<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Nina PR искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Понедельник 10 июля 2017

Мова тіла становить більшу частину людського спілкування. Дослідження показали, що 55% комунікацій засновані на мові тіла -- це свого роду форма невербальних повідомлень, які людина передає через пози і рух тіла.

Тим не менш, неможливо судити про мову тіла людини, про його думках і почуттях, читаючи тільки один жест, необхідно дивитися на модель поведінки в цілому, включаючи позу, жести і вирази обличчя. У нашій статті ми розповімо вам про основні жестах цієї мови.

Схрещені руки і ноги сигналізують про опір. У деяких культурах, згідно етикету прийнято, що жінки повинні сидіти, схрестивши ноги. Але найчастіше, схрещені руки і ноги свідчать про те, що людина зайняв оборонну позицію по відношенню до того, що йому каже співрозмовник. Схрещені ноги також можуть означати, що людина нервує, відвернений чи готовий зіткнутися з можливою загрозою. Носок стопи спрямований у бік виходу, говорить про те, що співрозмовнику нудно.

Жестикуляція під час розмови показує тепло і енергію. Люди, жестикулюють під час розмови, як прийнято вважати, вихлюпують свою енергію і тепло, але в теж час такі жести говорять про відсутність логіки та аналітики. Відкриті руки показують чесність і вірність, відкритість новим ідеям. Долоні звернені вниз зі стиснутими кулаками вказують на сильну позицію.

Підняті руки показують хвилювання і щастя. Коли люди щасливі і раді, то у них, як правило, підняті руки, підборіддя, голова і ноги в положенні нога на ногу. Коли люди відчувають себе на вершині світу, вони розорюються. Їх руки відставлені в сторони від тіла.

Руки на стегнах відображають почуття влади і переваги. Коли людина кладе свої руки на стегна, він показує наполегливість і готовність взяти ситуацію під свій контроль.

Перемінанія з ноги на ногу -- тривога. Постійне перемінанія з однієї ноги на іншу, або розгойдування вперед і назад, вказує на те, що людина тривожний і засмучений. Коли в розумі людини тривожні думки або він коливається, його тіло знаходиться в постійному русі.

Метушливість показує дискомфорт і занепокоєння. Дрібні рухи тіла відображають дискомфорт і блукаючий розум. Для того, щоб зняти напругу, людина крутить каблуком або стопою, приспускає взуття, переміщує ноги то вгору, то вниз або здійснює аналогічні види рухів.

Складені руки з переплетеними пальцями означають тривогу і розчарування. Це самоумиротворяющий жест. Коли людина нервує або йому незручно, він, як правило, робить це, щоб заспокоїти себе.

Від справжньої посмішки загоряються очі. Справжня усмішка створює зморшки в куточках очей і рота. Іноді навіть голова, брови і вії від посмішки спрямовані вгору. Якщо у вас є сумніви в тому, що людина посміхається щиро, зверніть увагу на ці сигнали, і ви зрозумієте.

Підняті брови є ознакою дискомфорту. Три емоції є основними причинами, які можуть призвести до того, що людина піднімає брови -- занепокоєння, страх і подив. Якщо в результаті випадково виниклого розмови у співрозмовника підняті брови, значить, у нього є щось на думці. Брови не піднімають під час звичайної і спокійної бесіди.

Масування чола вказує на занепокоєння. Обіймаючи
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены