Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Не брати ви нам, а лише йобнуті сусіди по карті..
monahov | 2016-12-29 22:54:17
Сообщение прочтено 4230 раз

 Волею вищих сил - Бога, Україна, три роки назад, вирвалась з обійм "руского міра". Три роки ми маємо змогу спострерігати зі строни, від якого пекла нас врятовано. Ми дивимося на сусідню країну кацапію і розуміємо, як робити не треба. Всі ці ваші мракобісні скрєпи, переслідування незгідних, політичні вбивства, падаючі ракети, літаки, тони розчавленої їжі, бояришнікі,  підірвані гранатами ведмеді, всепоглинаючий культ війни та тваринна агресія до всього оточуючого світу, не викликають нічого окрім огиди.

Відчуття огиди, ось що відчуває пересічний українець, коли читає про чергову битовуху, млинці з лопати, бійки в черзі за халявним олівє, чи газованою водою... Які емоції має викликати ці новини? - Огида!

І повторю - Не брати ви Нам. Не смійте навіть згадувати нас в цьому контексті. Між нами просто бездонна прірва. Єдине чого ми прагнемо, щоб ви просто забули про нас, забули про наше існування. Займатесь там своїми справами: ведмедів УРАЛами чавіть, апельсини в печах спалюйте, пам'ятники сталіну з берією ставте, чим завгодно займетесь, але про нас забудьте. Обіцяємо, ми вас згадувати не будемо - Взагалі!

Бо Ми якщо чесно, то Ми ж хунта, Ми подпіндоснікі, Ми продались за пєчєнькі, Ми єврохохли, Ми хто завгодно, але ким Ми точно не є, то це вашими братами і вашими однодумцями. Як дуже влучно виразився ваш один скоморох: «сосєді по картє». Так от, Ми лише сусіди по карті, не більше. Що вам ще потрібно сказати, як продемонструвати вам, що ви Нам не потрібні?! Причому в будь якій ролі!

І зберіть в себе хоть ще більше кубло зрадників України, але не тіштесь надією - Все марно!

Бо - суди ваші марні, і надії марні, і війна яку ви проти Нас ведете теж марна! 

І не сумнівайтесь - своє ми відстоїмо, це Наша земля, і іншої в Нас немає! 

Тому ЗСУ стоять на смерть - за кожен сантиметр української землі! 

І головне, змінилась в Україні не влада - а змінились Ми самі!

Ми відчули себе Нацією, Українцями!!! 

А щодо вас, то ви не входите в зону Наших інтересів і пріоритетів, едине відчуття яке залишилось це - ОГИДА! (с)Категории: вата  | Акценты  | россия вперде!    
Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем
Комментарии RSS :


Може я й ненормальний, бо колись теж думав, що то все видумки кацапів, покі нє побачив сам що це правда.

Вся фішка в тому, що ватніки не хочуть прогресувати та еволюціонувати. Вони навпаки хочуть повернути часи ІМПЄРІЇ та СРСР одночасно та ще втягнути туди Нас.. Тому я дивуюсь вам і вашої іронії .. ти не кацапка? або може співчуваєш їм? ....признавайся.

І якщо вам смішно то проходьте далі - перегортайте блоги з футболками і майками спамера...всего вам НЕ доброго ..вам, кастрюлеголовым дикарям, СССР скоро покажется раем. у вас уже КНДР, а вы всё людям лапшу вешаете, уроды. Я найду тебя - и повешу.Или сожгу.Wink


жги их к ипеням Луцк!Wink можно ещё посвистеть в писюн... тебе можно, любое твое желание - посвести еще . я тебе разрешаю дырявый...Laughingты определись - сначал повесишь, а потом будешь зажигать, или наоборот. это вопрос принципиальный... шо ниясно кацап? он сказал ведь тебе - Убьет, воскресит, опять убьт и сожгет нахуй...CoolНасчет смены действий не уверен)та пипец какой суровый... Ну да, я не кацап - и даже не меняю ники.


Мы - касрюлеголовые, а вы безголовые. потому что голова в заднице. Поэтому выбираю кастрюлю а не задницу.SmileВ заднице Украина после майдана оказалсь, а вы всё кричите, что вам тепло и уютно. ты. видимо, нормально пристроился после майдана, тоже скоро лопнешь, как сэмэн. А ты там побывал, что так реально описываешь?SmileВ Украине? Я здесь живу. Жил бы в другой стране, мне было бы похуй, что вы здесь творите. У меня за окном пушки бахают, работы нет, народ разбегается, а вы всё дурачками прикидываетесь. Вот потащат воякы пушки к тебе под окна, станут шмалять, вот я и погляжу, как тебе будет, реально или не реально. с наступающим. надеюсь, в новом году вам не придется испытать то, что мы испытали в старом. Знаешь чем отличается хороший сын от плохого? Хороший- никогда не предаст свою мать, а будет поддерживать ее и в горе и в радости. А плохой- это такой как ты.SmileА если маму изнасиловали, хороший сын отомстит насильникам. Я не предавал родину, не надо на меня ярлыки навешивать. для вас теперь предателем будет каждый, кто даже просто выскажется против власти. вот и Пинчук на уровне парламента объявлен врагом, а не так давно был главным спонсором революции. ну и как не вспомнить Надию... ТАк что, я против родины никогда не высказывался, только против тех, кто маму насилует. Ну и поддерживаю, как могу. денег нет, но вы там держитесь... У тебя. что? практика есть в насилии матери? Что так расшифровал мои слова?  Извращенец.SmileЯ говорю о нормальных людях, только о плохих и хороших. А ты выпадаешь даже из этой кагорты.


а вы разве нормальные? У не нормальных все кругом не нормальные. Выбирайся из своей не нормальности сам.Smile