Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Заметки обывателя искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

ато (1)
гени (1)
гены (1)
ЖКГ (1)
ЖКХ (1)
Київ (1)
Крим (1)
Крым (1)
рыги (2)
СБУ (1)
СРСР (1)
суд (1)
сша (3)
ФСБ (2)
#

Календарь

 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Пятница 25 апреля 2014
Цю замітку ставлю у власному блозі через чудову коротку історію виникнення так званої "Церкви Московського Патріархату"

Для початку трошки історії. Як тільки більшовики прийшли до влади, вони негайно почали розстрілювати православних священиків, руйнувати храми, спалювати ікони та розбивати дзвони. Це був тривалий процес і він не зупинявся до початку Другої світової війни. Православна церква тоді називалася «Руська церква», і під впливом систематичних репресій більшовиків вона перейшла на катакомбне (нелегальне) становище. Те, що комуністи зробили з Руською Церквою за 25 перших років свого правління, не можна порівняти навіть із звірствами гонителів християнства часів Римської імперії. Кількість діючих храмів скоротилося в рази, було репресовано сотні тисяч священиків і мільйони простих віруючих.

Під час Другої світової війни німці почали відроджувати Руську церкву на окупованих територіях. В людей це викликало неабиякий підйом і позитивні емоції, тому населення почало прихильно ставитися до окупантів. Коли Сталін зрозумів що комуністи вщент програють Гітлеру на релігійному фронті, він вирішив заснувати нову «комуністичну» православну церкву.

… Вночі з 3-го на 4-е вересня 1943 року в машині із заштореними стеклами до Сталіна в Кремль привезли трьох митрополитів – це були місцеблюститель Патріаршого престолу Сергій (Страгородський), митрополит Ленінградський Алексій (Симанський) і митрополит Київський і Галицький Микола (Ярушевич).

Сталін запропонував митрополитам за три дні зібрати Архієрейський собор, який обере Патріарха і Синод. Митрополит Сергій відповів, що архієрейський Собор можна буде зібрати через місяць, і тоді Сталін, посміхнувшись, сказав: "А чи не можна проявити більшовицькі темпи?". Митрополит Сергій погодився і попросив дозвіл Сталіна прийняти для Патріарха титул "Патріарха Московського і всієї Русі" (замість "Росії", як було у «Руській церкві»). Сталін схвалив і пообіцяв допомогти літаками для якнайшвидшої доставки єпископів до Москви.

8 вересня 1943 р. собор був відкритий. 19 архієреїв одноголосно обрали митрополита Московського і Коломенського Сергія патріархом Московським і всієї Русі, утворили Священний Синод «Російської Православної Церкви».

Так з'явилося те, що зараз називають «Московський Патріархат», або РПЦ МП. Сталін «запропонував» РПЦ МП утворити "спеціальний державний апарат, який буде називатися «Рада у справах Російської православної церкви»", який нібито здійснюватиме зв'язок між Урядом і Церквою, а насправді керуватиме нею. Головою Ради Сталін призначив полковника державної безпеки Г.Г. Карпова. Сталін також наказав де тільки можливо відкрити семінарії, щоб нових священиків робити «радянськими патріотами», які захищали б «батьківщину» (недарма в радянські часи вважалося що всі священики РПЦ МП мають партквіток).

Через особливості створення і існування під керівництвом ЦК КПРС, РПЦ МП називають «радянською» або «сталінсько-брежневською» церквою. Священики справжніх церков стверджують, що в РПЦ МП немає благодаті Господньої, тому ті, хто відвідує храми Московського Патріархата, не можуть отримати благодаті і порятунку.

Однією з найганебніших сторінок історії РПЦ МП став організований КДБ в березні 1946 року у Львові псевдособор, на якому проголосили ліквідацію Греко-Католицької Церкви, а її майно передали РПЦ МП. Патріарх Російської
Читать

Четверг 23 января 2014

Пресс-секретарь Владимир-Волынской епархии УПЦ МП Виктор Мартыненко обратился с призывом к наместнику Киево-Печерской Лавры владыке Павлу Лебедю не делать громких заявлений от имени всей церкви о поддержке Виктора Януковича

Священник советует митрополиту Павлу не делать громких заявлений о поддержке украинского президента Виктора Януковича*, а при большом желании «расцеловывать» Януковича лично, а не от всей УПЦ МП. 

Об этом Мартыненко написал в Фейсбуке. 

«Я не знаю, точно СМИ передают слова митрополита Павла, сказанные сегодня Януковичу, но то, что наши церковные ресурсы размещают информацию о «молитве» тех чудовищ, и их посещение Лавры – это побуждает меня к глубокому стыду. Сегодня общался со многими своими друзьями – простыми волынскими священниками – от всех слышал слова возмущения», – написал священник. 

«Владыко, Павел! Пожалуйста, не говорите от лица всей Церкви, мы понимаем, что у вас общие финансовые интересы – просто станьте и, в очередной раз, на камеры поцелуйте их в с...ку, а от всех не надо!!!», – отметил отец Виктор. 

22 января наместник Киево-Печерской Лавры, митрополит Чернобыльский и Вышгородский, владыка Павел (Лебедь) во время службы сравнил Виктора Януковича с Иисусом Христом, а также заверил президента в своей поддержке.
 
Четверг 19 декабря 2013

Вінницький піп Виговський начхав на державний припис

29 листопада для попа Виговського спливав термін виконання виданого йому державою припису про знесення незаконно зведеної побудови, демонтажу незаконно встановленого  огородження та зариття незаконно викопаного озерця на вулиці Богуна. Мешканці П'ятничан чекали цього дня і обговорювали яким чином  піп буде реагувати на припис. Дехто навіть парі укладав – виконає він припис чи ні.

Звісно, піп Виговський припис не виконав, а ті хто ще був впевнений у його порядності, свої парі програли.  Невідомо, яким чином йому знову вдалося обійти закон. Напевно піп бігав по владних кабінетах і переконував:  «Не користі заради, а токмо волею пославшего мя Отця!».

Можливо й не бігав, а просто взяв і начхав на державний припис, як до того завжди чхав на закони та інтереси вінничан.  Цілком можливо, йому було не до виконання припису, адже він знову був зайнятий в судових засіданнях справами проти рідної сестри. Імовірно він займався організацією хресної ходи під монархічними прапорами проти "євросодомії" та вербовкою "тітушок" на анти-Євромайдан. Можливо він готувався до нових проповідей проти Євромайдану і їх проголошенням.  Либонь піп Сергій Виговський готував новий  біг-борд з зображенням царя Миколи ІІ і текстом: «Прости нас русский государь».  В попа багато важливих справ і йому не до якихось там приписів.

В інтернеті вже писали, що піп Виговський під час недільної служби у храмі, яким керує, під час проповіді промовив:

«Я призываю все молнии и громы, все кары небесные ударить по Евросодомитам, что вышли на Майдан в Киеве, стольном граде Московского православия! Пусть святое небесное воинство накажет Яценюка, Кличко и Тягнибока и их сторонников во всех городах и селах. Позор им и презрение».

Багато парафіян після того відвернулися не лише від Виговського, але й від московської церкви.  Прихожани розповідають, що Сергій Виговський жодного разу не провів літургії та не проголосив проповіді українською мовою. І цим демонструє антиукраїнську, антидержавну позицію. Варто знати, що Московська церква завжди виступала проти державності України.

В РПЦ МП та її підрозділі на Україні немає ні віри, ні духовності, ні законослухняності. Насправді, це не канонічна церква, а корумпована бізнес-секта, яка працює на інтереси Російської Федерації. Вона діє виключно за вказівкою ставленика Путіна так званого "патріарха Кирила" (до речі, незаконно рукоположеного – запитаєте у будь-якого ієрея) і намагається затягнути Україну в Тайожний Союз, широко маніпулюючи поняттями про «духовну єдність», «єдину канонічну територію», «братерство слов'янських народів» , «порятунок», «бісів» та іншими відвертими нісенітницями, які слугують  для виправдання та підтримки імперської політики Московської патріархії.

З огляду на це, невиконання московським попом Виговським припису зовсім не дивує. Хіба може піп з церкви, яка не визнає самої держави Україна, дозволити собі виконувати приписи української держави? Своїми діями піп Виговський надав на це відповідь. 

Залишилося лише знайти відповідь на питання якою владою він порушує закони – Божою чи диявольською?

 

Ще про цього попа:

 
Читать

Протоієрей Сергій Виговський у Вінниці – фігура одіозна і навіть анекдотична. Але вже у багатьох вінничан стерлося з пам’яті, як він ламав орган (музичний інструмент).

Протоієрей Сергій Виговський у Вінниці – фігура одіозна і навіть анекдотична. Але вже у багатьох вінничан стерлося з пам’яті, як він ламав орган (музичний інструмент). 
Був у біографії цього вінницького священика такий випадок: у 1992 році, коли зал камерної і органної музики Вінницької філармонії, що знаходився у нинішньому Свято-Преображенському собор, на вулиці Леніна (так тоді називалася Соборна, треба було швидше висилити. Але на заваді скорішому виселенню філармонійної структури заважав орган придбаний у часи СРСР за 5 мільйонів інвалютних рублів. Тоді довго не могли знайти приміщення, куди можна було б без втрат перенести орган і потім його встановити.

І тоді Сергій Виговський проявив небачену кмітливість. Він вирішив просто потрощити цінний музичний інструмент. Що було й зроблено ним та його помічниками за одну ніч. Піп розбив і знищив клавіатуру і механізм інструменту, погнув цінні і унікальні труби органу. 
А немає органу і немає й проблеми. Не треба паритися і шукати приміщення для нього! Разом з органом під руку попові потрапив і коштовний рояль «Steinway & Sons» (800 тис. інвалютних рублів). Вірніше, не під руку, а під ноги. 

Особисто Виговський залазить на рояль «Steinway & Sons» і трощить ногами клавіатуру, кришку і струни інструменту. 
Все це відбувається на очах сотень людей, міліції і влади. І що саме цікаве, Сергія Виговського не притягнули тоді до відповідальності і навіть не стягнули з нього хоча б частину втрат. 

Ну з органом ясно, Виговський щиро вважав його інструментом католицьким, а значить – бісівським. Але ж рояль навіщо було трощити? 
Як тут не пригадати фразу із знаменитого фільму: «Олександр Македонський був теж великою людиною., а табурети не ламав…» 

Джерело:
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены