Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
14
15
20
25


Среда 10 мая 2017
Сообщение прочтено 561 раз

Те що Кремль провів мобілізацію проросійських організацій в Дніпрі. Вони знову збирають сили.

А наша барижная влада діє в унісон з окупантом стало просто очевидно. Вчора нам всім було продемонстровано, що ми з вами - бидло, яке вони будуть заганяти в стійло всіма доступними способами.

І скажіть мені, будь ласка, ті, хто ображає нас, патріотів України, що ми не захищали Крим і Донбас. Скажіть, ВИ сьогодні захистили Україну від повзучої побєдобєсної\ шизофрєнії??? 

Вже зараз можна точно сказати, що саме ця влада дала дозвіл на цей жах. Саме ця, обрана українцями влада дала дозвіл МУСОРАМ і ТІТУШКАМ разом бити нашіх патріотів, які захищали Батьківщину, а не відсижувались в тилу на аваківських харчах. 

Вся ота мразота, яка прийшла до влади в 14 році заслуговує страшного суду. Нашого, Українського Нюрнберга. Заслуговує покарання, як людиноненависницька і українофобного, яка готова поглинути все українські багатства і ресурси і знищити народ за непотрібністю.

Саме ця влада дала дозвіл сьогодні пройти інспірованої з росії колоні і не дала дозвіл пройти патріотам з Державним Прапором. Що ВИ зробили для захисту Вітчизни? А! В вас не було зброї? Ну так в нас теж її не було....

Що я хочу сказати? В нас на Майдані все починалось так само. І якщо зараз ми не зробимо висновків, то через деякий час, всі ці мусора так само, як і в Криму і на Донбасі — першими складуть присягу путіну. Тільки потім українцям важко буде когось винуватити в тому, чому України більше не існує. 

..я думаю, що ми дійшли до пікової точки. Щось станеться. Обов'язково. 

Далі так тривати не може.


Комментарии (12)