Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '192.168.11.30' (113) in /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php on line 146 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php:146) in /var/www/weblog/blog.php on line 144 Блог "«Той, хто біжить по лезу»". В Україні кожен наступний президент гірший попередника, Блог пользователя monahov
Авторизация
Меню

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28


В Україні кожен наступний президент гірший попередника
monahov | 2015-01-24 18:17:03
Сообщение прочтено 2500 раз

 Парламент має негайно розглянути питання про таємні протоколи Порошенка і Путіна

  http://www.pravda.com.ua/rus/news/2015/01/24/7056200/

  Отже є таємні протоколи. І Порошенко бере участь у цій антидержавній змові!!! 

 Ці протоколи мають бути негайно опубліковані.

 Необхідно збирати позачергову сесію Верховної Ради, щоб розглянути ці питання. 

Треба прийняти рішення про негайний вихід України з СНД, введення візового режиму з Російською Федерацією, про подачу заявки на вступ України до НАТО, про націоналізацію російських банків в Україні, про те, щоб нейтралізувати головних зрадників України з числа мільярдерів. 

А головне — треба прийняти закон про спрощену процедуру імпічменту і негайно відправити Порошенко у відставку. Необхідно усунути з посади голови Верховної Ради Гройсмана, як представника зрадника Порошенка.

 Якщо у Верховній Раді є патріотичні сили, вони повинні розпочати формування нової коаліції національного визволення. Зволікання смерті подібне. На кону стоїть доля Русі-України.


Комментарии RSS :


Може ти зарано майдан почав?Зараз на це не має часу - трьох президентів не вистачить щоб вичистити всю шушару. Зараз не до цього.Может порошенко должен срочно создать комиссию во главе с муженко за контролем соблюдения перемирия в одностороннем порядке. Как это так оказывать сопротивление мирным агрессорам с раши и бандитам лнр и днр !!! А не выполняющих перемирие отправлять в - сизо!!!!LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingКацапы наносят удары по всем фронтам - это называется "карусель", для того что бы ты забыл не только что такое Крым и вчерашний день - а даже чтоб ты забыл как твою мать зовут. Но Украина сильней россии.Забыл добавить - леопольдPodmigivanie


Просто нужно открыть глаза!! 

 нет уже мира, или Мы уничтожим вату -  или они тебя после прихода "руского мира" обьединяйтесь в группы по униччожению!я смотрю как раз про мариуполь твой пост.