<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге ogladach искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
#

Записи

Понедельник 3 февраля 2020

Закони про медіа, дезінформацію, злодіїв у законі, розвідку - це явні ознаки диктатури і узурпації влади, - правозахисники   У п’ятницю, 31 січня в Інформаційній агенції «Українські новини» зібралися адвокати, правозахисники, журналісти, щоб за круглим столом обговорити загрозливу ситуацію із наступом на права людей та свободу слова в Україні. Зокрема йшлося про законодавчі ініціативи, які грубо порушують принципи демократії, верховенства права й перетворюють Україну на диктатуру. На переконання учасників круглого столу, законопроекти про дезінформацію, «злодіїв у законі», розвідку та журналістську діяльність не мають юридичних, суспільно-корисних причин, а виконують лише політичну волю – контролювати і карати людей та знищити свободу слова.


Як зазначила одна із організаторів заходу, голова Комітету захисту прав людини НААУ Ганна Колесник, спочатку планувалося провести цей круглий стіл в «Укрінформ», але, після дзвінка зверху, у такому праві було відмовлено в останній момент - що вже є явним порушенням свободи слова....
Читать

Пятница 17 января 2020

Правозахисники закликають Володимира Зеленського негайно втрутитись у ситуацію з катуванням ув’язнених.


...
Читать

Пятница 2 августа 2019

Адвокат Вадим Чунжин: «В Києві переплата за сезон опалення з одного будинку подекуди досягає 1 500 000 гривень!»

Останні кілька років мешканці столиці були шоковані стрімким зростанням тарифів на житлово-комунальні послуги. Найбільше зросли тарифи на опалення.
Якщо в питаннях вивозу сміття, електроенергії,  споживання гарячої\холодної води, попри намагання відповідних служб і компаній здерти з мешканців якомога більше, все ж можна побачити більш-менш зрозумілі єдині норми розрахунку сум. То у питаннях опалення житлових/нежитлових приміщень,  що становлять левову частку витрат будинків і ОСББ в холодний період, єдина схема, єдині справедливі параметри для нарахування наразі фактично відсутні або не застосовуються. Це дозволяє енергетичним компаніям  нараховувати грабіжницькі суми та наживатися на тому, що люди, здебільшого, не можуть проконтролювати, спростувати, розібратися в нюансах і аргументовано представити іншу сторону.

Взагалі, у цій сфері мешканці будинків майже повністю беззахисні і залежать від «випадкових факторів», вправності і юридичної обізнаності голів ОСББ, а також доброчесності і професіоналізму керівництва обслуговуючих фірм.  Хаос і непорозуміння створюють також відсутність єдиних трактувань лічильних приладів, принципів їх встановлення, взяття на облік, тощо. Якби там не було, попри те, що хтось готовий оплачувати будь-які суми, що приходять у квитанціях,  все більше людей розуміють, що диявольські суми за опалення можна і треба оскаржувати в судовому порядку. Як це зробили мешканці будинку по вул. Героїв Сталінграда, 16-д.  

Інформаційна агенція  «Укрпрес-Інфо» проводить власне розслідування по цій темі. Ми направили ряд запитів у профільні організації, Київраду, з метою отримати офіційні роз’яснення по низці спірних та незрозумілих питань. Це допоможе зрозуміти де, як і в чому криється «диявол обкрадання», і як можна його підкорити і домогтися справедливих, обґрунтованих тарифів на опалення та інші комунальні послуги.    

Адвокат Вадим Чунжин, який зараз веде цю справу з мешканцями будинку на Героїв Сталінграду, 16-д  розказав, які основні проблеми виникають на шляху відновлення справедливості....
Читать

Четверг 20 июня 2019

Бажання великого бізнесу переходити на стандарти FIDIC свідчить про те, що за цим – майбутнє! - Президент АІКУ Яна Щигурова
Вже третій рік поспіль АІКУ разом з FIDIC проводить Міжнародний Форум Бізнес-Дні FIDIC- 2019 під патронатом транспортного комітету Верховної Ради України, за підтримки Рахункової палати України, Міністерства інфраструктури України, Адміністрації морських портів України, Укравтодору, Укрзалізниці, Академії будівництва України, КНУБА та інших.

І трендом саме цього року стала акцентована участь представників великого бізнесу, галузевих корпорацій та МФО таких як Метінвест,  Нафтогаз,  Укравтодор , Автомагістраль-південь , Родина EPC, ЄБРР  та ін.

З практичної точки зору, як позиціонують організатори, Бізнес-Дні FIDIC- 2019 - це майданчик для нетворкінгу та обміну досвідом між топ-менеджерами бізнесу, влади, МФО та суперзірок FIDIC.

 

Учасники форуму - Олександр Ковалко, Олександр Куляша, Євген Смирнов, Андрій Майснер, Артур Щигуров


...
Читать

Четверг 13 июня 2019

За допомогою нових сервісів ProZorro громадськість отримала можливість контролювати якість та екологічність публічних закупівель
12 червня, в офісі  ДП «Прозорро» відбулася презентація нового сервісу та критеріальної бази для ремонтно-будівельних робіт, що впроваджуються за підтримкою  EU Association Lab на замовлення Мінекономрозвитку,  - повідомляє Багнет.

Під час презентації  учасникам та журналістам розповіли про критерії, які  були розроблені командою експертів і враховують такі характеристики як  ефективність - якість - безпека - екологічність - інноваційність.

Говорячи про важливість цієї ініціативи, експерти відмітили, що більшість замовників неефективно витрачають мільярди на дороги що потребують постійного ремонту, ремонти шкіл, після чого наші діти труяться парами токсичних фарб, будують будівлі, які споживають вдвічі більше тепла ніж в аналогічних кліматичних умовах у Європі.

Так народилась ідея – створити команду однодумців «Нецінові критерії ProZorro» для створення корисного і зручного інструменту здійснення більш ефективних закупівель.

 

Команда EU Association Lab «Нецінові критерії ProZorro»

Організатори підкреслили, що приведена багатокритеріальна база є збалансованою в категорії «ціна-якість». Вона призначена для розробки тендерної документації.

Рекомендовані критерії дозволять обрати більш вигідну пропозицію та  уникнути дискримінацій, коли вимоги до робіт, проекту чи будматеріалів «заточуються» замовником під конкретного виконавця, торгівельну марку, тощо. І всі автодори, школи, лікарні та адміністрації країни зможуть це застосовувати вже зараз – критерії[1] з методичними рекомендаціями
Читать

Пятница 26 апреля 2019

В Киеве пройдет уже традиционный форум «Бизнес-Дни FIDIC в Украине 2019» 
В ИА «УНИАН» состоялась пресс-конференция, на которой анонсировали проведение и презентовали особенности программы международного инфраструктурного форума «Бизнес-Дни FIDIC в Украине 2019», который пройдет 6-7 июня в столичной гостинице «Крещатик» под патронатом Комитета ВР по вопросам транспорта.

См. видео с пресс-конференции: https:/ /www.unian .net/multi media/vide o/press/10 109670-biz nes-dni-fi dic-v-ukra ine.html

В частности, президент Ассоциации инженеров-консультантов Украины (АИКУ), уполномоченный представитель Международной федерации инженеров-консультантов (FIDIC) в Украине Яна Щигурова сообщила, что форум пройдет уже в третий раз и гарантирует интересную насыщенную программу для всех, кто связан со строительной отраслью. 

Она поблагодарила всех партнеров и спонсоров форума за помощь в организации и внимание к данному событию, отметив такие организации, как FIDIC, ЕБРР, Американскую торгово-промышленную палату, Администрацию морпортов Украины, Службу автомобильных дорог, Академию строительства Украины, Киевский национальный университет строительства и архитектуры, Строительную палату Украины, юридическую компанию «Астерс» и других.

«Что касается самой программы, у нас на 6 июня запланирован традиционный обучающий семинар для специалистов по практике EPC-контрактов. Это самый распространенный формат проформ FIDIC в Украине для проектов строительства «под ключ», в том числе в сфере альтернативной энергетики. Участники получат международные сертификаты FIDIC. Будет проведен анализ проформы 1999 и 2017.  В новую редакцию проформы вошли рекомендации по применению BIM, ценовая политика учитывает полный жизненный цикл проекта, новый подход к механизму предотвращения споров и многое другое. Напоминаю, что в начале 2019 между FIDIC и «МирБанком» подписано глобальное соглашение на использование проформ  FIDIC 2017», - сообщила организатор форума.

(Данные сертификаты будут опубликованы в международном реестре FIDIC. Это новшество 2019 и очень приятно, что первыми зарегистрированными специалистами стали именно украинские консультанты – ред.) 

А 7 июня пройдет сама конференция, на которой ожидаются выступления знаковых спикеров и будет ряд очень интересных панельных дискуссий, презентаций и докладов.

Более детально с программой форума можно ознакомиться по ссылке: https ://aecu.or g.ua/ua/bu siness-dni -fidic-201 9/

«На конференции мы презентуем три серьезных программы, которые подготовила к выпуску наша организация. В частности, хочу отметить, что АИКУ получила право на перевод типовых проформ на украинский язык (Бизнес-Дни FIDIC 2018), и уже поступила в продажу «Красная книга 1999» – самая распространенная и востребованная в Украине, которая позволяет компаниям работать в соответствии с высокими стандартами ЕС, отраженными
Читать

Четверг 21 марта 2019

Українська медична експертна спільнота закликала політиків до формування єдиної  команди з реформування системи охорони здоров’я
У середу, 20 березня в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбувся круглий стіл на тему “Результати експертної оцінки програм кандидатів у Президенти України за напрямом охорона здоров’я”, організований Українською Медичною Експертною Спільнотою (УМЕС).

Див. Повне відео з круглого столу:...
Читать

Среда 16 января 2019

Податкова зухвало грабує підприємців, прикидаючись кур’єрами – відео
У вівторок, 15 січня в інформагентстві Інтерфакс-Україна відбулась прес-конференція на тему “Гоп-стоп" від податкової міліції: як в Україні грабують підприємців", присвячена зриву роботи компанії "Колумб трейд” та інших столичних підприємств.

Див. відео з прес-конференції: https:// www.facebo ok.com/Int erfaxUkrai ne/videos/ 2272566114 89991/

Співзасновник компанії “Колумб трейд”, яка займається консалтингом у сфері імпорту автомобілів зі Сполучених Штатів,  Павло Казар’ян розповів, якими прийомами скористалися представники київської податкової міліції, щоб заблокувати роботу його підприємства....
Читать

Керівництво МОЗ повідомили про кричущі тендерні порушення у закупівлі ендопротезів 
В Українському кризовому медіа-центрі відбулась спільна прес-конференція керівництва Міністерства охорони здоров`я та громадських організацій, на якій ЗМІ презентували звіт про здобутки і досягнення МОЗ у боротьбі з тендерною мафією в 2015-2017 роках у сфері державних закупівель ліків та медичних виробів. На жаль, попри обнадійливі цифри та діаграми про зменшення корупційної складової, журналісти не почули відповідей на деякі гострі запитання. Зокрема, про численні порушення, які почастішали у 2018 році. Наприклад, при проведенні тендеру «Державна закупівля ендопротезів та наборів інструментів для імплантації», що проводив МОЗ під керівництвом Crown Agents у 2018 році. Як то: в двічі-тричі завищена ціна на ендопротези, тоді як ринкові ціни не змінились, перемога фірми без ліцензії, повернення у систему нових-старих гравців тендерної мафії, та інші порушення.

Відповідаючи на запитання до Уляни Супрун, чому і досі, особливо у 2018 році, допускаються численні кричущі факти зловживань службовим становищем при організації тендерів МОЗ, керівник медичного напрямку Центру протидії корупції Олена Щербан сказала, що за порушеннями, в першу чергу, мають слідкувати поліція та інші правоохоронні органи. Тоді як у МОЗ, за її словами, немає важелів боротися із внутрішніми корупціонерами. Що ж, така відповідь аж ніяк не допоможе подолати негативні явища і приборкати тендерну мафію. Але учасники прес-конференції, серед яких була і заступниця міністра Ольга Стефанишина, кураторка тендерного напрямку, все ж пообіцяли розібратись із наданими фактами та зробити все можливе, щоб усунути грубі недоліки і порушення у наведених випадках.

Учасникам прес-конференції передали журналістські запити, які залишились без відповідей, та роздруківку журналістського розслідування Антикорупційної ініціативи, де розкрита корупційна схема в МОЗ, про яку йшла мова.

Д ив: Порушення тендерних процедур у МОЗ – як це відбувається і хто за цим стоїть


Четверг 13 декабря 2018

Закон 9055 фактично знищить адвокатуру та позбавить людей права на захист, - експерти 
В ІА «ЛігаБізнес Інформ» відбулася прес-конференція, під час якої фахівці та експерти юридичної спільноти розбирали небезпеки, які несе в собі законопроект 9055 для адвокатури як незалежного органу, що забезпечує захист прав і свобод громадян України.

Див. відео з прес-конференції: https://w ww.faceboo k.com/1376 1464291966 0/videos/5 8490524861 7207/?__tn __=%2CdkCH -R-R...
Читать

123...181920Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены