<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге petrovvl искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#
Избранное
Сообщества
Блоги

Читает блоги

#

это тема пацанам с которыми я отдавал все что у меня было - душу на войне.. Грузинам эта тема которые отдавали за Нас свои жизни..

я Вссегда с Вами пацаны - "Шалена сграя" - это ведь Мы так с Вами  назваллись ! Слава Украине и Грузии!!!

http s://www.yo utube.com/ watch?v=Y7 EVU515cz4& amp;index= 193&li st=LLbhlWt P_2m_PLUbs W4TGEGw

Наша адреса в ... надскупчення Ланіакея, Місцева група галактик, Чумацький Шлях, Сонячна система, планета Земля ...
ну як вам теорія що ми одні в "космосі"...Суббота 12 января 2019

 Міністерство юстиції вирішило дати офіційне роз'яснення українцям, як займатися любов'ю за новими правилами.

По-перше, в роз'ясненнях йдеться, що в законі не йдеться про те, що для добровільного сексу потрібна розписка партнера. Вона може лише підтвердити, що на початку акту обличчя було на нього згідно. Досить отримати чітке недвозначну згоду партнера.

По-друге, юристи Мін'юсту вирішили, мабуть, зробити процес сексу кілька непередбачуваним і окремо прописали, що згода на секс не поширюється на весь період статевого акту. Людина може в будь-який момент змінити свою думку. "І якщо в процесі вам сказали" ні ", варто залишити людину в спокої", - роз'яснюють у відомстві міністра-холостяка Петренко.

По-третє, коли мова йде про зґвалтування, це не тільки про традиційний секс, тепер їм вважаються будь-які дії сексуального характеру без добровільної згоди потерпілого.

По-четверте, згвалтування дружини або чоловіка, а також колишнього чоловіка або дружини є злочином і обтяжує відповідальність - за це гвалтівнику загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.

По-п'яте, в Україні діє презумпція невинності, тому довести обставини і відсутність згоди повинна буде сторона звинувачення. Доказами можуть бути показання, речові докази, документи, висновки експертів.(с)

 

Четверг 10 января 2019

 Автокефалія це Добре. Томос це Прекрасно. Духовна їжа Необхідна кожній Людині, незалежно від Віку і соціального Статусу.. Але крім Духовної, існує їжа цілком Матеріальна. Та, без якої Людина просто не зможе Існувати. Та, за якої з самого ранку, Вибудовується черга Стариків з потухшими Очима. Вони стоять по кілька годин, за тарілкою Супу і шматком Хліба...

Як ви думаєте, їх цікавлять питання Церкви і Релігії? Їх цікавлять Патріархати та Конфесії?

Я думаю що ні. На голодний шлунок про Духовності думати дуже Важко. Недарма ж кажуть, що Рівень розвитку Держави визначається відношенням до Людей похилого віку, Дітей, та Тварин,а не кількістю Церков та не кількістю Священиків і Єпархій. А ставленням до самих Беззахисних і Слабких. І це Істина!!! Яка на превеликий жаль, не відома нашим "Правителям" ...(с)
Понедельник 7 января 2019

 Патріарх Кирило в інтерв'ю Радіо Свобода заявив, що можна назвати нормальною помісну церкву, при створенні якої Собором керував президент України.

Так тому і керував, щоб Кирило міг про це і сказати. В цьому і завдання Порошенко (прихожанина УПЦ МП) була, щоб дискредитувати помісну церкву при її створенні. В цьому і гра Порошенко-Хутіна !!!

Аналогічно Порошенко грав всі ці роки по Донбасу разом з Москвою. Роблячи все, щоб Кремль міг завжди звинувачувати Україну в невиконанні Мінських угод (і взагалі тільки Порошенко міг їх підписати) і безпідставні звинувачення в присутності росії на Донбасі..

Перед нами п'ять років влаштовують театр з розписаними ролями. А ми віримо..

Одне радує - Порошенко дограє свою роль ... (с)

123...163164165Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены