Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
8
9
11
13
14
17
18
19
20
22
23
24
26
27
28
29
30


Суббота 12 января 2019
Сообщение прочтено 254 раз

 Міністерство юстиції вирішило дати офіційне роз'яснення українцям, як займатися любов'ю за новими правилами.

По-перше, в роз'ясненнях йдеться, що в законі не йдеться про те, що для добровільного сексу потрібна розписка партнера. Вона може лише підтвердити, що на початку акту обличчя було на нього згідно. Досить отримати чітке недвозначну згоду партнера.

По-друге, юристи Мін'юсту вирішили, мабуть, зробити процес сексу кілька непередбачуваним і окремо прописали, що згода на секс не поширюється на весь період статевого акту. Людина може в будь-який момент змінити свою думку. "І якщо в процесі вам сказали" ні ", варто залишити людину в спокої", - роз'яснюють у відомстві міністра-холостяка Петренко.

По-третє, коли мова йде про зґвалтування, це не тільки про традиційний секс, тепер їм вважаються будь-які дії сексуального характеру без добровільної згоди потерпілого.

По-четверте, згвалтування дружини або чоловіка, а також колишнього чоловіка або дружини є злочином і обтяжує відповідальність - за це гвалтівнику загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.

По-п'яте, в Україні діє презумпція невинності, тому довести обставини і відсутність згоди повинна буде сторона звинувачення. Доказами можуть бути показання, речові докази, документи, висновки експертів.(с)

 


Категории: тема сегодняшнего дня    
Комментарии (14)