Авторизация
Меню

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28


В Україні кожен наступний президент гірший попередника
monahov | 2015-01-24 18:17:03
Сообщение прочтено 2488 раз

 Парламент має негайно розглянути питання про таємні протоколи Порошенка і Путіна

  http://www.pravda.com.ua/rus/news/2015/01/24/7056200/

  Отже є таємні протоколи. І Порошенко бере участь у цій антидержавній змові!!! 

 Ці протоколи мають бути негайно опубліковані.

 Необхідно збирати позачергову сесію Верховної Ради, щоб розглянути ці питання. 

Треба прийняти рішення про негайний вихід України з СНД, введення візового режиму з Російською Федерацією, про подачу заявки на вступ України до НАТО, про націоналізацію російських банків в Україні, про те, щоб нейтралізувати головних зрадників України з числа мільярдерів. 

А головне — треба прийняти закон про спрощену процедуру імпічменту і негайно відправити Порошенко у відставку. Необхідно усунути з посади голови Верховної Ради Гройсмана, як представника зрадника Порошенка.

 Якщо у Верховній Раді є патріотичні сили, вони повинні розпочати формування нової коаліції національного визволення. Зволікання смерті подібне. На кону стоїть доля Русі-України.


Комментарии RSS :


на виборах президенту дали повноваження, cитуацiя складна i не все може публiкуватися... ти вважаеш, шо порошенко рвався на цю посаду? може обставини змусили рятувати краiну вiд розвалу?


"Президента під суд! він діє в інтересах ворога!" - Заявление Андрея Белецкого (АЗОВ) по поводу договора об отводе артиллерии.а суддi xто? я не знаю


ну це ті, хто у списках на люстрацію Rolling Eyes 

вони зможуть фальцетом вироки проголошувати ты Билецкому веришь? а я верю ему больше чем пороху.я не знаю, хто це... намагаюся менше читати новини, займатися буденними справами, змiцнювати економiку