Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Заметки обывателя искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

ато (1)
гени (1)
гены (1)
ЖКГ (1)
ЖКХ (1)
Київ (1)
Крим (1)
Крым (1)
рыги (2)
СБУ (1)
СРСР (1)
суд (1)
сша (3)
ФСБ (2)
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Среда 1 января 2014

27 грудня 2013 року у с.Побережне Вінницького району біля сільської ради невідомі патріоти обезголовили ідола Лєніна. На пам’ятнику патріоти зробили написи: «Комуняку на гілляку», «Кат України», «Слава Україні», «Серп і молот – смерть і голод».

«Всі пам’ятники Леніна та иншим червоним катам українського народу не мають ані морального, ані законного права стояти на вулицях та площах наших міст та сіл. По-перше з легким махом руки більшовика Леніна було вбито мільйони українців під час визвольної боротьби 1917-1922 років та голодомору 1922 року. По-друге ще до сих пір існує закон введений за минулого президента згідно якого всі пам’ятники більшовику Леніну та иншим першим людям комуністичного режиму мають бути демонтувані. Тому цілком природно що по всіх куточках України де це рішення не виконують органи місцевого самоврядування за справу беруться люди. Дуже приємно, що у людей прокидаються патріотичні почуття та почуття власної гідности. 

У Східній Європі під час «оксамитових революцій» та після одним із перших завдань ставили для себе люди це знищення всіх ознак комуністичного режиму та засудження дій цього режиму на рівні держави чого вони і добилися. Європейці чудово розуміли, що для економічних, соціальних і національних здобутків потрібно скинути духовне ярмо. Революція Гідності, яка триває уже понад місяць в Україні пробуджує в українців почуття захисту історичної та національної справедливості» 

Нагадаємо, що 8 грудня 2013 рокуу столиці України – місті Києві на Бесарабській площі громадою було демонтовано пам’ятник Лєніну, що вважався головним ідолом у державі. 9 грудня був знищений Лєнін у місті Котовську Одеської области. В Україні на цей час існує біля 2500 пам’ятників цьому кату української нації.

http://nbnews.com.ua/ru/blogs/109656/myblog/

Четверг 19 декабря 2013

Вінницький піп Виговський начхав на державний припис

29 листопада для попа Виговського спливав термін виконання виданого йому державою припису про знесення незаконно зведеної побудови, демонтажу незаконно встановленого  огородження та зариття незаконно викопаного озерця на вулиці Богуна. Мешканці П'ятничан чекали цього дня і обговорювали яким чином  піп буде реагувати на припис. Дехто навіть парі укладав – виконає він припис чи ні.

Звісно, піп Виговський припис не виконав, а ті хто ще був впевнений у його порядності, свої парі програли.  Невідомо, яким чином йому знову вдалося обійти закон. Напевно піп бігав по владних кабінетах і переконував:  «Не користі заради, а токмо волею пославшего мя Отця!».

Можливо й не бігав, а просто взяв і начхав на державний припис, як до того завжди чхав на закони та інтереси вінничан.  Цілком можливо, йому було не до виконання припису, адже він знову був зайнятий в судових засіданнях справами проти рідної сестри. Імовірно він займався організацією хресної ходи під монархічними прапорами проти "євросодомії" та вербовкою "тітушок" на анти-Євромайдан. Можливо він готувався до нових проповідей проти Євромайдану і їх проголошенням.  Либонь піп Сергій Виговський готував новий  біг-борд з зображенням царя Миколи ІІ і текстом: «Прости нас русский государь».  В попа багато важливих справ і йому не до якихось там приписів.

В інтернеті вже писали, що піп Виговський під час недільної служби у храмі, яким керує, під час проповіді промовив:

«Я призываю все молнии и громы, все кары небесные ударить по Евросодомитам, что вышли на Майдан в Киеве, стольном граде Московского православия! Пусть святое небесное воинство накажет Яценюка, Кличко и Тягнибока и их сторонников во всех городах и селах. Позор им и презрение».

Багато парафіян після того відвернулися не лише від Виговського, але й від московської церкви.  Прихожани розповідають, що Сергій Виговський жодного разу не провів літургії та не проголосив проповіді українською мовою. І цим демонструє антиукраїнську, антидержавну позицію. Варто знати, що Московська церква завжди виступала проти державності України.

В РПЦ МП та її підрозділі на Україні немає ні віри, ні духовності, ні законослухняності. Насправді, це не канонічна церква, а корумпована бізнес-секта, яка працює на інтереси Російської Федерації. Вона діє виключно за вказівкою ставленика Путіна так званого "патріарха Кирила" (до речі, незаконно рукоположеного – запитаєте у будь-якого ієрея) і намагається затягнути Україну в Тайожний Союз, широко маніпулюючи поняттями про «духовну єдність», «єдину канонічну територію», «братерство слов'янських народів» , «порятунок», «бісів» та іншими відвертими нісенітницями, які слугують  для виправдання та підтримки імперської політики Московської патріархії.

З огляду на це, невиконання московським попом Виговським припису зовсім не дивує. Хіба може піп з церкви, яка не визнає самої держави Україна, дозволити собі виконувати приписи української держави? Своїми діями піп Виговський надав на це відповідь. 

Залишилося лише знайти відповідь на питання якою владою він порушує закони – Божою чи диявольською?

 

Ще про цього попа:

 
Читать
Пятница 22 ноября 2013

Доктору Пі помякшили статтю звинувачення

Андрію Слюсарчуку, який відомий також як «доктор Пі», прокуратура перекваліфікувала обвинувачення зі ст. 121 ККУ (умисне тяжке тілесне ушкодження) на ч. 1 ст. 119 ККУ (вбивство через необережність). Це означає, що Слюсарчук отримає менше покарання - 3-5 років в'язниці замість 5-8.

Зважаючи ж на те, що Слюсарчука взяли під варту ще два роки тому, вийти на волю він зможе ще швидше. Адже, за законодавством, час тримання під вартою зараховують у термін відбування покарання, призначеного за вироком суду.

Як інформують «Головні новини Львова», обвинувачення перекваліфікували, дослідивши докази та опитавши свідків у справі.

«Є п’ять випадків незаконної лікувальної діяльності, є п’ять смертей, але судово-медичні експертизи дійшли висновку, що у двох випадках смерть пов’язана з діями Слюсарчука, а в трьох причинно-наслідкового зв’язку немає, але є причинно-наслідкові зв’язки між його діями і важкими тілесними ушкодженнями, які є складовою частиною ст. 138 (незаконна лікувальна діяльність)», - розповів старший прокурор Генпрокуратури України Олександр Прокопів.   

Адвокати Слюсарчука називають це своєю перемогою. «Ми доведемо, що і в тих двох смертельних випадках нема жодного причинно-наслідкового зв’язку з діями Андрія Тихоновича», - додав адвокат Слюсарчука Богдан Гавенко. До наступного засідання підготують нове клопотання про закриття провадження і негайне звільнення з-під варти.

«Потерпілим не потрібно, щоб він відсидів 199 років і помер. Вони вважають , що це вбивство, і він відсидить за вбивство. А чи навмисне чи не навмисне - не суттєво. А перекваліфікування потерпілі вважають справедливим», - зазначив адвокат потерпілих Андрій Петришин.  

Окрім незаконної лікувальної діяльності Слюсарчука звинувачують у шахрайстві та підробці документів. Сам Слюсарчук далі називає абсурдними усі звинувачення на свою адресу. Запевняє, що  намагався врятувати пацієнтів, від яких медицина відмовилась.   

«Я розумів, що пацієнти вкрай важкі, що усім поставлені діагнози із запізненням Чому я це робив? Я повинен рятувати пацієнтів, це мій обов’язок і покликання», - сказав Андрій Слюсарчук.

Наступне засідання призначили на 12 грудня, аби усі сторони змогли ознайомитися з новим обвинуваченням.

Нагадаємо, 4 листопада, Сихівський районний суд Львова продовжив арешт підозрюваного у шахрайстві та незаконній лікарській діяльності Андрія Слюсарчука до 11 січня 2014 року.

17 листопада 2011 року Галицький районний суд Львова заарештував Андрія Слюсарчука на весь строк проведення слідства.

Андрія Слюсарчука підозрюють у незаконній лікарській діяльності, яка спричинила тяжкі тілесні ушкодження та смерть. Також Слюсарчук проходить у кримінальній справі, порушеній за ст. 358 Кримінального кодексу (підробка документів,
Читать

Среда 20 ноября 2013


Шабаш,Слюсарчук,аферисты,демагоги,фармазоны
Свого часу екс-губернатор Вінниччини Домбровський, що називається, добряче «влупив у штангу», презентувавши вінничанам «людину-сенсацію», «геніального» Андрія Слюсарчука. Під патронатом тодішнього губернатора цей аферист прибув до Вінниці і навіть побував в одній із шкіл — фізико-математичній гімназії № 17.

Олександру Георгійовичу дуже хотілося продемонструвати свою близькість до «генія» і прихильні та дружні стосунки останнього до своєї особи. Побував Домбровський і на шаховому матчі Слюсарчука з комп’ютерною системою «Рибка-4», яку «геніальний» аферист обіграв, не кліпнувши оком.

Нагадаємо, в школі-гімназії № 17 цей пройдисвіт за кілька хвилин звів у 795-ту ступінь десятизначне число та запросто відтворив уривки з романів. Можемо тільки сподіватися, що довірливі діти не дуже постраждали після демонстрації Слюсарчуком його «надприродних можливостей». Але про яку педагогіку можна говорити, коли підлітки, які тільки стають на ноги й самостверджуються, побачили перед собою «феномен», який досяг величезного «успіху» не дякуючи своїй працьовитості та наполегливості, а винятково через «дар» від незрозуміло яких «сил», чи то від Бога, чи то з протилежного «табору». А ще хочеться сподіватися, що те зомбування та гіпнотичні практики, до яких вдавався цей легендарний псих, коли перебував у навчальному закладі, не вилізуть дітям, що називається, «боком», адже психіка — річ дуже тонка.

По завершенні клоунади Слюсарчук люб’язно погодився на пропозицію Домбровського і дав прес-конференцію у його прес-холі в «Панорамі». Там Слюсарчук повідав місцевим журналістам про свої чотири вищі освіти, науковий ступінь, звання професора та багато досягнень в галузі медицини.

Отакий «подарунок» зробив наш Саня рідному місту.


Шабаш,криминал,Слюсарчук,аферисты,демагоги,фармазоны
А не так давно вся країна дізналася про істинну суть «генія». Зокрема, про його фальшиві дипломи про медичну освіту, про те, що замість медичного універу в Москві він насправді вчився лише в ПТУ-17 Козятина. І за фахом не лікар-нейрохірург, а штукатур-плиточник. Журналісти звинуватили Слюсарчука в серії тяжких злочинів, скоєних під час його так званої лікарської діяльності, результатом якої стало кілька летальних випадків. А ще стало відомо, що «геній» ставив помилкові діагнози з метою вимагання грошей, торгував російськими медичними препаратами за завищеними цінами, займався контрабандою заборонених психотропних препаратів.

В кінці 2011 року проти Слюсарчука було порушено кримінальну справу за статтею 358 КК України («Підробка документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів»). Правоохоронні органи почали перевіряти підстави для присудження Слюсарчуку Державної премії України. В 2012-му, коли «наш Саня» танком їхав по 11-му округу до парламентського крісла, Слюсарчук потрапив за грати. Туди, де йому і місце. А Домбровський став нардепом! (До речі, методи потрапляння туди теж були дуже подібними до «фокусів» його друга Слюсарчука). Олександр Георгійович сьогодні вкрай неохоче згадує, як привіз «генія» у Вінницю і робив йому «промоушн». Це ще одна величезна пляма на його і без того брудній репутації. Причому відбрехатися, сказати, що «то був не я, на мене безсовісно
Читать

Суббота 19 октября 2013

Протоієрей Сергій Виговський у Вінниці – фігура одіозна і навіть анекдотична. Але вже у багатьох вінничан стерлося з пам’яті, як він ламав орган (музичний інструмент).

Протоієрей Сергій Виговський у Вінниці – фігура одіозна і навіть анекдотична. Але вже у багатьох вінничан стерлося з пам’яті, як він ламав орган (музичний інструмент). 
Був у біографії цього вінницького священика такий випадок: у 1992 році, коли зал камерної і органної музики Вінницької філармонії, що знаходився у нинішньому Свято-Преображенському собор, на вулиці Леніна (так тоді називалася Соборна, треба було швидше висилити. Але на заваді скорішому виселенню філармонійної структури заважав орган придбаний у часи СРСР за 5 мільйонів інвалютних рублів. Тоді довго не могли знайти приміщення, куди можна було б без втрат перенести орган і потім його встановити.

І тоді Сергій Виговський проявив небачену кмітливість. Він вирішив просто потрощити цінний музичний інструмент. Що було й зроблено ним та його помічниками за одну ніч. Піп розбив і знищив клавіатуру і механізм інструменту, погнув цінні і унікальні труби органу. 
А немає органу і немає й проблеми. Не треба паритися і шукати приміщення для нього! Разом з органом під руку попові потрапив і коштовний рояль «Steinway & Sons» (800 тис. інвалютних рублів). Вірніше, не під руку, а під ноги. 

Особисто Виговський залазить на рояль «Steinway & Sons» і трощить ногами клавіатуру, кришку і струни інструменту. 
Все це відбувається на очах сотень людей, міліції і влади. І що саме цікаве, Сергія Виговського не притягнули тоді до відповідальності і навіть не стягнули з нього хоча б частину втрат. 

Ну з органом ясно, Виговський щиро вважав його інструментом католицьким, а значить – бісівським. Але ж рояль навіщо було трощити? 
Як тут не пригадати фразу із знаменитого фільму: «Олександр Македонський був теж великою людиною., а табурети не ламав…» 

Джерело:
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены