Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
14
15
20
25


Пятница 12 мая 2017
monahov | 2017-05-12 21:53:46 Кліп про Україну
Сообщение прочтено 89 раз

Комментарии (2)  
Сообщение прочтено 129 раз

Перше, що треба зробити - перестати освячувати час Майдану. Майдан треба переосмислити, визнати поразкою, винести уроки. Тільки так можна по-справжньому перемогти. Майдан був світлим часом нашому житті, але якби він не програв, не прийшло б темний час реваншу. А винні в цьому тільки ми.

Друге - порошенки, Гройсмани, луценки, ахметови винні в наших бідах лише частково. Як ті козли, яких пустили в город. А хто пустив? .. Пустили ми, пустило кріпосне більшість - малоосвічена, неерудірованное, який ледь злиденне існування від получки до получки. Більшість ніколи не було вільним. Маніпулювати такою більшістю легко, досить телевізора і дрібних подачок до виборів.

Трете - годі й сподіватися виграти вибори. "Демократичні" вибори в нашій країні саме виграються - як шашечна партія на дошці. До відповідального, усвідомленого вибору вільних громадян це не має ніякого відношення. Участь у виборах за правилами правлячої плутократії тільки легітимізує цей обман і продовжує агонію режиму, який -  Неодмінно впаде. 

Це четверте. Тому що державна система тотального злодійства й обману не може довго існувати з такими вродженими вадами. Вона б давно розсипалася в порох, якщо б ми самі, своїми недоведённимі до логічного кінця протестами, незавершеними майданами, своєю участю в "виборах", і постійним бажанням обманюватися не підтримували б цей шахраюватий труп в жізнеподобном стані.

П'яте - нам треба бути готовими підхопити владу, коли нинішні зроблять ноги. Треба мати надійних, компетентних в різних галузях і регіонах, відданих Україні людей в необхідній кількості, щоб замінити ними розсипається державний апарат. Треба добре розуміти, що робити далі - як повернути окуповані території, як лібералізувати економіку, як приборкати злочинність, як в найкоротші терміни покінчити з бідністю і звести до мінімуму корупцію. Треба виробити цілі модернізації країни; мати чітку, лаконічну, конкретну програму дій.

Шосте. Потрібні люди. Люди з принципами. З чистою історія - не злодії, не бандити, які не пузатих чинуші, що не було відсунуто від годівниці "політики". Чи не авантюристи, і не популісти. Люди, які підписуються не під тимошенко, саакашвілі, жваво - в розрахунки на швидкі дивіденди, а розділяють принцип - не красти, не брехати, захищати свободу, і воювати за Україну....

Сьоме. Взяти владу неважко. Нелегко після цього залишитися людьми.(с)


Комментарии (5)