<МЕТА> - Україна | Блоги | Русский
<META> - Україна
Інтернет
Реєстр
Новини
Реферати
Товари
Блоги
шукати у блозі Ольга Гура. ЕКО Муза ))) шукати в постах/коментарях користувача
Авторизація
Логiн:
Пароль:
 
#

Календар

 Жовтень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Середа 29 березня 2017
Повідомлення прочитано 74 раз
Olga Gura | 2017-03-29 21:33:39

Стоматологія + Музична терапія. Таке є тільки у нас! 


Лікування зубів під приємну музику, живий звук (кельтська арфа, вокал), 

додаткове природне знеболювання, релакс, лікувальні звукові частоти.

Приймаємо пацієнтів з інших міст, працюємо і у вихідні. Ціни нижчі за київські. 
Попередній запис за телефоном +38 0683378924. Дзвоніть. Приходьте. Приїздіть. 

 
Понеділок 4 вересня 2017
Повідомлення прочитано 357 раз
Olga Gura | 2017-09-04 19:44:49

У лютому від раку легенів померла мама-свекруха. А вже у квітні чоловіка терміново поклали до лікарні на операцію - ускладнений апендицит. Місцевий хірург зробив операцію, але нічого не сказав (не знаю, чи розбирається він у темі  онко чи ні), що там пухлина, яка власне і викликала запалення апендициту. Поки чоловік видужував після операції і робилася біопсія (хто не знає, зараз після будь-яких операцій матеріал відправляють на біопсію на предмет можливої онкології) аж 2 місяці(!), пухлина почала метастазувати. В результаті  чергова операція вже у Житомирському онкодиспансері, хірург матюкався, що у Малині такого понарізали і понашивали, що йому довелося переробляти (хоча після нього також повилазили післяопераційні грижі, що буває у 6-10% через лікарські помилки, але то таке, хоча б пухлину видалили)І знову біопсія вже за 5 діб. Поставили 4 стадію з метастазами, відправили на хіміотерапію. Чоловік категорично відмовився, бо сказали, що хімію доведеться робити часто і сильну, бо рак дуже злий. Але на 4-й стадії вона вже практично не має сенсу, суто відтягування часу з суттєвим погіршенням якості життя. 

Коротше, зараз я лікую його сама, навчилася робити уколи, консультуюся з лікарями в Інтернеті, підбираю препарати, які не мають побічних дій, на натуральній основі. Після операції пройшов місяць, поки що усе нормально, стан значно кращий, плануємо здавати аналізи на онкомаркери і контролювати таким чином процес лікування. 

А тепер трохи про рак взагалі. Перечитала про нього усе, що могла. Ми всі є носіями ракових клітин, але поки імунітет працює добре, доти ми не хворі на онко. А от на сам імунітет впливає ну дуже багато факторів, а якщо ці фактори ще й сходяться (як у нашому випадку, спадковість у третьому поколінні, критичний для чоловіків вік, екологія (радіація) шкідливе виробництво, стрес (втрата роботи, хвороба і смерть мами), останнім часом малорухливий спосіб життя, незбалансоване харчування, спортивні добавки, які у 90% викликають рак, коротше усе, що може бути, окрім алкоголю і паління, то рак гарантований не сьогодні, так завтра.  Взагалі він розвивається не за один день, а років 10-12 і тільки виявляють його у кращому випадку на 2-3 стадії, у гіршому - на 4-й, коли процес вже практично некерований. Видів раків близько 150, тому і єдиного лікування для них не існує, як і якоїсь  панацеї. Але медицина пропонує лише три варіанти - хірургія, хіміотерапія, опромінення. Хірургію ми вже пройшли, інші два варіанти не розглядаємо, лікуватися у закордонних клініках коштів нема, тому далі - альтернатива.  

Є ще варіант стимулювати імунітет і змушувати його боротися з пухлиною і метастазами, чим зараз власне і займаємося. Це ризик, але і шанс досягти ремісії + антиракова дієта + виключення продуктів, які живлять пухлини (це цукор, мучне, тваринний білок і т.п.) + активний рух і позитивні емоції + добавки, які підтримують печінку, серцево-судинну систему і т.д.  Рак розвивається у безкисневому середовищі при наявності великої кількості глюкози, швидких вуглеводів, жирів. Тобто, його в першу чергу треба позбавити комфортних умов для розвитку. Але здивувала позиція лікаря, який сказав, що можна їсти усе, що завгодно (це після повторної операції на кишковнику, коли ще шви не позаживали! Shocked). Зайшла на медичні сайти по післяопераційній дієті - там взагалі майже нічого не можна. 

Підхід має бути комплексним, не пити одну травку і сподіватися, що вона вилікує, тим більше, що травка від раку грудей, а у вас, наприклад, рак мозку. Підбираю тільки ті препарати і добавки, які клінічно досліджені і зарекомендували себе у лікуванні  саме нашого виду раку, протипухлинні, протиметастазні, імуномодулюючі,
Читать

Четвер 20 квітня 2017
Повідомлення прочитано 99 раз
Olga Gura | 2017-04-20 20:15:33

Кілька ілюстрацій до моєї нової книжки для дітей "Чарівні історії нашого лісу".  

Ще теплі, тільки з-під руки художниці Наталі Лещенко, яка переїхала до Швеції за коханим і тепер малює і пересилає мені малюнки звідти... Благо Інтернет не обмежує творчість. 


Світлина від Olga Gura.

Світлина від Olga Gura.

Світлина від Olga Gura.

Світлина від Olga Gura.

Світлина від Olga Gura.

Світлина від Olga Gura.

Світлина від Olga Gura.

Повідомлення прочитано 143 раз
Olga Gura | 2017-04-20 19:56:00

Скопіювала з Фейсбуку. 

"Музика для душі" на радіо "Культура". Ефір від 13.04.2017.
Звучать ліричні пісні у виконанні Ольги Гури (на фото) Smile 
http://schedule.nrcu.gov.ua/…/period/item-listen-popup.html…

Світлина від Іштвана Геді.

Понеділок 17 квітня 2017
Повідомлення прочитано 290 раз
Olga Gura | 2017-04-17 13:58:38

Це може бути неправильне харчування, погані звички і нездоровий спосіб життя. Але дещо можна виправити. 

Якщо йому  вдалося настільки змінити себе і свій спосіб життя, то об чім взагалі печаль? 
Вівторок 28 березня 2017
Повідомлення прочитано 137 раз
Olga Gura | 2017-03-28 21:22:45

Познайомилася на виставці ЕКОДрайв з представниками компанії ,як просуває в Україні енергоефективні технології обігріву (охолодження), підігріву води для будинків з сіп-панелей. 

Пропонують дуже непогані умови комплексного підходу до енергоефективності, фактично на виході можна отримати автономний будинок + енергоефективна теплиця + електромобіль.  

Так що, якщо складеться, у п"ятницю з мером міста їдемо до Києва на перемовини щодо впровадження цієї  теми у нашому місті.  

Ще купа різних планів по екології. Приєднання суміжних лісових територій до місцевого заказника, узяття під охорону водного об"єкта і таке інше. Вона працює (разом з командою, звісно). Smile 

https://www.facebook.com/argosvit?fref=ts     видео 

Повідомлення прочитано 181 раз
Olga Gura | 2017-03-28 11:39:50

Бо проблеми починаються з економіки. В країнах, де ВВП менше 8 тис. доларів на людину на рік  - завжди починаються конфлікти і заворушення. А першими страждають незахищені верстви населення - діти, пенсіонери, інваліди і т.д.

Якщо базові потреби людей незадоволені, то починаються розбірки на рівні: а ти хто такий?

А в Україні вже починається проблема нестачі питної води. З чим вас і вітаю!

За словами Міністра екології Остапа Семерака, в Україні нема жодної річки чи озера, де якість води відповідала б  першому класу.

Це пов"язане з вирубкою лісів, діяльністю промислових підприємств (недотриманням екологічного законодавства) та розчисткою русел річок (хоча, якраз їх давно ніхто не чистить, усі вдарилися в політику і дерибан ресурсів). Rolling Eyes

Середа 8 березня 2017
Повідомлення прочитано 122 раз
Olga Gura | 2017-03-08 13:38:42

В этот знаменательный день.
Когда-то в позапрошлом веке женщины боролись за равноправие. И это было нормально, потому что много всякого нехорошего творилось и творили с женщинами.
Надо сказать, борьба была успешной, хотя до сих пор в некоторых местах...эээ....все не очень. Дней 10 назад у одной тетеньки я зачем-то открыла видео, как женщине в какой-то арабской стране отрубили голову. Буднично, сабелькой, чтоб не орала. Мужчина, весь в белом. Просто на улице, среди других таких же мужчин в белом. Спокойный, среди спокойных. Орала она сильно, пишут, что горевала по убитой(им же, что ли?) дочери. Мешала. Приехала скорая, погрузили на носилки, отдельно тело, отдельно голову. Я, собственно, до конца досмотрела, чтоб понять, правда ли отрубил. Вот на моменте носилок стало понятно, что да. 
...
Читать

П'ятниця 3 березня 2017
Повідомлення прочитано 97 раз
Olga Gura | 2017-03-03 21:42:21

3 березня - Всесвітній день дикої природи, а також Всесвітній день письменника. Оскільки я поєдную ці два напрямки, у мене вийшов  Всесвітній день дикого письменника :) Це я так скромно про себе...

Готую до видання ще одну книжку для дітей "Чарівні історії нашого лісу". Very Happy
Четвер 2 березня 2017
Повідомлення прочитано 167 раз
Olga Gura | 2017-03-02 15:04:09

Вчені стверджують, що релігія викликає таке ж саме задоволення, як секс та музика, в одній і тій же ділянці мозку. Аха-ха-ха.

Про музику писала дуже багато, про релігію - також було. Зараз трохи позитиву про секс.

 

Как бы пуритане не старались замалчивать всё, что относится к половой жизни, но от фактов не отвертеться: тяга к с.е.к.с.у. — это один из основных инстинктов человека.

Причем интимные секреты будоражат умы не только обычных людей, но и видных ученых.

А теперь о результатах некоторых научных исследований, которые доказывают, что с.е.к.с. полезен для нашего здоровья!

Оргазм в день заменяет поход к врачу
Национальная служба здравоохранения Великобритании сообщила, что регулярный с.е.к.с. благотворно сказывается на здоровье, а всего один оргазм в день может заменить поход к врачу.

Оргазм стимулирует работу мозга
Занятия любовью благотворно сказываются и на работе мозга. Результаты МРТ свидетельствуют, что во время оргазма обе половины мозга получают интенсивное стимулирование. Кроме того, с.е.к.с. усиливает приток крови ко всем отделам мозга и намного полезнее, чем разгадывание кроссвордов!

 

Эффект кокаина

Нейробиолог Дэвид Линден провел масштабное исследование и доказал, что с.е.к.с. вызывает зависимость! Во время оргазма происходит выброс дофамина, который вызывает у человека чувство наслаждения. А после этого непреодолимо хочется испытывать такое наслаждение вновь.

 

Любовь после оргазма

Кроме того, упомянутый выше Дэвид Линден утверждает, что именно оргазм позволяет испытать чувство влюбленности. Это происходит благодаря гормону окситоцину, который вырабатывается в момент достижения наивысшей точки сексуального удовлетворения. Кстати, если человек будет получать окситоцин в качестве назального спрея, то станет более ласковым и доверчивым.

 

С.е.к.с. — лучший антидепрессант

Оргазм не только приносит наслаждение, но также успокаивает, уменьшает негативное влияние стресса и помогает в борьбе с депрессией. Это происходит благодаря эндорфинам, которые попадают в кровь в момент оргазма.

 

Оргазм как средство от бессонницы

Еще оргазм обладает расслабляющим и седативным эффектом. Врачи утверждают, что хороший с.е.к.с. может решить проблемы с бессонницей.

 

Оргазм укрепляет иммунитет

Исследования подтвердили, что регулярные занятия сексом увеличивают уровень иммуноглобулина А. Это благотворно сказывается на защитной функции нашего организма. Главное — не подхватить что-нибудь венерическое.

 

С.е.к.с. помогает при мигрени

Исследователи из Университета Южного Иллинойса обнаружили, что головная боль отступает после достижения оргазма. К тому же с.е.к.с. — это прекрасная зарядка для всего организма, он может излечить даже от болей в спине.

 

С.е.к.с. ускоряет сжигание калорий

С.е.к.с. — это один из видов физической нагрузки, поэтому, регулярно занимаясь любовью, ты поддерживаешь свое тело в форме. В среднем полчаса секса помогают сжечь 85 килокалорий!

 

Оргазм вместо ЭКО

Медики рекомендуют женщинам, желающим забеременеть, достигать оргазма. По данным британских биологов Робина Бейкера и Марка Беллиса, сокращения матки во время оргазма способствуют зачатию.

 

С.е.к.с. для красивой кожи

Исследование британского косметолога-дерматолога Мервина Паттерсона показало, что кожа женщин заметно улучшается, если они регулярно испытывают
Читать

123...155156157Вперед | Вказати сторінку
Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на порталі | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2010 <META> Усі права захищені