Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Заметки обывателя искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#
Избранное
Сообщества
Блоги

Читает блоги

#
Понедельник 20 октября 2014

Переселенці, які проживають у пансіонаті «Джерело», що знаходиться за адресою: вул. Курортна, 9 у Пущі-Водиці в Оболонському районі Києва змушені будуть звідти виселитися.

 

У відповідь на своє звернення до КМДА з проханням не вимикати газо- та водопостачання у пансіонаті «Джерело» (де проживають переселенці з Криму та Донбасу), отримав відповідь від київської влади, що у переліку об’єктів для поселення переселенців, пансіонату «Джерело» не було. Як наслідок, направлення на заселення до нього не видавалися і владі не зрозуміло, яким чином у пансіонаті опинилися вимушені переселенці.

 

Довідково: Поселення осіб, які вимушені були залишити місяця проживання внаслідок окупації АР Крим та обставин пов’язаних з проведенням антитерористичної операції, проводяться лише за направленням Департаменту соціальної політики з метою перевірки вимушених переселенців через відповідні органи на належність до сепаратистських угрупувань.

 

Свого часу, громадські активісти - які з’ясували, що у 2012 році пансіонат «Джерело» був шахрайським способом відчужений в інтересах так званої «сім’ї» - заселили в пансіонат переселенців із зони АТО, щоб незаконно відчужена власність працювала інтересах громади. Можливо, це поселення було незаконним з точки зору документації, але чиновники також допомагали активістам, що опікувалися переселенцями, які проживають у цьому пансіонаті, таким чином фактично підтверджуючи, що люди там перебувають законно.

 

Враховуючи надану виконавчим органом Київради відповідь, звернувся до голови КМДА та мера Києва із проханням надати інформацію щодо того, коли і куди будуть відселені мешканці пансіонату «Джерело», щоб не вийшло так, що посилаючись на незаконність поселення, людей просто викинуть на вулицю.

 

За словами КМДА, власником пансіонату «Джерело» на підставі договору купівлі-продажу нерухомого майна від 18.10.2011 року, зареєстрованим в реєстрі за №4293, що підтверджується витягом з Єдиного реєстру осіб і фізичних осіб підприємців від 04.07.2014 №18945213, є ТОВ «Гелліос «ЛТД».

 

Я вже не вперше стикаюся із подібними відповідями на мої запити щодо законності продажу тих чи інших об’єктів, які раніше належали державі чи місту. Влада надає документацію, що все нібито законно, не звертаючи увагу на те, яким чином і за чиїми наказами було відчужене це майно. Тому і в даному випадку, незважаючи на позицію влади, громада і я вважаємо, що це пансіонат був відчужений незаконно. Але для того, щоб підтвердити це юридично, потрібно відповідне рішення суду.

Среда 3 сентября 2014

Коли війна змушує навіть не проукраїнськи налаштованих луганців повертатися у неокуповану Україну через зелені коридори, вони щиро дивуються, що тут не має концентраційних таборів, немає шибениць. Їм розповідають, що дітей відбирають одразу і передають в українські дитбудинки, чоловіків вішають, молодих жінок відбирають на потреби армії. А старших жінок та чоловіків зосереджують у концтаборах. Такі погляди мали кілька людей із тих, з якими я спілкувався. Деякі, щоправда, говорять, що вони зразу знали, що все це брехня, але і в їх голосі були сумніви. Всі добре пам’ятають, що робив попередник Путіна – Сталін із тими, хто жив на окупованих територіях чи побував у полоні. Їх або знищували, або перетворювали в ізгоїв,які могли бути лише рабами соціалістичного суспільства.

Суббота 23 августа 2014

Події 24 серпня 1991 року дивовижно схожі на події, які ми пережили нещодавно - 22 лютого 2014 року.

Судіть самі: суспільство вимагає демократизації, справжньої незалежності, реальних перемін. Здається, вони неухильно наближаються, але раптом реакціонери - прибічники тоталітарного розвитку суспільства, анти українці за духом, намагаються силою зупинити ці процеси. Суспільство розгублене, але здаватися не збирається і тоді засідає ВР, в якій існує антиукраїнська тоталітарна більшість і проукраїнська демократична меншість. Але всупереч парламентській логіці, приймає рішення на користь демократії та української незалежності.
Різниця лише в тому, що 19 серпня 1991 року в Москві було оголошено ГКЧП, який заявив про різку зміну курсу СРСР, а 19 лютого 2014 року (рівно день в день через 22,5 роки) почалися розстріли на Майдані.

Ініціатором опору і змін у 1991 році була Народна рада, а ініціатором парламентських рішень у 2014 році був хто? Теж Народна рада, яка була створена незадовго до того з опозиційних фракцій Батьківщина, Свобода, УДАР та позафракційних. Цікаво, що Народна рада першого скликання засідала не у ВР, а у Будинку письменників. А Народна рада другого скликання засідала майже поруч – в Будинку профспілок. Після першого проголошення незалежності, несформована Росія не змогла ввести війська в Україну, хоч і прислала сюди роту своїх генералів, які намагалися залякати голову ВР Кравчука – не вдалося. На щастя, голову ВР Турчинова залякати теж не вдалося. Тому Росія, яка вже сформувалася як диктатура, застосувала свою армію в боротьбі з українською незалежністю.

Тоді в 1991 ми фактично втратили Крим, допустивши створення там автономії в комплекті зі збереженням російських військових баз. Вочевидь, кожен із цих факторів сам по собі не був небезпечним, але в парі вони призвели до того, що сталося через 22,5 роки – до окупації Криму.
Що ще схожого в обох проголошеннях незалежності - формальної (1991 року) і реальної (у 2014)? Те, що обидва Парламенти, прийнявши правильне рішення, з часом перетворилися в ті, якими вони були до цього – антидемократичні, антиукраїнські. Вже через кілька місяців в одному випадку комуністи, а в іншому комуністи із регіоналами, розпустили хвости і почали проводити свою лінію.

Тоді у 1991 році у Парламенту не вистачило волі для саморозпуску. А той саморозпуск, який відбувся через кілька років задля призначення одночасних виборів Президента і Парламенту, був вочевидь запізнілим. Так Україна втратила 22 роки з її бездарними Парламентами, з її кучмами, ющенками, януковичами, які хилиталися як гімно в ополонці, не маючи сил, визначити напрямок руху країни. У цьому Парламенті зайшлася сотня людей, які зробили реальний вчинок на зустріч розпуску Парламенту. Я пишаюся тим, що серед них є і я.

Завтра Президент Порошенко, я сподіваюся, розпустить Парламент, виправивши помилку 23-річної давності. Не буває справжньої незалежності із залежними від попередньої влади Парламентами. Парламент Щербицького був спроможний лише на одноденний подвиг, як і Парламент Януковича. Сподіваюся, новий Парламент разом із Президентом і усіма місцевими громадами, які я теж вірю, у найближчі місяці поновлять свої представництва у місцевих радах, почне нові прогресивні зміни на зустріч справжній незалежності України. Справжньому шляху до незалежності.

Вітаю всіх зі святом! Нехай наша незалежність буде справжньою!

Среда 13 августа 2014

Територія навколо оз. Кирилівське на Оболоні вже є парком. На папері
Місце, яке оболонці хотіли зробити парком – територія біля озера Кирилівське - як виявилося вже є парком.

Таку відповідь отримав від КМДА на своє звернення щодо ідеї громади про створення нового парку активного відпочинку навколо двох озер Оболоні - озера Йорданського та Кирилівського.

У відповіді йдеться про те, що ділянка на вул. Добринській поблизу озера Кирилівське в Оболонському районі м. Києва віднесена до зелених зон міста і утримується комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Оболонського району. А також, відповідно до розпорядження КМДА від 12.04.2014 №613 «Про реконструкцію парків і скверів міста Києва» замовником проектних і будівельних робіт з реконструкції парку поблизу озера «Кирилівське» визначено Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд».

І як це розуміти?! Ми, оболонці, були впевнені, що це звалище сміття, і навіть не здогадувалися, що територія навколо озера Кирилівське виявляється - це парк!

Оскільки у відповіді йдеться про те, що влада запланувала якусь реконструкцію «парку», то я звернувся до замовника відповідник робіт («Київзеленбуду»), з проханням надати інформацію про те, що комунальне об’єднання зробило для покращення стану так званого парку.

Також КМДА жодним словом не обмовилося про територію навколо озера Йорданського. Тому я надішлю повторний запит до мера і голови КМДА В. Кличка з проханням оприлюднити свою позицію щодо ініціативи мешканців Оболоні по створенню паркової зони навколо двох озер – Йорданського та Кирилівського, а не обмежитися відповіддю про те, що територія біля озера Кирилівського вже і так вважається на папері парком.

Вторник 12 августа 2014

Звернувся до голови Парламенту О.Турчинова з проханням поновити справедливість і відключити гаряче водопостачання у будівлі ВР, як це вже зроблено практично у всьому Києві.

Четверг 7 августа 2014

Двоє вихідних поспіль: 9 та 10 серпня, і відповідно в суботу та неділю 16 та 17 серпня, на Оболоні відбудуться чотири народні Віче «Українська справа», які проходитимуть у вигляді місцевого референдуму.Відтак, віче відбудуться:
09 серпня - на березі о. Біле
10 серпня - на березі о. Вербне
16 серпня - вул. Кондратюка, 6 (біля Діагностичного центру)
17 серпня - на Оболонській Набережній (біля церкви)

Шляхом опитування на віче будуть визначені найгостріші проблеми країни, Києва та Оболоні.

Відбудеться збір грошей на потреби наших хлопців, які воюють в зоні АТО.

Також заплановано виступи артистів, приготування командами різних видів їжі (куліші, супи, борщі).

Запрошую всіх оболонців взяти участь у цьому референдумі, оскільки позиція громади, особливо зараз – у переломний момент України - дуже важлива

Вторник 5 августа 2014

Мешканці житлового будинку №34А на просп. Оболонському неодноразово зверталася до органів влади з проханням вирішити проблеми благоустрою навколо їхніх будинків, проте отримували відписки або невиконані обіцянки. Оскільки ці питання не можна вирішити на районному рівні, то я разом із мешканцями згаданих будинків був свого часу на особистому прийомі тодішнього голови КМДА О. Попова, де він уважно записав ці проблеми, навіть приїхав і особисто подивився на ці неподобства, пообіцяв їх вирішити, але так і не вирішив.


Йдеться про ряд невирішених питань, а саме: благоустрій прибудинкової території, платна стоянка біля магазину «Сільпо» навпроти шкіл №20 та №240, оновлення пішохідної та зеленої зони біля шкіл №20 та №240, демонтаж МАФів (ТС), що встановлені навпроти шкіл на зеленій зоні тощо.
Звернувся до мера В.Кличка з проханням розглянути звернення мешканців, вжити необхідних заходів задля вирішення наболілих питань в інтересах громади.


Окремо звертаю Вашу увагу на пункт щодо демонтажу МАФів. Ваші заяви щодо ліквідації МАФів були сприйняті громадою дуже позитивно. Сподіваюся, йдучи на зустріч громаді, Ви зможете конкретною дією реалізувати свої передвиборчі заяви! Люди дуже сподіваються, що саме Ви як всенародно обраний мер, який отримав велику підтримку на Оболоні, візьмете під особистий контроль цю проблему.

Понедельник 4 августа 2014
Звернувся до Національної ради телебачення і радіомовлення України з проханням заборонити трансляцію медійного продукту (фільмів та музичних кліпів), в яких брали участь російські діячі культури, які підтримали анексію Криму.

Відсутність на території України усіляких «валерій» важлива, але ще важливіша їхня відсутність в телевізорі та радіоприймачах. Адже дивно, коли вони виступили за зміну територіальної цілісності України, що є кримінальним злочином, а ми тим часом «крутимо» по всім радіо і телеканалам їхні пісні, кліпи чи фільми.

500 російських діячів культури, які публічно підтримали Путіна щодо анексії Криму, підписавши відповідну заяву, повинні були передбачити, що Україні це не сподобається. А відтак немає ніякої несподіванки для них, що Україна може заборонити їм в’їзд на свою територію.

Коли я жорстко і публічно виступаю проти Путіна, то я передбачаю, що мені можуть заборонити в’їзд до Російської Федерації, що власне вже і сталося. Те саме стосується і згаданих 500 російських діячів культури. Я відділяю Путіна від Росії: хоча я не хочу бачити його, але із задоволенням відвідав би, деякі відомі російські пам’ятки культури. Але, тепер як ви розумієте, це треба відкласти до відставки Путіна.

Допускаю, що серед підписантів є і люди, які зробили дурницю і що вони не розраховували на такі наслідки.

Тому я впевнений, що якщо вони публічно відкличуть свій підпис під зверненням у підтримку анексії, під яким нагадаю, серед підписантів є й такі, хто був мертвий на момент анексії Криму, то Україна не обмежуватиме їх у праві в’їжджати в Україну.

Реагуючи на обіцяну можливість української влади - заборони в’їзд до України 500 російських митців-інтервентів - нагадаю, що ця заборона буде не повною без заборони щодо політиків, які не лише висловилися за підтримку окупації Криму, а й дозволили Путіну ввести війська своїм особистим голосуванням.

Нагадаю, я звертався до СБУ з проханням визнати персонами нон-ґрата російських парламентарів, які голосували за дозвіл введення російських військ на територію України.

На жаль, не всі із цих депутатів і сенаторів на даний момент мають нев’їздний статус до України.
Пятница 1 августа 2014

Звернувся до Губернатора Донецької області С. Тарути з вимогою унеможливити призначення сепаратистів у владні структури Донецької області, оскільки люди бояться через це виказувати тих, хто брав участь у воєнних діях проти української армії.

Протягом минулого року я неодноразово бував у Краматорську, Слов’янську і Артемовську, а щойно побував у цих містах після їх звільнення. Так от головна скарга, яку я отримав від людей, була скарга не на зруйновані квартири, не на погане забезпечення, а на те, що поруч із новопризначеними керівниками, як гриби після дощу, повиростали колишні сепаратисти, які тепер намагаються втертися в довіру до нової влади і, на жаль, отримують посади і довіру новопризначених керівників.

Це вкрай небезпечно із двох причин. По-перше, самі сепаратисти, які будуть збережені на своїх посадах, можуть стати розплідником сепаратизму у майбутньому.

Але найгірше те, що місцеві жителі, які готові чесно розказати владі про те, хто чим займався під час окупації, бояться це робити, коли бачать, що ті самі сепаратисти тепер при владі. Для них це сигнал: «Мовчи! Не скаржся! І нікого не здавай!». А значить, і диверсійні групи, про існування яких ми могли би дізнатися від місцевих жителів, не будуть ліквідовано до вчинення ними диверсій.

Допускаю, що багато хто із колишніх сепаратистів розкаявся і визнав свої помилки. Багато хто як флюгер - готовий бути із тим, хто переміг; багато хто просто автоматично виконує накази, як дає йому керівництво – радянський чиновник, сепаратист, чи офіцер-патріот, який звільнив місто.

Можливо, після вивчення справ і розгляду в судах чи слідством багато з тих, хто співробітничав із терористичною організацією ДНР, доведе свою невинність. Доведе, що він це робив із примусу, а насправді він український патріот. Але сьогодні, коли слідства ще не пройшли, присутність кожної людини, яка підозрюється у співпраці із сепаратистами - це злочин проти майбутнього Донбасу.

Тому прошу губернатора С.Таруту взяти під особистий контроль кадрову політику у звільнених районах зони АТО і зауважити, що такі скарги надходять не з усього Донбасу, а саме з Донецької області, що може говорити про хибні кадрові установки саме його адміністрації.

Четверг 31 июля 2014

…Не тому, що таємне, а тому, що чимало міфів, які намагалися запустити тиждень тому путінські «коментатори» були розвінчані.

Що найстрашніше для демократа? Згадка про 2005 рік, про протистояння Президента і Прем'єра, яке привело до влади Януковича. І варто було подати у відставку Яценюку, як проплачені коментатори почали усе порівнювати з першими днями вересня 2005. От, мовляв, Президент і Прем'єр знов зіткнулися лобами.

Але, по-перше, в момент згаданої кризи В. Ющенко був Президентом президентської держави, яка мала за місяць перетворитися в парламентську, а П. Порошенко - президент в парламентській Україні. І все ж у Порошенка виявилося достатньо повноважень і впливу, хоч їх не так вже й багато за новою Конституцією, щоб залишитись над протиборством Парламенту і Прем'єра. Навпаки, Президент зумів пом'якшити цей конфлікт, виступити миротворцям, допоміг і ВР, і А. Яценюку зберегти обличчя, показати себе переможцями, хоча в підсумку переміг П. Порошенко і, звичайно, Україна.

Це схоже на оголошене припинення вогню, коли багато хто обурювався, а після нього АТО почало потужно перемагати, а місцеві жителі вітали армію як визволителів, а Порошенку були вдячні за спроби бути миротворцем.

Виявляється, П. Порошенко зустрічався з багатьма депутатами і пропонував наступити на горло своїм амбіціям - результат понад 300 голосів. Як це робить Президент без повноважень - не розумію.

Що стосується мене, то я, як і просили мене виборці, проголосував проти відставки А. Яценюка і за зміни до Бюджету та Податкового кодексу, хоч жити мені після цього стане матеріально важче((((

P.S. Порошенко похвалив і Яценюка, і Парламент, хоча хвалити буде ні за що - втягнулися в конфлікт між собою, попінилися і змиритись з тим, що треба миритись. Парламент після цього точно не став кращим

123...555657Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены