Авторизация
Меню

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


В Україні кожен наступний президент гірший попередника
monahov | 2015-01-24 18:17:03
Сообщение прочтено 2335 раз

 Парламент має негайно розглянути питання про таємні протоколи Порошенка і Путіна

  http://www.pravda.com.ua/rus/news/2015/01/24/7056200/

  Отже є таємні протоколи. І Порошенко бере участь у цій антидержавній змові!!! 

 Ці протоколи мають бути негайно опубліковані.

 Необхідно збирати позачергову сесію Верховної Ради, щоб розглянути ці питання. 

Треба прийняти рішення про негайний вихід України з СНД, введення візового режиму з Російською Федерацією, про подачу заявки на вступ України до НАТО, про націоналізацію російських банків в Україні, про те, щоб нейтралізувати головних зрадників України з числа мільярдерів. 

А головне — треба прийняти закон про спрощену процедуру імпічменту і негайно відправити Порошенко у відставку. Необхідно усунути з посади голови Верховної Ради Гройсмана, як представника зрадника Порошенка.

 Якщо у Верховній Раді є патріотичні сили, вони повинні розпочати формування нової коаліції національного визволення. Зволікання смерті подібне. На кону стоїть доля Русі-України.


Комментарии RSS :


До чого тут президент -дипломат?Там є набагато цікавіші персонажі серед командирів, яким за якийсь лям зелені підвести роту своіх солдат під обстріл - як два пальця об асфальт - з януковичем по телефону...Які можуть бути таємні протоколи ? тим більше він відмовлявся від них всю дорогу - а зараз - вуаля БлЯ - ось вони !!


Може ти зарано майдан почав?Зараз на це не має часу - трьох президентів не вистачить щоб вичистити всю шушару. Зараз не до цього.Может порошенко должен срочно создать комиссию во главе с муженко за контролем соблюдения перемирия в одностороннем порядке. Как это так оказывать сопротивление мирным агрессорам с раши и бандитам лнр и днр !!! А не выполняющих перемирие отправлять в - сизо!!!!LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingКацапы наносят удары по всем фронтам - это называется "карусель", для того что бы ты забыл не только что такое Крым и вчерашний день - а даже чтоб ты забыл как твою мать зовут. Но Украина сильней россии.Забыл добавить - леопольдPodmigivanie


Просто нужно открыть глаза!! 

 нет уже мира, или Мы уничтожим вату -  или они тебя после прихода "руского мира" обьединяйтесь в группы по униччожению!я смотрю как раз про мариуполь твой пост.