<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Ольга Гура. ЕКО Муза ))) искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Ноябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Среда 1 ноября 2017
Сообщение прочтено 534 раз
Olga Gura | 2017-11-01 18:32:21

Якось пройшло повз МЕТУ, але цієї суботи у Києві пройшов парад за легалізацію медичного канабісу (коноплі). Не поспішайте "возмущатися". Адже поки не стикнешся з діагнозом "рак", важко зрозуміти, чому саме канабіс не лише ефективно знеболює, а й не менш ефективно лікує окремі види раку та інші хвороби, коли інші знеболювальні та ліки вже не діють (мова йде про #канабідіол - олійну витяжку із суцвіть та зеленої маси конопель, які зараз виробники за законодавством України змушені знищувати). У багатьох країнах медичний канабіс вже використовується офіційно саме в лікуванні онкохворих. Через існуючі в законах заборони його лікувальні властивості ще не до кінця вивчені, але перспективи у лікуванні раку - значні і недооцінені. Такий собі бур"ян, який може допомогти тисячам хворих на рак. https://goo.gl/muVr43

Дуже неповерхнево цікавилася ціє темою, сама не пробувала, але інформації дуже багато. Чекаємо, що в Україні  онкохворі також отримаюь доступ до медичної коноплі. 
Сообщение прочтено 71 раз
Olga Gura | 2017-11-01 16:08:26
Пятница 27 октября 2017

Вийшла ще одна моя книжка для дітей "Чарівні історії нашого лісу".

Казка з аудіоверсією та піснями (легенди, балади, колисанки).

Кілька років вона лежала у видавництві, цього року нарешті знайшлися кошти + трохи допомогли спонсори.

28.10.2017 о 13:00 в Книгарні "Є", що на Хрещатику, 46.

Разом з Катериною Єгорушкіною представлятимемо свої казки. Беріть із собою дітей, бо казки для них.
Понедельник 4 сентября 2017
Сообщение прочтено 421 раз
Olga Gura | 2017-09-04 19:44:49

У лютому від раку легенів померла мама-свекруха. А вже у квітні чоловіка терміново поклали до лікарні на операцію - ускладнений апендицит. Місцевий хірург зробив операцію, але нічого не сказав (не знаю, чи розбирається він у темі  онко чи ні), що там пухлина, яка власне і викликала запалення апендициту. Поки чоловік видужував після операції і робилася біопсія (хто не знає, зараз після будь-яких операцій матеріал відправляють на біопсію на предмет можливої онкології) аж 2 місяці(!), пухлина почала метастазувати. В результаті  чергова операція вже у Житомирському онкодиспансері, хірург матюкався, що у Малині такого понарізали і понашивали, що йому довелося переробляти (хоча після нього також повилазили післяопераційні грижі, що буває у 6-10% через лікарські помилки, але то таке, хоча б пухлину видалили)І знову біопсія вже за 5 діб. Поставили 4 стадію з метастазами, відправили на хіміотерапію. Чоловік категорично відмовився, бо сказали, що хімію доведеться робити часто і сильну, бо рак дуже злий. Але на 4-й стадії вона вже практично не має сенсу, суто відтягування часу з суттєвим погіршенням якості життя. 

Коротше, зараз я лікую його сама, навчилася робити уколи, консультуюся з лікарями в Інтернеті, підбираю препарати, які не мають побічних дій, на натуральній основі. Після операції пройшов місяць, поки що усе нормально, стан значно кращий, плануємо здавати аналізи на онкомаркери і контролювати таким чином процес лікування. 

А тепер трохи про рак взагалі. Перечитала про нього усе, що могла. Ми всі є носіями ракових клітин, але поки імунітет працює добре, доти ми не хворі на онко. А от на сам імунітет впливає ну дуже багато факторів, а якщо ці фактори ще й сходяться (як у нашому випадку, спадковість у третьому поколінні, критичний для чоловіків вік, екологія (радіація) шкідливе виробництво, стрес (втрата роботи, хвороба і смерть мами), останнім часом малорухливий спосіб життя, незбалансоване харчування, спортивні добавки, які у 90% викликають рак, коротше усе, що може бути, окрім алкоголю і паління, то рак гарантований не сьогодні, так завтра.  Взагалі він розвивається не за один день, а років 10-12 і тільки виявляють його у кращому випадку на 2-3 стадії, у гіршому - на 4-й, коли процес вже практично некерований. Видів раків близько 150, тому і єдиного лікування для них не існує, як і якоїсь  панацеї. Але медицина пропонує лише три варіанти - хірургія, хіміотерапія, опромінення. Хірургію ми вже пройшли, інші два варіанти не розглядаємо, лікуватися у закордонних клініках коштів нема, тому далі - альтернатива.  

Є ще варіант стимулювати імунітет і змушувати його боротися з пухлиною і метастазами, чим зараз власне і займаємося. Це ризик, але і шанс досягти ремісії + антиракова дієта + виключення продуктів, які живлять пухлини (це цукор, мучне, тваринний білок і т.п.) + активний рух і позитивні емоції + добавки, які підтримують печінку, серцево-судинну систему і т.д.  Рак розвивається у безкисневому середовищі при наявності великої кількості глюкози, швидких вуглеводів, жирів. Тобто, його в першу чергу треба позбавити комфортних умов для розвитку. Але здивувала позиція лікаря, який сказав, що можна їсти усе, що завгодно (це після повторної операції на кишковнику, коли ще шви не позаживали! Shocked). Зайшла на медичні сайти по післяопераційній дієті - там взагалі майже нічого не можна. 

Підхід має бути комплексним, не пити одну травку і сподіватися, що вона вилікує, тим більше, що травка від раку грудей, а у вас, наприклад, рак мозку. Підбираю тільки ті препарати і добавки, які клінічно досліджені і зарекомендували себе у лікуванні  саме нашого виду раку, протипухлинні, протиметастазні, імуномодулюючі,
Читать

Четверг 20 апреля 2017
Сообщение прочтено 116 раз
Olga Gura | 2017-04-20 20:15:33

Кілька ілюстрацій до моєї нової книжки для дітей "Чарівні історії нашого лісу".  

Ще теплі, тільки з-під руки художниці Наталі Лещенко, яка переїхала до Швеції за коханим і тепер малює і пересилає мені малюнки звідти... Благо Інтернет не обмежує творчість. 


Світлина від Olga Gura.

Світлина від Olga Gura.

Світлина від Olga Gura.

Світлина від Olga Gura.

Світлина від Olga Gura.

Світлина від Olga Gura.

Світлина від Olga Gura.

Сообщение прочтено 161 раз
Olga Gura | 2017-04-20 19:56:00

Скопіювала з Фейсбуку. 

"Музика для душі" на радіо "Культура". Ефір від 13.04.2017.
Звучать ліричні пісні у виконанні Ольги Гури (на фото) Smile 
http://schedule.nrcu.gov.ua/…/period/item-listen-popup.html…

Світлина від Іштвана Геді.

Понедельник 17 апреля 2017
Сообщение прочтено 309 раз
Olga Gura | 2017-04-17 13:58:38

Це може бути неправильне харчування, погані звички і нездоровий спосіб життя. Але дещо можна виправити. 

Якщо йому  вдалося настільки змінити себе і свій спосіб життя, то об чім взагалі печаль? 
Среда 29 марта 2017
Сообщение прочтено 78 раз
Olga Gura | 2017-03-29 21:33:39

Стоматологія + Музична терапія. Таке є тільки у нас! 


Лікування зубів під приємну музику, живий звук (кельтська арфа, вокал), 

додаткове природне знеболювання, релакс, лікувальні звукові частоти.

Приймаємо пацієнтів з інших міст, працюємо і у вихідні. Ціни нижчі за київські. 
Попередній запис за телефоном +38 0683378924. Дзвоніть. Приходьте. Приїздіть. 

 
Вторник 28 марта 2017
Сообщение прочтено 143 раз
Olga Gura | 2017-03-28 21:22:45

Познайомилася на виставці ЕКОДрайв з представниками компанії ,як просуває в Україні енергоефективні технології обігріву (охолодження), підігріву води для будинків з сіп-панелей. 

Пропонують дуже непогані умови комплексного підходу до енергоефективності, фактично на виході можна отримати автономний будинок + енергоефективна теплиця + електромобіль.  

Так що, якщо складеться, у п"ятницю з мером міста їдемо до Києва на перемовини щодо впровадження цієї  теми у нашому місті.  

Ще купа різних планів по екології. Приєднання суміжних лісових територій до місцевого заказника, узяття під охорону водного об"єкта і таке інше. Вона працює (разом з командою, звісно). Smile 

https://www.facebook.com/argosvit?fref=ts     видео 

Сообщение прочтено 191 раз
Olga Gura | 2017-03-28 11:39:50

Бо проблеми починаються з економіки. В країнах, де ВВП менше 8 тис. доларів на людину на рік  - завжди починаються конфлікти і заворушення. А першими страждають незахищені верстви населення - діти, пенсіонери, інваліди і т.д.

Якщо базові потреби людей незадоволені, то починаються розбірки на рівні: а ти хто такий?

А в Україні вже починається проблема нестачі питної води. З чим вас і вітаю!

За словами Міністра екології Остапа Семерака, в Україні нема жодної річки чи озера, де якість води відповідала б  першому класу.

Це пов"язане з вирубкою лісів, діяльністю промислових підприємств (недотриманням екологічного законодавства) та розчисткою русел річок (хоча, якраз їх давно ніхто не чистить, усі вдарилися в політику і дерибан ресурсів). Rolling Eyes

Назад123...156157158Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены