<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Заметки обывателя искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Три вінницькі «феномени»: Кашпіровський, Слюсарчук, Домбровський

Олег Михайлович | 2013-11-20 00:07:08  
Сообщение прочтено 833 раз


Шабаш,Слюсарчук,аферисты,демагоги,фармазоны
Свого часу екс-губернатор Вінниччини Домбровський, що називається, добряче «влупив у штангу», презентувавши вінничанам «людину-сенсацію», «геніального» Андрія Слюсарчука. Під патронатом тодішнього губернатора цей аферист прибув до Вінниці і навіть побував в одній із шкіл — фізико-математичній гімназії № 17.

Олександру Георгійовичу дуже хотілося продемонструвати свою близькість до «генія» і прихильні та дружні стосунки останнього до своєї особи. Побував Домбровський і на шаховому матчі Слюсарчука з комп’ютерною системою «Рибка-4», яку «геніальний» аферист обіграв, не кліпнувши оком.

Нагадаємо, в школі-гімназії № 17 цей пройдисвіт за кілька хвилин звів у 795-ту ступінь десятизначне число та запросто відтворив уривки з романів. Можемо тільки сподіватися, що довірливі діти не дуже постраждали після демонстрації Слюсарчуком його «надприродних можливостей». Але про яку педагогіку можна говорити, коли підлітки, які тільки стають на ноги й самостверджуються, побачили перед собою «феномен», який досяг величезного «успіху» не дякуючи своїй працьовитості та наполегливості, а винятково через «дар» від незрозуміло яких «сил», чи то від Бога, чи то з протилежного «табору». А ще хочеться сподіватися, що те зомбування та гіпнотичні практики, до яких вдавався цей легендарний псих, коли перебував у навчальному закладі, не вилізуть дітям, що називається, «боком», адже психіка — річ дуже тонка.

По завершенні клоунади Слюсарчук люб’язно погодився на пропозицію Домбровського і дав прес-конференцію у його прес-холі в «Панорамі». Там Слюсарчук повідав місцевим журналістам про свої чотири вищі освіти, науковий ступінь, звання професора та багато досягнень в галузі медицини.

Отакий «подарунок» зробив наш Саня рідному місту.


Шабаш,криминал,Слюсарчук,аферисты,демагоги,фармазоны
А не так давно вся країна дізналася про істинну суть «генія». Зокрема, про його фальшиві дипломи про медичну освіту, про те, що замість медичного універу в Москві він насправді вчився лише в ПТУ-17 Козятина. І за фахом не лікар-нейрохірург, а штукатур-плиточник. Журналісти звинуватили Слюсарчука в серії тяжких злочинів, скоєних під час його так званої лікарської діяльності, результатом якої стало кілька летальних випадків. А ще стало відомо, що «геній» ставив помилкові діагнози з метою вимагання грошей, торгував російськими медичними препаратами за завищеними цінами, займався контрабандою заборонених психотропних препаратів.

В кінці 2011 року проти Слюсарчука було порушено кримінальну справу за статтею 358 КК України («Підробка документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів»). Правоохоронні органи почали перевіряти підстави для присудження Слюсарчуку Державної премії України. В 2012-му, коли «наш Саня» танком їхав по 11-му округу до парламентського крісла, Слюсарчук потрапив за грати. Туди, де йому і місце. А Домбровський став нардепом! (До речі, методи потрапляння туди теж були дуже подібними до «фокусів» його друга Слюсарчука). Олександр Георгійович сьогодні вкрай неохоче згадує, як привіз «генія» у Вінницю і робив йому «промоушн». Це ще одна величезна пляма на його і без того брудній репутації. Причому відбрехатися, сказати, що «то був не я, на мене безсовісно брешуть», він не може: залишилося маса фотознімків, на яких обидва «героя» дружно позують.

аферисты,демагоги,фармазоны

Так як «наш Саня» з «партії вінничан» і досі має великі амбіційні плани стосовно свого визначного місця та великої місії в історії рідного краю зокрема та країни загалом, то він усіляко намагається відбілити свою небездоганну репутацію. І робить це, як уміє.

Наприклад, на одному вінницькому інтернет-сайті, який тісно пов’язують з Домбровським, нещодавно з’явилася публікація-передрук під назвою «Два вінницькі феномени: Кашпіровський захоплюється здібностями «Доктора Пі». Як ви вже зрозуміли, це інтерв’ю з ще одним подільським «генієм», шарлатаном Анатолієм Кашпіровським. Отим самим, який став шалено-популярним у буремні 90-ті, коли з-під народу висмикнули надійну твердиню і здоровий глузд у розгублених людей тимчасово затьмарився. Отим гіпнотизером-аферистом, до чиїх послуг надавали ефір навіть центральні канали телебачення. Пригадуєте, як «геніально» Анатолій

Кашпіровський заворожував монотонним голосом мільйони телеглядачів, які притулялися хворими місцями до телевізійного екрану? А ще один «цілитель», Алан Чумак, «заряджав» з екрана телевізора воду в банках, яку потім треба було вживати як ліки. Справжня пошесть і масове безумство охопили тоді мільйони, здавалося б, інтелігентних та освічених людей, які миттю перетворилися на темних і забобонних. 

Шабаш,Слюсарчук,аферисты,Кашпіровський,фармазоны
Так ось цей вінницький «геній мракобісся» сьогодні «авторитетно» заявляє, що його колега — Доктор Пі — таки унікальна персона. Мовляв, тільки недалекі люди можуть його звинувачувати у шарлатанстві й маніпуляціях. І він, Анатолій Кашпіровський, який «зцілив» мільйони громадян колишнього СРСР від енурезу та псоріазу прямо через «голубий екран», це підтверджує!

Словом, підмочену протегуванням шарлатана і пройдисвіта Слюсарчука репутацію Домбровського тепер має «підсушити» інший шарлатан і пройдисвіт — Кашпіровський.

І журналісти вінницького сайту люб’язно надають йому площу для «вправляння мізків»!

Цікаво, а сам Олександр Георгійович віруюча людина? І якщо віруюча, то в що?

Хоча, якщо згадати його «помаранчевого» кумира Віктора Ющенка, то ступінь «віри» Домбровського можна легко зрозуміти.

Віктор Андрійович, наприклад, презентував себе щиро віруючим християнином, але водночас оточував себе різними оберегами з язичницьких культів. Наприклад, він поклонявся трипільським горщикам та скіфським бабам, вірив у козаків-характерників, носив князівські персні, уповаючи на їхню магічну силу. А ще міг спокійно взяти з рук священика кропило і замість нього «посвятити» надмогильні хрести Українських Січових Стрільців на Янівському цвинтарі.

З цієї ж «опери» й «віра» пана Домбровського. «Наш Саня» з тієї хитрої когорти мужичків «собі на умі», які вважають доцільним ставити і Богові свічку, і чортові (на всяк випадок) теж: хто його знає, котрий вивезе?! Головне, аби вивіз…

А цікаво розпоряджається доля з аферистами! Кашпіровського майже забули.

Слюсарчук — в тюрмі. Домбровського «розжалували» з депутатства.

Усі «три феномени» Вінниччини зайняли свої заслужені місця в історії та соціумі.

Сергій КУЧЕВСЬКИЙ, Подолія-beast

Комментарии rss
Гость | 20.11.2013 10:38 |
але ж люди від своєї необізнаності Ідуть за такими горе провідниками. Всі три аферіста отримають по заслугам.
Олег Михайлович | 21.11.2013 13:42 |

Треба щоб люди розуміли що вони фармазони, це найголовніше

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены