<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Заметки обывателя искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Рашизм - звірячий оскал російського фашизму

Олег Михайлович | 2014-06-06 16:18:39  
Сообщение прочтено 567 раз

Чия влада, того і мова, і закон, і право сильного. Владу в Україні на місцях поголовного проживання жертв русифікації утримують російські фашисти (рашисти), і така влада є огидною. Територія рашистської влади в Україні не маленька, а так як жертв русифікацій є мільйони, то рашисти з легкістю вже сімнадцятий рік утримують там владу. Як до, так і з моменту заснування української держави і по сьогоднішній день, вони залишилися керувати органами місцевого самоврядування і державними підприємствами.

Рашизм,- це російський нацизм, мета якого, як і будь-якого нацизму проголошення своєї (в даному випадку російської) раси, нації, культури чи церковного ладу вищою цінністю, а всі інші люди проголошуються нєдочєловєкамі. Так як керівні кадри всіх гілок влади в Україні виховувалися бути холуями Москви, бо всі вони екскомуністи, то відповідно ми і далі живемо в тій же Радянській Україні, а рашизм процвітає. Дрємуча сарафанщина (російський аналог шароварщини), культ особи будь-якого царя (нині Путіна, вчора Сталіна чи якогось там Романова) і водкі,- це рашизм в ідеалі.

Проте, рашизм має свої особливості, і якісно відрізняється від того ж гітлерівського нацизму чи фашизму Муссоліні тим, що російський фашизм є, як це не дико звучить, інтернаціональним. Саме інтернаціоналізм, як пережиток комуністичної пропаганди проти всіх хто не совок (новая общность – совєтскій народ), є геніальним творінням червоних бандитів. Інтернаціональний, отже російський. А ще також відрізняється тим, що рашистами є в переважній більшості навіть не етнічні росіяни, котрі в масі своїй є добрі, приємні люди, а саме виродки інших національностей. Рашистами стають хохли, молдавани, вірмени, поляки, татари, білоруси тощо. Ніякий росіянин не зрівняється з, наприклад, обкцапленим хохляцьким совком в ненависті до всього неросійського. Виродки, - це рушійна сила рашизму. Їхнє бажання примазатись до чогось великого, як їм здається, бо імперського,- робить їх скаженими звірами.

Чому російський нацизм, фашизм за походженням повинен визначатися словом рашизм, а не іншим словом? Бо це слово просте, звучне, зрозуміле і виражає суть явища. Слово «раша», це англійською Росія, а саме слово Росія є нічого інше, як грецьке читання слова «Русь». А все тому, що Московської Русі в природі не існувало, а московитам дуже вже хотілося після поразки Мазепи примазатись до європейської історії. А значить застосування будь-якого перекладу слова «росія» є природнім.

З цього постійно виникає багато непорозумінь, але це нормальна ситуація. Бо якщо я, як нормальна людина не можу любити їсти чорнобильських курей, бо їхня радіаційна мутація шкідлива здоров’ю. То чому я повинен поважати двохголового, модифікованого мутанта бройлера за герб Візантії і православ’я, як це перекручують рашисти, щоб їх не звинувачували в тому, що вони відстоюють інтереси чужої держави. Коли їм вигідно брати у Кремля гранти на підривну в Україні діяльність, то це герб Росії, а коли їх б’ють за рашизм, то це герб Візантії і православ’я. Правда, що «уроди», як і їхній бройлер? Що-що, але всі держави монстри, які мали цей герб рано чи пізно знищувались, а тому сучасну Російську федерацію можливо чекатиме доля попередників. Це буде щаслива доля визволених від російського рабства вільних народів. Природне право народів на незалежність та самовизначення ніякий путін ще не відмінив. І не в силі відмінити, а одна з головних геополітичних завдань України, як держави, це допомогти поневоленим народам Росії здобути волю.

Не знаю, як з рашизмом боряться в інших державах, особливо в державах колишнього союзу, бо це важка проблема всіх Грузій, Казахстанів і Білорусій, але як це робити в Україні відомо. Рашизм не захищає права росіян в Україні, бо самих росіян в Україні просто не має. Росіяни це громадяни Росії, а русскіє це етнос, які так як і українці в Україні ніяким чином не зафіксовані. Не існує документів, які б фіксували національність, а тому не зрозуміло з яких таких причин мінюст реєструє національні громадські організації. В нас же немає ніяких національностей в Україні, ні українців, ні євреїв, ні гагаузів, ні болгар, нікого. Тому в нас навіть президент Ющенко по суті не є українцем, а напевно його національність звучить, як албанотюркський негроїд. А якщо ні, то нехай доведе, що це не так, хай документально доведе, що він українець. А так як документом підтверджуючим громадянство є паспорт, а в паспорті національність не вказана, в свідоцтвах про народження національність батьків теж вже не пишеться, то і немає чого переживати за те, що національність президента кожний може придумати в залежності від своєї освіти та прихильності. Поверніть президенту національність, панове, може це йому допоможе розібратись з ситуацією в країні. Але думаю, що йому вже нічого не допоможе.

Крім того, Мінюст, як легалізуючий громадські організації та партії орган, спільно з прокуратурою, зобов’язаний проводити моніторинг стосовно діяльності організацій і у випадку порушення ними чинного законодавства подавати матеріали в суд з метою заборони таких організацій на території України. Лідерів ж цих організацій, провокаторів, після заборони діяльності їхніх людиноненависницьких угрупувань притягувати до кримінальної відповідальності за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Проте, зараз міністерство юстиції не проводить такого моніторингу, щодо проявів ксенофобії, в тому числі рашизму в Україні. Антиукраїнські сили проводять агресії, вони своїми теплими місцями обрали партію регіонів, комуністів, соціалістів, вітренківців. У них мандати депутатів різних рівнів і вони спокійно проводять шабаші за Україну без українців. І якщо кожний свідомий рашист завжди може повернутись на історичну Батьківщину, а виродок одержати в РФ політичного притулку, то українцям не має куди подітись, як здохнути тут. А тому поки звірячий оскал рашизму ще не кусається, то давайте не будемо сприймати цей оскал за посмішку і знищим цю нечисть в зародку. Антифашистський фронт, антирашистський рух має бути рішучим, щоб не повторити помилки історії коричневої чуми.

Андрій Павловський

http://lohocoust.blogspot.com/2014/06/rashizm.html


Комментарии rss
Гость | 06.06.2014 17:24 |

По версии Орландо ( из его речи) - 6 июня в Нормандии решалась судьба человечества....

Сочувствую Путину. Выдержка у него железная.

над Славянском самолет- разведчик АН-30 в клочья...

FastStone | 06.06.2014 19:47 |

Да, террористы, или Россия, сбили Украинский самолёт. Да ... Ну и кто теперь сомневается в необходимости ввода на территории Донецкой и Луганской областях Украины военного положения? Кто против полного физического и жосткого истребления всего, что имеет малейший намёк на сепаратизм?

Гость | 06.06.2014 17:53 |
«Разгром России и после наиболее блестящих побед находится за пределами всякой вероятности. Даже наиболее удачный исход войны не будет иметь своим последствием распад основной мощи России, которая зиждется на миллионах коренных русских. Если их даже разъединить посредством договоров, то они так же быстро вновь объединятся, как соединяются части разрезанного предмета из ртути. Эта неразрушимая империя русского народа, сильная своим климатом, пространством и непритязательностью, как и наличием лишь одной границы, нуждающейся в обороне, сделается после её поражения нашим прирождённым и жаждущим реванша противником».
FastStone | 06.06.2014 19:53 |

Откуда такая уверенность? Пример Украины показал обратное: не русскость нас объединяет, а ментальность, образ мышления и приоритетность ценностей. Что общего между миллионами людей по разную сторону баррикад ? Нас, этнических русских в Украине, не объединяет наша национальность, а даже наоборот: прозападный менталитет сделал нас патриотами Украины, а совковый образ мышления сделал из наших, порою даже родственников, наших врагов, врагов, которые действуют не просто вопреки наших ценностей, а их хотят истребить, навязать нам нафталин совка, российский отстой. 

Гость | 06.06.2014 17:59 |

Киев. Весна 41-го года. работают кафе, гуляют мамаши с колясками, одни думают, что красные отобьются, а другие – что будет как в 1918м. По кафе сидят евреи, которые через несколько недель пойдут в Бабий Яр, а в райкомах – будущие полицаи, которые их в Бабий Яр поведут. правда, похоже?

http://vrpb.net/who-participates-in-war-in-ukraine/

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены