Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Може кого зацікавить, Лісник тут все коротко і ясно виклав, і він має рацію..
monahov | 2017-01-12 00:38:15
Сообщение прочтено 1209 раз

                       Поради революціонеру-повстанцю.

У зв'язку з поступовим розгортанням в Україні революційно-повстанської боротьби проти кримінально-олігархічного режиму, вирішив дати декілька порад тим, хто вирішив стати на шлях боротьби за власну свободу і звільнення українського народу від влади олігархічної наволочі. Виконання пунктів цих порад дозволить попередити грубі помилки в організації та діяльності повстанських груп і збереже не одне життя, що перевірено на практиці багатьма повстанцями по всьому світу:

1. Перестаньте дивитися на забаганки та настрої натовпу: більшість завжди є контрреволюційною, рабською та тупою. Ви повинні завжди тримати собі на думці, що воюєте не задля того, щоб задовольнити тваринні забаганки юрби, а щоб самому бути не твариною, а вільною людиною.

2. Пам'ятайте про мету вашої боротьби, але живіть сьогоденням: ви будете вільними не десь там у далекому майбутньому, якщо переможете і доживете до того часу, а є вільними ТУТ і ЗАРАЗ саме тому, що над вами більш не мають влади закони встановлені олігархатом для юрби рабів. Тобто, жити треба не ціллю, а процесом, насолоджуючись свободою боротьби, а ціль – лише тримати в голові для направлення процесу таким чином, щоб наближати її. Це дуже важливе психологічне питання, що не дасть вам психологічно виснажитися і розчаруватися у боротьбі, якщо вона триває тривалий час.Наша мета – ВЗЯТИ ВЛАДУ В УКРАЇНІ В СВОЇ РУКИ, але вирвати її з рук олігархату можуть лише ті, хто звільнив свій дух в боротьбі ВЖЕ ЗАРАЗ.

3. Не чекайте різних "лідерів", "вождів" та "провідників", що поведуть вас до перемоги. Таке очікування – то той самий рабський комплекс очікування "месії" чи "доброго царя", на якому й тримаються всі тиранії та диктатури у світі на протязі сторіч. Перестаньте скиглити "що я можу зробити один!" – тільки ви один і тільки особисто можете бути вільним, бо воля не дається зверху, а здобувається в боротьбі кожною людиною самостійно. Звичайно, зібрані в єдиний кулак вільні особистості можуть зробити набагато більше, ніж одинак. Але для цього той кулак повинен складатися зі сталі, а не з лайна.

4. Не чекайте слушних нагод та часів – самі творіть ті нагоди. Якщо в вашому місті чи селищі немає ніякої повстанської активності – робіть її самі тими силами і засобами, які вам під силу. Пам'ятайте, що Зека скинули не кулеметами та гарматами, а камінням та "коктейлями", отже – не треба недооцінювати їх ефективності в революційній боротьбі.

5. Дійте, наскільки це можливо, автономно: у підпільно-повстанської боротьбі, аж поки вона не перейде у масове повстання, практично немає таких завдань, де б вам була потреба поєднувати зусилля декількох груп. А ось провали через зраду та агентів ворога з-за цього непотрібного для праці об'єднання – то найпоширеніша причина знищення повстанських груп.

6. Постійно підвищуйте власний рівень повстанських знань і навичок і рівень конспіративного захисту вашої групи. Не розслабляйтесь від того, що перші ваші повстанські акції пройшли нормально. Бо чим активніше ви будете діяти – тим активніше ворог буде пробувати вас вирахувати та знищити.

7. Забудьте на весь час боротьби про слова "закон", "правосуддя", "права людини" і т.п. – зрозумійте, що до тих пір, поки ви не знищили антинародний кримінально-олігархічний режим, - ці слова використовуються ним лише для маніпулювання натовпом і не існують в реалі. А щодо вас режим буде вживати всі засоби вашого знищення, навіть не оглядаючись на всі ці "закони" та "права". Те саме відноситься і до "світової спільноти": вона буде допомагати БУДЬ-ЯКОМУ правлячому режиму, поки їй це вигідно і не зачіпає її інтересів. Тому забудьте про заклики до різних "міжнародних амністій" та "ОБСЄ", хіба що використовуйте їх для протирежимної пропаганди.

8. Завжди пам’ятайте, підбираючи людей, що не можна переносити якості людини в одній сфері діяльності на інші. Практично це означає, що не можна вважати людину добрим вояком та підпільником лише тому, що вона має гарну зовнішність, вміє говорити правильні слова та добре співати патріотичних пісень. Якості людини можуть бути визначені лише у тій самій діяльності, до якої ви її залучаєте. Тому розробить для новаків тестові завдання, що повинні перевіряти і готувати їх саме до бойових повстанських акцій.

9. У повстанської боротьбі проти правлячого режиму перемагає той, хто переміг у пропагандивній війні. Тому розглядайте кожну вашу акцію, хай і незначну, саме з точки зору пропаганди. Анонімні акції повинні бути лише в тому разі, якщо просто не можна інакше. В усіх інших випадках – максимально освітлюйте ваші акції і пояснюйте їх значення. Якнайбільш використовуйте для поширення вашої пропаганди Інтернет з його соціальними мережами та блогами, накривайте ваші міста протирежимними графіті та трафаретами, розклеюйте листівки та стікери. Все це коштує копійки, добре конспірується, а ефект має не аби який.

10. І головне: ваше завдання - не сподобатися юрбі, А ПІДНЯТИ НА БОРОТЬБУ ТИХ, ХТО ДО НЕЇ ЗДАТЕН. Тому й всю свою пропаганду націлюйте саме на них, а не на рабське бидло, котре піде туди, куди його поведуть.

                      СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!      Сергій Аміров(Лісник) 


Категории: ОУН-УПА    
Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем
Комментарии RSS :

monahov | 12.01.2017 00:39 | [Ссылка]

 Спочатку треба щось ясно усвідомити - щоб потім чітко та послідовно це робити.


 


kurpuyuk | 13.01.2017 07:47 | [Ссылка]

Эти кадры свидетельствуют о том, что жители Донбасса взяли в руки оружие в рамках НЕОБХОДИМОЙ ОБОРОНЫ в соответствии с действующей Конституции Украины, а именно:
Статья 27. Каждый человек имеет неотъемлемое право на жизнь.
Никто не может быть произвольно лишен жизни. Обязанность государства - защищать жизнь человека.
Каждый имеет право защищать свою жизнь и здоровье, жизнь и здоровье других людей от противоправных посягательств.
Что такое "Необходимая оборона" определено в УК Украины:
"Статья 36. Необходимая оборона
1. Необходимой обороной признаются действия, совершенные в целях защиты охраняемых законом прав и интересов обороняющегося лица, или другого лица, а также общественных интересов и интересов государства от общественно опасного посягательства путем причинения посягающему вреда необходимого и достаточного в данной обстановке для незамедлительного предотвращения либо пресечения посягательства, если при этом не было допущено превышения пределов необходимой обороны.
2. Каждое лицо имеет право на необходимую оборону независимо от возможности избежать общественно опасного посягательства или обратиться за помощью к другим лицам либо органам власти.
О опасности для жизни и здоровья сегодня говорят цифры потерь среди мирных граждан в том числе более 200 детей погибших на Донбассе от действий ВСУ, которые вовремя не вспомнили о ст.60 Конституции Украины:
Статья 60. Никто не обязан исполнять явно преступные распоряжения или приказы.
За отдачу и исполнение явно преступного распоряжения или приказа наступает юридическая ответственность.
Та кто на Украине истинный преступник и кто должен нести ответственность за состав преступления вот этой статьи УК Украины?
Статья 437. Планирование, подготовка, развязывание и ведение агрессивной войны
1. Планирование, подготовка или развязывание агрессивной войны или военного конфликта, а также участие в заговоре, направленном на совершение таких действий, - наказываются лишением свободы на срок от семи до двенадцати лет.
2. Ведение агрессивной войны или агрессивных военных действий - наказывается лишением свободы на срок от десяти до пятнадцати лет.


Читаю блог | 12.01.2017 00:48 | [Ссылка]

вас посадят за связь с российскими спецслужбамиSmile


monahov | 12.01.2017 18:17 | [Ссылка]

наверное, или убьют.....вокруг меня одни "нарушители режима содержания"- одни "агенты кремля и шатуны"...


kurpuyuk | 12.01.2017 03:42 | [Ссылка]

Порада революционеру - беги, Монахов, беги... Все революции заканчиваются одинаково... 


monahov | 12.01.2017 18:19 | [Ссылка]

ааааааааа....караул!.......(и звук шагов убегающего человека)Cool


kurpuyuk | 12.01.2017 03:43 | [Ссылка]

ты заметил, никому не интересно. твои опусы не вызывают ни интереса, ни сочувствия. а очень скоро народ вас за вашу "революцию" будет просто пиздить там, где поймали. 


monahov | 12.01.2017 18:23 | [Ссылка]

эти "опусы" я пишу для людей которые еще способны на борьбу..(прочти еще раз 10 пункт этого поста)


kurpuyuk | 13.01.2017 01:08 | [Ссылка]

татышо... и за что боролись, на то и напоролись...


kurpuyuk | 12.01.2017 05:54 | [Ссылка]

Уляна Супрун - и.о. министерства здравоохранения Украины, американский шпион, пишет пост о том, как здорово, что собираются всевозможные посылки воинам в АТО, и что она гордится тем, что воины воюют, а им помогают одеждой, вещами. 
На свидомитские страницы не хожу, не вижу смысла что-то доказывать, когда у человека на голове кастрюля а в голове кисель, но тут не выдержал, задал ей вопрос:
- чтоб тело убитого хлопчика лучше выглядело, да, Ульяна? вам ведь нужны их органы!
И тут понабежали свидомиты:

Надежда Скрипак
завидуешь, сепарка? захурченко с плитницким вашим аблаченцам такого не дадут,т.к. у путлера на вас денег уже нет

Тетяна Скалозуб 
Дівчата не сваріться. Давайте краще нагадаємо Ірині що трансплантація органів явище світового значення. І якщо організовано цивільно, людина яка віддає органи свідомо, то можливо думає, що життя продовжиться. Але ви про молодих хлопців яких убивають. Так це горе, але ж землю потрібно захищати, а хто це зробить?

Ну и так далее, про революцию, победившую гидность, про украинскую землю, в которую зарывают украинскую молодежь и украинское будущее, а иногда и не зарывают, про сепаров и агрессора, в лгове которого отважно шпионит липецкая фабрика... 

Никогда бы не подумал, что украинцы - лохи... Просто лошары, которых развели, ободрали, и конца грабежу не видно. 


monahov | 12.01.2017 18:24 | [Ссылка]

меня такие новости не впечатляют...какой-то флуд.


kurpuyuk | 13.01.2017 01:08 | [Ссылка]

когда тебя раненого вместо реанимации погрузят в скорую врачей без границ, можешь расслабиться... 


kurpuyuk | 12.01.2017 05:55 | [Ссылка]

Монахов, просыпайся, чучело, тебя даже никто не читает, я тут жопу рву, а ты дрыхнешь, зараза... 


monahov | 12.01.2017 18:27 | [Ссылка]

чепушило! спят куры а я - отдыхаю... 

(вернее, у меня сейчас идет усиленная подготовка к нашему выезду на восток, и времени даже на отдых почти нет)


kurpuyuk | 13.01.2017 01:06 | [Ссылка]

петухи не спят, петухи сосредотачиваются... как бы не остались от вас пух и перья, как под Дебальцево... А вчера под Донецком... Ты на каком направлении будешь наступать? Я тебе подскажу, где кусты погуще, чтобы обосраться... 


monahov | 13.01.2017 01:41 | [Ссылка]

я буду наступать на твои яйца и шею...подготовься...


123Вперед | Указать страницу