<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Заметки обывателя искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Виходом із ситуації в Україні можуть стати дострокові вибори президента

Олег Михайлович | 2013-12-02 16:58:17  
Сообщение прочтено 242 раз
Голова Комітету у закордонних справах Європарламенту Ельмар Брок (ХДС), висловився на користь якнайшвидшого проведення президентських виборів в Україні, повідомляє АТН з посиланням на Die Zeit.

Ельмар Брок висловив сподівання, що президент Віктор Янукович сприйме серйозно демонстрації, які зараз відбуваються в Києві та інших українських містах і зробить вільним шлях до Європи.

"Якщо це може бути пов'язано з достроковими президентськими виборами, тим краще", - заявив Брок в ефірі Німецького радіо.

"Населення вважає курс у напрямку до ЄС цілком правильним в багатьох галузях", - заявив він.

На думку Ельмара Брока українське населення вважає себе обдуреним Януковичем.

"Ще у Вільнюсі у мене склалося враження, що він не заслуговує довіри, він не грає справедливо, що він намагається, врівноважити один проти одного ЄС і Росію, щоб таким чином туди, де він отримає більше грошей", - заявив політик.

Нагадаємо, в 4:00 30 листопада влада грубою силою розігнала мирний мітинг студентів. Бійці спецпідрозділу "Беркут" почали витісняти з Майдану Незалежності активістів, які залишалися на мітингу на підтримку євроінтеграції країни. За інформацією очевидців, "Беркут" бив кийками всіх без розбору - молодих людей, дівчат. Били ногами, тягли по землі. 35 учасників акції на захист євроінтеграції були затримані міліцією, 7 осіб шпиталізовані. Пізніше всіх затриманих відпустили.

У свою чергу опозиція оголосила загальнонаціональний страйк. Створено штаб національного опору.

Того ж дня бандюга і брехло Віктор Янукович заявив, що "глибоко обурений тими подіями, які сталися в ніч на Майдані Незалежності" і зажадав від Генеральної прокуратури України терміново надати українському суспільству результати негайного та об'єктивного розслідування для належного покарання винних.

Это сообщение написано также в: Політика (1 комментариев)
Комментарии rss
Лео | 02.12.2013 17:27 |

Прежде, чем агитировать, не мешало бы подтянуть культурный уровень агитаторов. Какой бы не был Янукович нехороший, никогда не стану голосовать за того, за кого агитируют подобные хамы.

Потому что ты сидишь на бабках рыгианалов - титушка в интернете.
Или шизофреник - потому что ты неестественно активный. 

Лео | 10.12.2013 11:47 |

Я не распространяю подобное враньё, если кто и шизофреник на бабках, так это такие вот, как ты, агитаторы. только тебя зря взяли на работу, от тебя только вред.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены