<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Заметки обывателя искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

ато (1)
гени (1)
гены (1)
ЖКГ (1)
ЖКХ (1)
Київ (1)
Крим (1)
Крым (1)
рыги (2)
СБУ (1)
СРСР (1)
суд (1)
сша (3)
ФСБ (2)
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Воскресенье 15 декабря 2013
Бывший министр экономики Украины Владимир Лановой сообщает, что из-за нынешней политической нестабильности в стране провластные олигархи начали вывод своих средств из Украины. 

Об этом президент Центра рыночных реформ заявил во время интервью «Радио свобода».
 
«Я помню, как в 2004 году олигархи уже выводили свои миллиарды из Украины, и это грозило обвалом экономики. Сегодня ситуация повторяется. Только в еще более жестком формате. Эта революция еще более решительна, чем та», – заявил Лановой. 

Также экс-министр экономики отметил, что Европарламент очень вовремя принял резолюцию по Украине. 

«Это позволит придать легитимность участию Европы в помощи урегулирования конфликта в Украине», – сказал Владимир Лановой. 

Ранее СМИ сообщили, что известный бизнесмен Ринат Ахметов мирные акции протеста считает признаком демократичности нашего общества. 
Самый богатый человек в Украине призвал всех сеть за круглый стол переговоров и решить сообща все возникшие разногласия и конфликты.
 
Вторник 10 декабря 2013
Сообщение прочтено 133 раз
Олег Михайлович | 2013-12-10 09:28:53

Українські вкладники істерично знімають депозити внаслідок нестабільної політичної ситуації в країні

ПРИЧИНИ
Керівництво великих банків факт депозитного відтоку не заперечують. До того ж, вони висловлюють припущення, що найближчим часом фінансовим структурам може знадобиться зовнішня підтримка.

ХОРОШІ НОВИНИ
У сформованій ситуації є і позитивні моменти. Щоб утримати кошти, банкіри розгорнули програми лояльності.

«Вкладникам дають достроково знімати кошти з депозитів без штрафних санкцій, передбачених договорами. Також на час політичної нестабільності на 1,4% річних підвищені ставки за вкладами», - розповів голова правління банку Хрещатик Дмитро Гриджук.

ЩО З ВАЛЮТОЮ
Тим не менш закупівлі банками валюти минулого тижня і відтік коштів з рахунків вже вилилися у зменшення залишків на коррахунках фінустанов (з 25,8 млрд грн до 20,6 млрд грн). Виник дефіцит гривні. Так кредити, які банки надають одне одному на міжбанку, до минулої п'ятниці подорожчали з 1-2% до 20-25% річних.

МОРАТОРІЙ НАЦБАНКУ
Неофіційно фінансисти визнають, що у них виникли проблеми з грошима. «Заявок ми ще не подавали, але цікавилися в Нацбанку, чи зможуть нас там прокредитувати. Там заспокоїли, сказали, що правління НБУ готове оперативно приймати рішення і виділяти рефінансування, якщо буде потрібно», - розповів представник одного з великих банків.

На цьому тижні Нацбанк збере керівників найбільших банків країни, де будуть озвучені заходи НБУ щодо підтримання фінансової стабільності в країні. Можливо, до цього часу чиновники вирішать, чи варто вводити мораторій на дострокове зняття депозитів населенням.

http://u-news.org.ua/15996-ukrayinc-pochali-masovo-zabirati-depoziti.html

Назад123456 | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены