<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге peresvetzorja искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Понедельник 6 августа 2018
Сообщение прочтено 61 раз
peresvetzorja | 2018-08-06 16:50:53

Кто  скажет?

Воскресенье 5 августа 2018

Контроль при проведенні грошових переказів на суму від 30 тис. грн пропонується посилити - відправникам і одержувачам коштів потрібно буде вказувати інформацію про себе для повної ідентифікації.

Вказувати потрібно буде місце проживання, серію і номер паспорта, ідентифікаційний код.

Такі зміни запропонувало Міністерство фінансів, пише ЮрЛіга.

Документ оприлюднено на сайті міністерства для громадського обговорення, Мінфін зараз приймає зауваження і пропозиції до проекту.

Нові правила, в разі прийняття цього закону Верховною Радою, торкнуться всіх переказів, в тому числі міжнародних, які здійснюються без відкриття рахунку, в тому числі в іноземній валюті, банківських металах та інших активах.

Що стосується переказів на суму менше 30 тис. грн, вони будуть супроводжуватися мінімальною інформацією про ініціатора та отримувача переказу: ПІБ або найменування юрособи, номер рахунку або унікальний обліковий номер фінансової операції, який дозволяє здійснити відстеження операції.

Здійснити переказ буде неможливо, якщо така інформація не буде вказана.

Ці вимоги не поширюються на операції зняття коштів з власного рахунку, переведення коштів з метою сплати податків, штрафів, комунальних платежів, при використанні електронних грошей для оплати товарів або послуг (якщо номер платіжного інструменту або пристрою супроводжує переказ на всьому шляху руху коштів), переказ менше 30 тис. грн для оплати товарів або послуг (за умови, що платіжна система може відстежити переказ коштів і визначити особу, яка уклала договір з одержувачем про поставки товарів або надання послуг), а також операції із забезпечення проведення переказу коштів, здійснювані операторами послуг платіжної інфраструктури.

Передбачається підвищення вдвічі порога операцій, які підпадають під фінмоніторинг, зі 150 тис. грн до 300 тис. грн.

Також перелік суб'єктів первинного фінмоніторингу, які мають повідомляти Держфінмоніторингу про підозрілі фінансові операції, доповнять бухгалтери та податкові консультанти.

Заплановано поступовий перехід на ризик-орієнтований підхід при поданні інформації про підозрілі фінансові операції, удосконалення процедури визначення бенефіціарів власників компаній і введення адекватних заходів впливу за порушення антілегалізаційного законодавства від письмового попередження та штрафних санкцій до анулювання ліцензії.

Зокрема, запропоновано підняти штрафи за порушення законодавства щодо запобігання та протидії відмиванню доходів. Так, зараз за таке порушення передбачено штраф від 100 до 200 неоподаткованих мінімальних доходів громадян (НМДГ), а пропонується - від 300 до 2 тис. НМДГ. За неподання в передбачений термін інформації про кінцевий вигодоодержувача або про його відсутність пропонується встановити штраф від 3 до 5 тис. мінімумів (сьогодні в десять разів менше).

Істотні зміни пропонується внести до Кримінального кодексу. Верхня межа штрафу за тяжкий злочин пропонують збільшити до 75 тис. НМДГ (зараз це 50 тис.), а за особливо тяжкий злочин - до 100 тис.

Суббота 4 августа 2018
Сообщение прочтено 26 раз
peresvetzorja | 2018-08-04 14:35:31

В Украине вырос уровень средней зарплаты

На данный момент она составляет чуть более 9 тысяч гривен.
В июне средняя номинальная зарплата выросла на 5% в сравнении с прошлым месяцем и на 24% с показателями прошлого года. На данный момент средняя зарплата в Украине составляет 9,141 гривну (343 доллара США), - сообщает ВЕТА.

Номинальный показатель отличается от реальной зарплаты. Фактически, средняя зарплата в Украине выросла на 13%.

Пятница 3 августа 2018
Сообщение прочтено 49 раз
peresvetzorja | 2018-08-03 19:32:40

"Индусы купят сценарий задорого!" Украинский Facebook высмеял версию ГПУ о теракте с баржей, минометами и скутерами

В четверг, 2 июля, состоялся брифинг ГПУ, посвященный окончанию следствия по делу арестованных Владимира Рубана и нардепа Надежды Савченко. Парочку заговорщиков, напомним, обвиняют в подготовке теракта с целью убийства народных депутатов, первых лиц государства и последующего государственного переворота.

Генпрокурор Юрий Луценко остается беспощадным – для них он требует максимального наказания. Правда, не уточняет, какого.

Но гораздо больше украинцев заинтересовала картина, которую описали следователи - эту миссию возложил на себя директор Киевского НИИ судебных экспертиз Александр Рувин.

Сказанное им потрясает воображение любого, даже самого искушенного любителя детективов.

В частности, согласно версии следствия, Савченко и Рубан планировали своими руками установить минометы на барже (там сразу четыре поместится), расстрелять оттуда Раду, а затем успешно сбежать на гидроциклах в Гидропарк. Ну а там уже надо было всего лишь "раствориться среди людей".

https:/ /strana.ua /news/1543 61-delo-sa vchenko-ru bana-ukrai nskij-face book-vysme jal-versij u-hpu-o-te rakte-s-ba rzhej-mino metami-i-s kuterami.h tml

Сообщение прочтено 54 раз
peresvetzorja | 2018-08-03 11:23:01

03.08.2018


покупка продажа НБУ
USD 26.9913 27.3163 27.011867

Четверг 2 августа 2018
Сообщение прочтено 43 раз
peresvetzorja | 2018-08-02 17:58:08

Верхушка силовых органов Украины сегодня собрала экстренный брифинг, где объявила о завершении следствия по делу о неудачной попытке расстрела депутатов и политиков в зале Верховной Рады, которую, якобы, готовили арестованный депутат Надежда Савченко и участник обмена пленными Владимир Рубан.

Оружие для теракта предоставили в ДНР после того, как она проконсультировалась с главой ДНР Александром Захарченко, заявил генпрокурор Юрий Луценко, передает корреспондент «ПолитНавигатора».

Подпишитесь на новости «ПолитНавигатор» в Яндекс.Дзен, Telegram, Facebook, Одноклассниках, Вконтакте или канал YouTube

«Следствие по делу Савченко и Рубана закончено. В его ходе мы получили все доказательства, которые подтверждают версию про подготовку масштабного теракта в центре Киева путем использования оружия, которое было предоставлено злоумышленникам с ведома российских офицеров на территории ДНР после консультаций Савченко с Захарченко.

После завершения процедуры ознакомления подозреваемых с материалами следствия дело будет передано в суд. С учетом количества доказательств суд должен начаться и войти в активную фазу в этом году.

Должен был быть подготовлен масштабный теракт. Мы выложили все оружие, которое террористическая организация ДНР предоставила народному депутату Савченко и её соучастнику Рубану для подготовки теракта и схемы того, что могло произойти в центре Киева, если бы не СБУ», – заявил Луценко.

У Савченко и Рубана изъяли целый арсенал оружия, в том числе изготовленного в ДНР, заявил Александр Рувин, директор Киевского научно-исследовательского института судебных экспертиз, передает корреспондент «ПолитНавигатора».

«У Савченко и Рубана было изъято 4 миномета, к ним 46 мин, 44 – осколочно-фугасные, и 2 – дымовые. Это приблизительно до 10-12 минут выстрелов из 4 минометов. Был изъят и крупнокалиберный пулемет «Утес», и снайперская винтовка производства ДНР «Топаз», и к ним большое количество патронов – почти тысяча. Для обученного снайпера – это от 15 до 20 человек за одну минуту. 8 автоматов АК-74 и один – с полным комплектом патронов – около 5 тысяч. Также два ручных противотанковых гранатомета РПГ-7, два гранатомета РПГ-22, 12 противопехотных мин с радиусом сплошного поражения 50 метров, 80 гранат, из них – двадцать Ф-1, в народе «лимонка», и еще другие боеприпасы, мы не понимаем, как они использовались бы в то время, когда нужно», – заявил Рувин.

Сообщение прочтено 26 раз
peresvetzorja | 2018-08-02 15:01:49

https://www.youtube.com/watch?v=qKz-QWR22eM

Сообщение прочтено 35 раз
peresvetzorja | 2018-08-02 10:34:18

Минфин задействует "Приватбанк" для размещения ОВГЗ среди населения
Министерство финансов разрабатывает с "Приватбанком" возможность розничной продажи облигаций внутреннего государственного займа (ОВГЗ).
Об этом сообщила и.о. министра финансов Оксана Маркарова, передает БизнесЦензор со ссылкой на Интерфакс-Украина.

"Мы уже запустили такой продукт в ПриватБанке – ОВГЗ для населения. Продукт тестируем в таком варианте, как есть (минимальный объем операции – 1 млн грн), после чего запустим в розницу. Еще необходимы несколько нормативных изменений для такого запуска", – сообщила Маркарова.

Среда 1 августа 2018
Сообщение прочтено 111 раз
peresvetzorja | 2018-08-01 15:47:12

Платити за воду доведеться навіть у тому випадку, якщо ви нею не користувалися. Власне, як і за опалення

У наступному році в Україні збираються ввести абонентську плату за комунальні послуги, а це значить, що гаманці "простих смертних" спустошуватимуть максимально. За опалення доведеться платити всі 12 місяців, а за воду навіть в тому випадку, якщо нею ніхто не користувався.

На сайті Міністерства регіонального будівництва вже з'явився проект постанови, за допомогою якої будуть визначати розмір платежів.

У Мінсоцполітики прогнозують, що наступного опалювального сезону кількість одержувачів субсидій в Україні може скоротитися на 15-20 %. Проте нові правила людей не лякають і штовхають на пошуки виходу, який допоможе обійти закон.

В уряді представили законопроект, згідно з яким зафіксують максимально можливий розмір абонентської плати: постачальник послуг не зможе вимагати більше. Здавалося б, досить справедливо, якби це не була малесенька солодка пілюля у величезній бочці дьогтю. Так, платіжний максимум прив'язали до мінімалки. Формула обчислення виглядає наступним чином: мінімальна зарплата × 2,58 × коефіцієнт витрати. Для опалення і гарячої води коефіцієнт - 0,004, для холодної води - 0,0035, а на вивезення сміття - 0,0015.

Відповідно абонентська плата на гарячу воду і опалення може скласти 38,4 грн на місяць, за хоолдную - 33,6 грн, а на вивезення сміття - 14,4 грн. В кінцевому підсумку в місяць кожному українцю доведеться платити близько 90 гривень. Але є одне "але": ця сума вирахувана з урахуванням нинішнього розміру мінімальної зарплати, яку планують підвищити вже восени. Так, при мінімумі в 4200 за опалення і гарячу воду доведеться заплатити вже 43,4 грн, за холодну воду - 37,9 грн, а за вивезення сміття - 16,2 грн. В сумі це вже близько 100 гривень на місяць.

Крім абонплати платити доведеться і за лічильником, так що українці отримуватимуть платіжки, що складаються з двох частин: постійної (абонентська плата) та змінної (обсяг використаної послуги по лічильнику). Постійну доведеться платити навіть в тому випадку, якщо ви на все літо виїхали з міста і ні разу не користувалися ні водою, ні світлом, ні тим більше опаленням.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены