<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Nina PR искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Часу майже не залишилося! 19 важливих істин від 50-річної жінки! Дуже мудро!

ninaprime | 2017-07-15 11:35:38  
Сообщение прочтено 54 раз

Ви знаєте, з жінкою, коли їй виповнюється 50, відбувається щось незвичайне. Можна назвати це переломним моментом: полуда спадає з очей, і ви нарешті чітко бачите, що дійсно важливо в житті. З'являється розуміння того, що ви на цій грішній землі вже півстоліття. Часу майже не залишилося! Вас охоплює відчуття цілковитої свободи, як ніби ви тільки що досягли повноліття.

50 — це можливість безжально проаналізувати своє життя. Де ви досягли успіху, а де ви провалилися? Що ви хочете змінити у своєму житті зараз, щоб цікаво провести час, який вам відведено?
Озираючись назад на моє 20-річчя, 30-річчя та 40-річчя, я шкодую, що не було мудрою і дорослої жінки, яка б запропонувала мені дорожню карту щодо створення життя, повної радості, сенсу і творчості.

Зізнаюся, така карта заощадила б мені купу часу, я б перестала переживати через дрібниці.

Отже, 19 основних істин, якими я хочу поділитися з жінками, які ще молоді і повні енергії.

Ви повинні стати для себе головним пріоритетом

По-перше, для власного благополуччя. По-друге, у вас з'явиться набагато більше енергії для допомоги іншим людям. Жінка несвідомо бере на себе роль опікуна, що часто негативно позначається на її стані. Запам'ятайте, що заняття — це не егоїзм. Це необхідність, якщо ви хочете вести багату і плідне життя.

Займайтеся спортом!

Здоровий спосіб життя — це дійсно важливо. Більшість з нас досі постійно піддає себе стресу. Статистика свідчить, що 95% захворювань пов'язані зі стресами. Навантаження, харчування, відсутність шкідливих звичок — все це основа здорового способу життя. Коли ви будете дотримуватися основних рекомендацій, то здивуєтеся, наскільки продуктивніше, позитивніше і здоровіше стане ваше життя. Ви будете почувати себе значно краще.

Оточіть себе друзями та близькими, які підтримують і люблять вас

Скільки разів за своє життя ви були змушені вислуховувати потік непотрібних негативних одкровень від подруги чи колеги? Засудження, плітки, енергетичний вампіризм — все це негативно позначається на вашому житті. Приберіть "токсичні" відносини. Кожен, хто не любить і засуджує вас, повинен бути на пристойній відстані, а краще з ним і взагалі перестати спілкуватися. 5 ваших найближчих друзів — це дзеркало того, що ви дійсно думаєте про себе. Переконайтеся, що друзі поділяють ваші цінності.

Навчіться говорити «ні»

Це важко, я знаю. Багато жінок звалюють на себе додаткові завдання на роботі, допомагають зі шкільними проектами своїх дітей, беруть на себе відповідальність у відносинах з чоловіком і вирішують проблеми своїх друзів. Потрібно попрактикуватися у тому, щоб автоматично не говорити "так". Але після кількох перших разів, ви навчитеся говорити "ні" впевнено і сміливо. Ви здивуєтеся, як це сильно звільнить ваш графік. Ви отримаєте життєву енергію на ті справи, якими ви дійсно хочете займатися.

Приберіть "я повинен" зі свого лексикону

Як тільки ви хочете сказати пропозицію, що починається з цієї фрази — зупиніться і задайте собі питання "чому". Люди, які постійно говорять про своїх планах і бажаннях, рідко відчувають себе задоволеними і спокійними. Замініть "я повинен" на "я хотіла би", "я вибираю". Впевнена, результат вас здивує!

Нейтралізуйте негатив

Постарайтеся замість постійних негативних думок думати про хороше. Жінки витрачають так багато зусиль на самоприниження: “чи Достатньо я розумна? Як на мене жахливо сидить це плаття! Пора схуднути!". Як тільки ви чуєте внутрішнього критика, говорите йому: “Все зі мною гаразд. Я художник свого життя!". Це може звучати сумнівно, але я з упевненістю можу сказати, що ця проста фраза дійсно може допомогти — сотні дівчат повідомляли про вражаючі результати такої установки. З їх плечей ніби впав важкий тягар.

Любіть і приймайте себе

Ви ще, можливо, не вірите в це, але ви красива. Правда! Починайте кожне ранок з фрази: “Я люблю себе. Доброго ранку!". Прозвучить банально, але чим більше ви це робите, то тим більше ви починаєте цінувати себе. Ви будете здивовані результатами цього простого вправи вже через пару тижнів.

Практикуйте подяку

Це займає буквально 5 хвилин кожен день. Сядьте вранці з ноутбуком і швидко накидати список того, за що ви вдячні цього світу. Все, що приходить в голову. Щоб отримати віддачу від вправи, дозвольте собі дійсно випробувати почуття вдячності. Наприклад, якщо ви випили чашечку ароматної свіжої кави, то відчуйте подяку людині, яка його зварив.

Займіться самосвідомістю

Познайомтеся самі з собою: який у вас настрій, які мотиви ваших дію, які найпотаємніші бажання у вас є? Якщо ви хочете жити повноцінним і плідним життям, то потрібно постійно задавати собі питання. Перевіряйте, які емоції ви відчуваєте. Якщо це негатив, то з'ясуєте, чому він виникає і як це виправити. Крім того, не забувайте виділяти час на задоволення, радість і творчість. Цей позитивний досвід позначиться на вашому житті найкращим чином.

Візьміть відповідальність за своє життя на себе

Не звинувачуйте зовнішні обставини та інших людей. Це лише породжує ще більший гнів і розчарування. Коли все йде не дуже гладко, скажіть собі: “Я несу відповідальність за своє власне життя. Я сам вибираю, що і як зробити".

Вірте в свої власні здібності

Коли ви повірите, що у вас є сили і здібності, щоб створити життя, про яку ви мрієте, ви будете здивовані швидкими змінами. Ви зрозумієте, що наділені необмеженою владою, яка буде надихати вас на зміни. Вихід є практично завжди і ви в цьому переконаєтеся.

Перестаньте турбуватися, що думають інші люди про вас

Дівчаток навчають з дитинства, що їм потрібно думка і схвалення з боку. Якщо ви теж в цьому потребуєте, то зараз саме час це змінити. Витрачати сили на чужу думку — це дуже нерозумно. Таке заняття не тільки виснажує енергію, але й приховує кращу частина вас самих. Коли ви ловите себе на власній невпевненості, то згадайте, що найголовніше — це ви самі, а не думка оточуючих.

Вчіться краще слухати інших

Ви завжди дізнаєтеся щось новеньке, якщо будете більше слухати, а не говорити. Це може бути розмова зі старою подругою, незнайомцем, членом сім'ї або партнером по бізнесу. Навчіться мистецтву слухати і задавати обдумані запитання. Ставши прекрасним слухачем, ви зможете встановити більш близькі і глибокі зв'язки з оточуючими людьми. Вас чекають цікаві розмови, а мозок буде в тонусі.

Не забувайте дивуватися і бути новачком

Ми живемо в культурі, яка приділяє першорядну увагу компетентності і продуктивності. Хочете жити багатої, творчої і веселим життям? Тоді займайтеся чимось новеньким. Навіть там, де у вас є досвід, завжди можна навчитися чомусь новенькому. Відпустіть свій перфекціонізм, щоб стати експертом в чомусь новому. Це відкриє для вас багато можливостей.

Практикуйте прощення

Багато хто з нас живуть з глибокою образою і болем всередині. Навіть якщо перед нами вже сотню раз вибачилися. Не критикуйте інших, не відпускайте гнівні коментарі в їх адресу. Навіть подумки. Те, що ви відчуваєте по відношенню до інших, є відображенням вас самих. Скажіть собі "відпусти" і ви будете здивовані, як швидко ваше почуття гніву розсіється. Коли всі внутрішні образи підуть, то ви відчуєте прилив позитивної енергії. У ваше життя прийде полегшення і співчуття.

Розвивайте свій творчий потенціал

Наша культура передбачає, що тільки дуже маленький відсоток жінок може займатися творчістю. Не правда! Ви народилися з креативів в крові: це ваше право по народженню. Знайдіть способи, щоб реалізувати свій творчий потенціал. Ви, наприклад, можете зайнятися садівництвом і в'язанням.

Проводьте час на природі

Природа є одним з найкращих способів зняти стрес, очистити розум від безладу. Прогулянки в лісі або поруч з озером підштовхнуть вас до творчості. Ви випробуєте відчуття благополуччя і спокою. Навіть якщо у вас є всього 20 хвилин в день, щоб погуляти, то ви все одно відчуєте природне диво. Ваше життя зміниться в кращу сторону.

Створюйте життя Вашої мрії

Навіть якщо ви не впевнені в собі і ваш досвід не так вдалий. Істина така: вірте в себе і дійте! Ви знайдете спосіб створити незвичайну життя. Не дозволяйте нікому говорити вам інакше.

Не сприймайте себе занадто серйозно

Життя-це парадокс. З одного боку, вести осмислене життя-серйозна справа - з іншого боку, не дуже. Веселіться, смійтеся, будьте грайливими. Це допоможе вам розвинути легкі відносини з іншими людьми. Після того, як ви добре посмієтеся, то ваш день буде вдалим!

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены