Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Заметки обывателя искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

ато (1)
гени (1)
гены (1)
ЖКГ (1)
ЖКХ (1)
Київ (1)
Крим (1)
Крым (1)
рыги (2)
СБУ (1)
СРСР (1)
суд (1)
сша (3)
ФСБ (2)
#

Календарь

 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Четверг 29 мая 2014

Ответственным за дестабилизацию ситуации на востоке Украины представителям российской власти рано или поздно придется отвечать в международных судах за поддержку террористов. 

"Хочу напомнить, что ответственность за такие международные преступления, как преступления против человечности, не имеет срока давности, и даже те российские высокопоставленные должностные лица, которые причастны к этим событиям, должны понимать, что рано или поздно международные криминальные суды могут рассмотреть эти дела, которые касаются деятельности и поддержки террористических организаций со стороны России в Украине", - сказал сегодня журналистам в Варшаве министр юстиции Украины Павел Петренко.

По словам министра, украинская власть и в дальнейшем будет собирать доказательства того, что за сепаратистами в восточных регионах Украины стоит РФ, для того чтобы использовать их по судебным делам. "Чтобы те должностные лица, которые давали такие указания, понесли ответственность", - отметил он.

Как сказал Петренко, украинская власть готова амнистировать людей, которые поддались влиянию террористов и принимали участие в сепаратистском движении, при условии, что они сложат оружие и не причастны к совершению тяжких преступлений.

"Никакой амнистии, никаких переговоров с террористами, которые убивали, истязали, захватывали мирных граждан, военных и иностранных наблюдателей, не может быть", - подчеркнул Петренко.

Он отметил, что украинская власть может стабилизировать ситуацию в Украине за одну - две недели, если Россия прекратит поддержку сепаратистов.

Источник: http://censor.net.ua/n287631 

 

Пятница 22 ноября 2013

Доктору Пі помякшили статтю звинувачення

Андрію Слюсарчуку, який відомий також як «доктор Пі», прокуратура перекваліфікувала обвинувачення зі ст. 121 ККУ (умисне тяжке тілесне ушкодження) на ч. 1 ст. 119 ККУ (вбивство через необережність). Це означає, що Слюсарчук отримає менше покарання - 3-5 років в'язниці замість 5-8.

Зважаючи ж на те, що Слюсарчука взяли під варту ще два роки тому, вийти на волю він зможе ще швидше. Адже, за законодавством, час тримання під вартою зараховують у термін відбування покарання, призначеного за вироком суду.

Як інформують «Головні новини Львова», обвинувачення перекваліфікували, дослідивши докази та опитавши свідків у справі.

«Є п’ять випадків незаконної лікувальної діяльності, є п’ять смертей, але судово-медичні експертизи дійшли висновку, що у двох випадках смерть пов’язана з діями Слюсарчука, а в трьох причинно-наслідкового зв’язку немає, але є причинно-наслідкові зв’язки між його діями і важкими тілесними ушкодженнями, які є складовою частиною ст. 138 (незаконна лікувальна діяльність)», - розповів старший прокурор Генпрокуратури України Олександр Прокопів.   

Адвокати Слюсарчука називають це своєю перемогою. «Ми доведемо, що і в тих двох смертельних випадках нема жодного причинно-наслідкового зв’язку з діями Андрія Тихоновича», - додав адвокат Слюсарчука Богдан Гавенко. До наступного засідання підготують нове клопотання про закриття провадження і негайне звільнення з-під варти.

«Потерпілим не потрібно, щоб він відсидів 199 років і помер. Вони вважають , що це вбивство, і він відсидить за вбивство. А чи навмисне чи не навмисне - не суттєво. А перекваліфікування потерпілі вважають справедливим», - зазначив адвокат потерпілих Андрій Петришин.  

Окрім незаконної лікувальної діяльності Слюсарчука звинувачують у шахрайстві та підробці документів. Сам Слюсарчук далі називає абсурдними усі звинувачення на свою адресу. Запевняє, що  намагався врятувати пацієнтів, від яких медицина відмовилась.   

«Я розумів, що пацієнти вкрай важкі, що усім поставлені діагнози із запізненням Чому я це робив? Я повинен рятувати пацієнтів, це мій обов’язок і покликання», - сказав Андрій Слюсарчук.

Наступне засідання призначили на 12 грудня, аби усі сторони змогли ознайомитися з новим обвинуваченням.

Нагадаємо, 4 листопада, Сихівський районний суд Львова продовжив арешт підозрюваного у шахрайстві та незаконній лікарській діяльності Андрія Слюсарчука до 11 січня 2014 року.

17 листопада 2011 року Галицький районний суд Львова заарештував Андрія Слюсарчука на весь строк проведення слідства.

Андрія Слюсарчука підозрюють у незаконній лікарській діяльності, яка спричинила тяжкі тілесні ушкодження та смерть. Також Слюсарчук проходить у кримінальній справі, порушеній за ст. 358 Кримінального кодексу (підробка документів,
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены