<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Nina PR искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

МОВА ТІЛА — ЗНАННЯ, ЯКІ ВРЯТУЮТЬ ВАС ВІД СОРОМУ і БЕЗТАКТНОСТІ!

ninaprime | 2017-07-10 23:17:33  
Сообщение прочтено 179 раз

Мова тіла становить більшу частину людського спілкування. Дослідження показали, що 55% комунікацій засновані на мові тіла -- це свого роду форма невербальних повідомлень, які людина передає через пози і рух тіла.

Тим не менш, неможливо судити про мову тіла людини, про його думках і почуттях, читаючи тільки один жест, необхідно дивитися на модель поведінки в цілому, включаючи позу, жести і вирази обличчя. У нашій статті ми розповімо вам про основні жестах цієї мови.

Схрещені руки і ноги сигналізують про опір. У деяких культурах, згідно етикету прийнято, що жінки повинні сидіти, схрестивши ноги. Але найчастіше, схрещені руки і ноги свідчать про те, що людина зайняв оборонну позицію по відношенню до того, що йому каже співрозмовник. Схрещені ноги також можуть означати, що людина нервує, відвернений чи готовий зіткнутися з можливою загрозою. Носок стопи спрямований у бік виходу, говорить про те, що співрозмовнику нудно.

Жестикуляція під час розмови показує тепло і енергію. Люди, жестикулюють під час розмови, як прийнято вважати, вихлюпують свою енергію і тепло, але в теж час такі жести говорять про відсутність логіки та аналітики. Відкриті руки показують чесність і вірність, відкритість новим ідеям. Долоні звернені вниз зі стиснутими кулаками вказують на сильну позицію.

Підняті руки показують хвилювання і щастя. Коли люди щасливі і раді, то у них, як правило, підняті руки, підборіддя, голова і ноги в положенні нога на ногу. Коли люди відчувають себе на вершині світу, вони розорюються. Їх руки відставлені в сторони від тіла.

Руки на стегнах відображають почуття влади і переваги. Коли людина кладе свої руки на стегна, він показує наполегливість і готовність взяти ситуацію під свій контроль.

Перемінанія з ноги на ногу -- тривога. Постійне перемінанія з однієї ноги на іншу, або розгойдування вперед і назад, вказує на те, що людина тривожний і засмучений. Коли в розумі людини тривожні думки або він коливається, його тіло знаходиться в постійному русі.

Метушливість показує дискомфорт і занепокоєння. Дрібні рухи тіла відображають дискомфорт і блукаючий розум. Для того, щоб зняти напругу, людина крутить каблуком або стопою, приспускає взуття, переміщує ноги то вгору, то вниз або здійснює аналогічні види рухів.

Складені руки з переплетеними пальцями означають тривогу і розчарування. Це самоумиротворяющий жест. Коли людина нервує або йому незручно, він, як правило, робить це, щоб заспокоїти себе.

Від справжньої посмішки загоряються очі. Справжня усмішка створює зморшки в куточках очей і рота. Іноді навіть голова, брови і вії від посмішки спрямовані вгору. Якщо у вас є сумніви в тому, що людина посміхається щиро, зверніть увагу на ці сигнали, і ви зрозумієте.

Підняті брови є ознакою дискомфорту. Три емоції є основними причинами, які можуть призвести до того, що людина піднімає брови -- занепокоєння, страх і подив. Якщо в результаті випадково виниклого розмови у співрозмовника підняті брови, значить, у нього є щось на думці. Брови не піднімають під час звичайної і спокійної бесіди.

Масування чола вказує на занепокоєння. Обіймаючи себе самого, масажуючи лоб, граючи з мочкою вуха або гладячи себе по нозі, людина здійснює заспокійливу дію, щоб протистояти почуттю сорому. Погладжування пульсуючих частин тіла знижує артеріальний тиск, що призводить до зняття стресу.

Гарна постава проектує впевненість. Пряме положення тіла, а також відкриті і широкі жести показують, впевненість і силу. Стоячи прямо з розпростертими обіймами і з плечима, відведеними назад, людина показує потужну позицію. Чим більше чоловік, займає місця, тим впевненіше він відчуває себе. Гарна постава викликає повагу. У той час як сутулість, руки перетинають тіло поперек або розташовані попереду, як щит, змушують людину нервувати. Чим менше місця займає співрозмовник, тим менше проекція його енергії.

\r\n

Торс повернутий у бік -- ознака незацікавленості. Область торсу містить життєво важливі органи, і це одна з тих частин тіла, які людина свідомо не контролює. Так що, якщо співрозмовник повертає тулуб у бік від вас, це говорить про те, що він хоче піти. Коли людина бачить неприємну йому особистість, він відвертається і уникає контакту очима.

Зціплені щелепи і втягнена шия є ознакою стресу. Стиснуті щелепи, втягнена шия, зсунуті брови -- сигнал напруги. Деякі люди, коли напружені, також починають торкатися своєї шиї.

Стиснуті губи є ознакою дискомфорту. У стресовій чи некомфортною ситуації, щелепу людини стає напруженою. Губи починають стискатися і стають тонше. Чим щільніше стиснуті губи, тим сильніше засмучений чоловік.

Посмикування ногою в сидячому положення сигналізує про тривогу. Трясучи ногою, людина неусвідомлено показує співрозмовникові, про те, що він роздратований або кудись поспішає.

Руки за спиною показують впевненість. Зазвичай, коли людина тримає руки за спиною –долоня в долоні, він випромінює впевненість. Але якщо рука обхоплює іншу руку за зап'ястя -- це сигнал нервозності -- людина щось приховує або йому незручно в оточення своїх співрозмовників.

Дотик до носа може вказувати на те, що людина бреше. Дотик до носа, є одним з найбільш поширених ознак брехні. Якщо свого носа стосується говорить, це може означати, що він бреше, а якщо це робить слухач, це може означати, що він сумнівається в тому, що чує. Звичайний свербіж у носі буде задовольнятися тертям або царапанием, але не легким дотиком.

Надмірне кивання показує занепокоєння. Кивок показує підбадьорення, уважність або угода. Відсутність кивка може показати незацікавленість у тому, що інша людина говорить. У той час як надмірне кивання, показує, що ваш співрозмовник стурбований тим, що ви думаєте про нього або про його здатність слідувати інструкціям.

Нахил голови вказує на інтерес до розмови. Схиливши голову в одну сторону під час розмови, ваш опонент показує, що він уважно слухає і зацікавлений у розмові.

Дії з нігтями свідчать про сором'язливість. Здійснюючи будь-які дії з кутикулою або нігтями, людина виявляє боязкість і невпевненість в собі. З іншого боку долоні звернені один до одного і стосуються тільки кінчиками пальців є показником довіри і впевненості в собі.

Уникання зорового контакту -- ознака незацікавленість або відсутність впевненості в собі. Коли людина не в змозі налагодити зоровий контакт і відвести погляд від інших, це говорить про те, що він не зацікавлений, ненадійний і не впевнений. У той же час, занадто довгий контакт може сигналізувати про недостовірність. Дуже важливо відводити погляд час від часу, щоб зняти напругу. Якщо погляд вашого співрозмовник був досить довго сфокусований, нижче підборіддя, а потім він подивився в очі, це говорить про його зацікавленості.

Стрес може змусити людину блимати частіше. Нормальна швидкість миготіння становить від шести до восьми разів на хвилину. Але якщо хтось блимає частіше норми, це може сигналізувати стрес, занепокоєння, збентеження або приховування якоїсь інформації.

Хода визначає людину. Те, як людина ходить, говорить про багато що. Скороходи -- це енергійні, впевнені й сміливі люди. Повільна хода сприймається як розслаблена і спокійна. Неспешащий людина часто уособлює оптимістичну особистість. Топающие особистості сприймаються як схвильовані, розчаровані або перебувають у гніві. Тихий хід говорить про боязкості, соромливості і низької самооцінки.

Наслідування один одному в розмові -- ознака зв'язку. Коли в розмові, співрозмовник починає імітувати ваші пози і рухи, це ознака того, що ви йому сподобалися. Люди наслідують один одного несвідомо, коли відчувають зв'язок. Наприклад, якщо людина сидить нога на ногу, інший буде несвідомо переймати ту ж позу.

Мова жестів і тіла підкаже вам, що відчуває ваш співрозмовник і як у дійсності він ставиться до вас і вашої розмови. І що не менш важливо-це звернути увагу на те, про що говорить, оточуючим ваш власний мову тіла.

Джерело

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены