<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге ogladach искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Четверг 13 июня 2019

За допомогою нових сервісів ProZorro громадськість отримала можливість контролювати якість та екологічність публічних закупівель
12 червня, в офісі  ДП «Прозорро» відбулася презентація нового сервісу та критеріальної бази для ремонтно-будівельних робіт, що впроваджуються за підтримкою  EU Association Lab на замовлення Мінекономрозвитку,  - повідомляє Багнет.

Під час презентації  учасникам та журналістам розповіли про критерії, які  були розроблені командою експертів і враховують такі характеристики як  ефективність - якість - безпека - екологічність - інноваційність.

Говорячи про важливість цієї ініціативи, експерти відмітили, що більшість замовників неефективно витрачають мільярди на дороги що потребують постійного ремонту, ремонти шкіл, після чого наші діти труяться парами токсичних фарб, будують будівлі, які споживають вдвічі більше тепла ніж в аналогічних кліматичних умовах у Європі.

Так народилась ідея – створити команду однодумців «Нецінові критерії ProZorro» для створення корисного і зручного інструменту здійснення більш ефективних закупівель.

 

Команда EU Association Lab «Нецінові критерії ProZorro»

Організатори підкреслили, що приведена багатокритеріальна база є збалансованою в категорії «ціна-якість». Вона призначена для розробки тендерної документації.

Рекомендовані критерії дозволять обрати більш вигідну пропозицію та  уникнути дискримінацій, коли вимоги до робіт, проекту чи будматеріалів «заточуються» замовником під конкретного виконавця, торгівельну марку, тощо. І всі автодори, школи, лікарні та адміністрації країни зможуть це застосовувати вже зараз – критерії[1] з методичними рекомендаціями
Читать

Пятница 29 июля 2016

За останній рік ПрАТ Київспецтранс запровадило чимало позитивних змін


Завдяки новому керівництву, ситуацію з екологією на полігоні №5 вдалося суттєво покращити, а кияни віднині зможуть напряму поскаржитись на якість вивезення сміття.

 

«Сьогодні в Україні  склалася дуже непроста ситуація із сміттям, його переробкою та утилізацією. Сумні події на львівському грибовицькому сміттєзвалищі – лише верхівка айсберга, і ця проблема потребує нагального комплексного вирішення. Як змінити ситуацію на краще, що ми можемо зробити – про це і не тільки піде сьогодні розмова», - звернувся до присутніх на прес-конференції в УКРІНФОРМ голова правління ПрАТ «Київспецтранс»  Андрій Грущинський.

...
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены