви хочете сказати пропозицію, що починається з цієї фрази — зупиніться і задайте собі питання "чому". Люди, які постійно говорять про своїх планах і бажаннях, рідко відчувають себе задоволеними і спокійними. Замініть "я повинен" на "я хотіла би", "я вибираю". Впевнена, результат вас здивує!

Нейтралізуйте негатив

Постарайтеся замість постійних негативних думок думати про хороше. Жінки витрачають так багато зусиль на самоприниження: “чи Достатньо я розумна? Як на мене жахливо сидить це плаття! Пора схуднути!". Як тільки ви чуєте внутрішнього критика, говорите йому: “Все зі мною гаразд. Я художник свого життя!". Це може звучати сумнівно,
Читать

Понедельник 10 июля 2017

Мова тіла становить більшу частину людського спілкування. Дослідження показали, що 55% комунікацій засновані на мові тіла -- це свого роду форма невербальних повідомлень, які людина передає через пози і рух тіла.

Тим не менш, неможливо судити про мову тіла людини, про його думках і почуттях, читаючи тільки один жест, необхідно дивитися на модель поведінки в цілому, включаючи позу, жести і вирази обличчя. У нашій статті ми розповімо вам про основні жестах цієї мови.

Схрещені руки і ноги сигналізують про опір. У деяких культурах, згідно етикету прийнято, що жінки повинні сидіти, схрестивши ноги. Але найчастіше, схрещені руки і ноги свідчать про те, що людина зайняв оборонну позицію по відношенню до того, що йому каже співрозмовник. Схрещені ноги також можуть означати, що людина нервує, відвернений чи готовий зіткнутися з можливою загрозою. Носок стопи спрямований у бік виходу, говорить про те, що співрозмовнику нудно.

Жестикуляція під час розмови показує тепло і енергію. Люди, жестикулюють під час розмови, як прийнято вважати, вихлюпують свою енергію і тепло, але в теж час такі жести говорять про відсутність логіки та аналітики. Відкриті руки показують чесність і вірність, відкритість новим ідеям. Долоні звернені вниз зі стиснутими кулаками вказують на сильну позицію.

Підняті руки показують хвилювання і щастя. Коли люди щасливі і раді, то у них, як правило, підняті руки, підборіддя, голова і ноги в положенні нога на ногу. Коли люди відчувають себе на вершині світу, вони розорюються. Їх руки відставлені в сторони від тіла.

Руки на стегнах відображають почуття влади і переваги. Коли людина кладе свої руки на стегна, він показує наполегливість і готовність взяти ситуацію під свій контроль.

Перемінанія з ноги на ногу -- тривога. Постійне перемінанія з однієї ноги на іншу, або розгойдування вперед і назад, вказує на те, що людина тривожний і засмучений. Коли в розумі людини тривожні думки або він коливається, його тіло знаходиться в постійному русі.

Метушливість показує дискомфорт і занепокоєння. Дрібні рухи тіла відображають дискомфорт і блукаючий розум. Для того, щоб зняти напругу, людина крутить каблуком або стопою, приспускає взуття, переміщує ноги то вгору, то вниз або здійснює аналогічні види рухів.

Складені руки з переплетеними пальцями означають тривогу і розчарування. Це самоумиротворяющий жест. Коли людина нервує або йому незручно, він, як правило, робить це, щоб заспокоїти себе.

Від справжньої посмішки загоряються очі. Справжня усмішка створює зморшки в куточках очей і рота. Іноді навіть голова, брови і вії від посмішки спрямовані вгору. Якщо у вас є сумніви в тому, що людина посміхається щиро, зверніть увагу на ці сигнали, і ви зрозумієте.

Підняті брови є ознакою дискомфорту. Три емоції є основними причинами, які можуть призвести до того, що людина піднімає брови -- занепокоєння, страх і подив. Якщо в результаті випадково виниклого розмови у співрозмовника підняті брови, значить, у нього є щось на думці. Брови не піднімають під час звичайної і спокійної бесіди.

Масування чола вказує на занепокоєння. Обіймаючи
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены