<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Заметки обывателя искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

ато (1)
гени (1)
гены (1)
ЖКГ (1)
ЖКХ (1)
Київ (1)
Крим (1)
Крым (1)
рыги (2)
СБУ (1)
СРСР (1)
суд (1)
сша (3)
ФСБ (2)
#

Календарь

 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Четверг 31 июля 2014

У той час як Україна зволікає і не забороняє в'їзд в країну «певичкам» і «співунам», які підтримують війну Росії проти України, Литва і Латвія не побоялися заборонити їм в'їзд у власні країни. Про це повідомив народний депутат Геннадій Ткачук в авторській статті на «Главкомі».

«Вони (Латвія і Литва, - Ред.) також є сусідами Росії і у них взагалі немає свого газу, вугілля і нафти. Але там не побоялися заборонити в'їзд у власні країни ворожим «певичкам» і «співунам» - навіть за умови, що вони агресивно висловлювалися щодо України, а не відносно тих маленьких, але гордих країн», - пише Ткачук.

Він підкреслив, що українці звикли занадто делікатно ставитися до своїх ворогів, які у відповідь завжди плюють в обличчя: «Напевно, тому й плюють! Ми самі робимо з ворогів кумирів, ми віддаємо їм свій інформаційний простір, ми культивуємо в країні малоросійськість, ми вимагаємо у Європи та США санкцій проти мерзотників, які почали проти нас війну і вбивають наших громадян, а самі не відмовляємося від ворожих товарів, банків і тієї облудної російської попси. Тому що рухає нами недалекоглядність, містечковість і боягузство, а не національна гордість і національні інтереси», - резюмував нардеп.

Ткачук зазначив, що направив до СБУ та МЗС звернення щодо заборони на в'їзд в Україну російських діячів культури, які підтримують війну Росії проти України. 

«З метою забезпечення національної безпеки є вкрай важливим, щоб «діячам культури», які підтримують війну Росії проти України і закликають до порушення територіальної цілісності нашої держави, було заборонено в'їзд в Україну. Відповідне звернення до СБУ та МЗС вже направлено мною як народним депутатом. Така заборона продемонструвала би безкомпромісність нашої влади в боротьбі за незалежність, послужила би профілактичною мірою до занадто агресивних росіян і надала би моральну підтримку всім патріотично налаштованим громадянам України», - розповів нардеп.

Він упевнений, що така заборона сприяла би також стабілізації психологічного стану країни, оскільки громадянам важливо відчувати, що рідна держава таки здатна гідно відповідати своїм кривдникам.

Ткачук додав, що українці занадто довго озиралися на ворожого сусіда і боялися відстоювати свої інтереси там, де існувала загроза завдати йому якусь шкоду. 

«І ми бачимо до чого призвела така політика – адже все, що зараз відбувається на сході України, є прямим наслідком боягузької поведінки, загравань із ворогом і танцювання перед ним на задніх лапах. А тепер ми маємо продемонструвати всьому світові що ми чогось варті і маємо гонор», - резюмував Ткачук.

Понедельник 21 апреля 2014
Сообщение прочтено 305 раз
Олег Михайлович | 2014-04-21 15:49:31

Самый главный недостаток сепаратистского бунта в Донбассе заключается вовсе не в том, что он русский. С этим еще можно было бы смириться, если бы его возглавляли нормальные русские. Ну кто-нибудь вроде Навального или Широпаева, какой-нибудь интеллектуал-правдоборец, который бы собрал вокруг себя точно таких же. Главная беда донецкого сепаратизма заключается в том, что его движущей силой являются представители социального дна. Это сепаратизм не национальный, а социальный, это восстание низов, бунт неудачников. 
 
Новый порядок сепаратистов

В национальном сепаратизме нет ничего необычного, это достаточно распространенное явление. Желание того или иного народа жить в своем национальном государстве вполне обосновано. Но донецкий сепаратизм не таков. В Донбассе восстали не русские, а маргиналы, которые считают себя русскими. Множество их говорит по-русски с сильным украинским акцентом и имеет украинское, молдавское, татарское, греческое происхождение. У какого-нибудь москвича вид этих чумазых шокающих людей из далекой провинции вызывает разве что скептическую усмешку. Тем не менее, для своего восстания донецкие люмпены выбрали именно российские знамена. 
 
Если разобраться с их претензиями, то окажется, что большинство их имеют экономическую подоплеку – цены растут, зарплаты задерживают, и вообще, в России пенсии гораздо выше и заводы работают. Ровно с той же мотивацией эти же самые обитатели Донбасса два десятилетия назад активно участвовали в развале СССР. Теперь всей душой хотят туда вернуться. Дело разумеется не в национальном гнете – бунты маргиналов выглядят как истерика покупателя, выбравшего в магазине не тот товар и требующего вернуть деньги. Советские элементарно просчитались, вообразив, что в независимой Украине «получка» у них будет больше, чем при Союзе. Когда же оказалось, что в новой реальности для того, чтобы зарабатывать, надо работать, - вновь стали горячими сторонниками СССР, где достаточно было жить жизнью сантехника Афони и иметь гарантированные крохи и конуру в хрущобе. Путин обещает платить им больше, чем Яценюк, поэтому они за Путина. 
...
Читать

Пятница 22 ноября 2013

Доктору Пі помякшили статтю звинувачення

Андрію Слюсарчуку, який відомий також як «доктор Пі», прокуратура перекваліфікувала обвинувачення зі ст. 121 ККУ (умисне тяжке тілесне ушкодження) на ч. 1 ст. 119 ККУ (вбивство через необережність). Це означає, що Слюсарчук отримає менше покарання - 3-5 років в'язниці замість 5-8.

Зважаючи ж на те, що Слюсарчука взяли під варту ще два роки тому, вийти на волю він зможе ще швидше. Адже, за законодавством, час тримання під вартою зараховують у термін відбування покарання, призначеного за вироком суду.

Як інформують «Головні новини Львова», обвинувачення перекваліфікували, дослідивши докази та опитавши свідків у справі.

«Є п’ять випадків незаконної лікувальної діяльності, є п’ять смертей, але судово-медичні експертизи дійшли висновку, що у двох випадках смерть пов’язана з діями Слюсарчука, а в трьох причинно-наслідкового зв’язку немає, але є причинно-наслідкові зв’язки між його діями і важкими тілесними ушкодженнями, які є складовою частиною ст. 138 (незаконна лікувальна діяльність)», - розповів старший прокурор Генпрокуратури України Олександр Прокопів.   

Адвокати Слюсарчука називають це своєю перемогою. «Ми доведемо, що і в тих двох смертельних випадках нема жодного причинно-наслідкового зв’язку з діями Андрія Тихоновича», - додав адвокат Слюсарчука Богдан Гавенко. До наступного засідання підготують нове клопотання про закриття провадження і негайне звільнення з-під варти.

«Потерпілим не потрібно, щоб він відсидів 199 років і помер. Вони вважають , що це вбивство, і він відсидить за вбивство. А чи навмисне чи не навмисне - не суттєво. А перекваліфікування потерпілі вважають справедливим», - зазначив адвокат потерпілих Андрій Петришин.  

Окрім незаконної лікувальної діяльності Слюсарчука звинувачують у шахрайстві та підробці документів. Сам Слюсарчук далі називає абсурдними усі звинувачення на свою адресу. Запевняє, що  намагався врятувати пацієнтів, від яких медицина відмовилась.   

«Я розумів, що пацієнти вкрай важкі, що усім поставлені діагнози із запізненням Чому я це робив? Я повинен рятувати пацієнтів, це мій обов’язок і покликання», - сказав Андрій Слюсарчук.

Наступне засідання призначили на 12 грудня, аби усі сторони змогли ознайомитися з новим обвинуваченням.

Нагадаємо, 4 листопада, Сихівський районний суд Львова продовжив арешт підозрюваного у шахрайстві та незаконній лікарській діяльності Андрія Слюсарчука до 11 січня 2014 року.

17 листопада 2011 року Галицький районний суд Львова заарештував Андрія Слюсарчука на весь строк проведення слідства.

Андрія Слюсарчука підозрюють у незаконній лікарській діяльності, яка спричинила тяжкі тілесні ушкодження та смерть. Також Слюсарчук проходить у кримінальній справі, порушеній за ст. 358 Кримінального кодексу (підробка документів,
Читать

Среда 20 ноября 2013


Шабаш,Слюсарчук,аферисты,демагоги,фармазоны
Свого часу екс-губернатор Вінниччини Домбровський, що називається, добряче «влупив у штангу», презентувавши вінничанам «людину-сенсацію», «геніального» Андрія Слюсарчука. Під патронатом тодішнього губернатора цей аферист прибув до Вінниці і навіть побував в одній із шкіл — фізико-математичній гімназії № 17.

Олександру Георгійовичу дуже хотілося продемонструвати свою близькість до «генія» і прихильні та дружні стосунки останнього до своєї особи. Побував Домбровський і на шаховому матчі Слюсарчука з комп’ютерною системою «Рибка-4», яку «геніальний» аферист обіграв, не кліпнувши оком.

Нагадаємо, в школі-гімназії № 17 цей пройдисвіт за кілька хвилин звів у 795-ту ступінь десятизначне число та запросто відтворив уривки з романів. Можемо тільки сподіватися, що довірливі діти не дуже постраждали після демонстрації Слюсарчуком його «надприродних можливостей». Але про яку педагогіку можна говорити, коли підлітки, які тільки стають на ноги й самостверджуються, побачили перед собою «феномен», який досяг величезного «успіху» не дякуючи своїй працьовитості та наполегливості, а винятково через «дар» від незрозуміло яких «сил», чи то від Бога, чи то з протилежного «табору». А ще хочеться сподіватися, що те зомбування та гіпнотичні практики, до яких вдавався цей легендарний псих, коли перебував у навчальному закладі, не вилізуть дітям, що називається, «боком», адже психіка — річ дуже тонка.

По завершенні клоунади Слюсарчук люб’язно погодився на пропозицію Домбровського і дав прес-конференцію у його прес-холі в «Панорамі». Там Слюсарчук повідав місцевим журналістам про свої чотири вищі освіти, науковий ступінь, звання професора та багато досягнень в галузі медицини.

Отакий «подарунок» зробив наш Саня рідному місту.


Шабаш,криминал,Слюсарчук,аферисты,демагоги,фармазоны
А не так давно вся країна дізналася про істинну суть «генія». Зокрема, про його фальшиві дипломи про медичну освіту, про те, що замість медичного універу в Москві він насправді вчився лише в ПТУ-17 Козятина. І за фахом не лікар-нейрохірург, а штукатур-плиточник. Журналісти звинуватили Слюсарчука в серії тяжких злочинів, скоєних під час його так званої лікарської діяльності, результатом якої стало кілька летальних випадків. А ще стало відомо, що «геній» ставив помилкові діагнози з метою вимагання грошей, торгував російськими медичними препаратами за завищеними цінами, займався контрабандою заборонених психотропних препаратів.

В кінці 2011 року проти Слюсарчука було порушено кримінальну справу за статтею 358 КК України («Підробка документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів»). Правоохоронні органи почали перевіряти підстави для присудження Слюсарчуку Державної премії України. В 2012-му, коли «наш Саня» танком їхав по 11-му округу до парламентського крісла, Слюсарчук потрапив за грати. Туди, де йому і місце. А Домбровський став нардепом! (До речі, методи потрапляння туди теж були дуже подібними до «фокусів» його друга Слюсарчука). Олександр Георгійович сьогодні вкрай неохоче згадує, як привіз «генія» у Вінницю і робив йому «промоушн». Це ще одна величезна пляма на його і без того брудній репутації. Причому відбрехатися, сказати, що «то був не я, на мене безсовісно
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены