Авторизация
Меню

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Заява Білецького з приводу Нацгвардії.. (нарешті..Андрій вийшов з анабіозу)
monahov | 2017-01-14 23:30:12
Сообщение прочтено 279 раз

 

Я не можу більше мовчати про ситуацію в Національній гвардії України. Ситуація абсолютно не нормальна для третього року війни – на керівних посадах перебувають відверті сепаратисти, діє систематична корупція Для мене загальна ситуація в Нацгвардії не є чужою – більшість солдатів і офіцерів Національної гвардії є моїми бойовими побратимами і соратниками, з якими я пройшов 2014-2015 роки війни. Ситуація, про яку я кажу, – це не результати дії більшості нацгвардійських офіцерів, які чесно виконують свій обов’язок перед Батьківщиною, це виключно злочини верхівки.

Керівництво Національної гвардії несе загрозу обороноздатності нашої країни.
Я звинувачую керівництво Нацгвардії у прямому покриванні офіцерів-сепаратистів. Останні приклади, що з’явились у медіа-просторі, – поза межами будь-якого розуміння. Заступник начальника Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії, полковник Олександр Голяков – сепаратист. У лютому 2014 року він під прапорами «Партії Регіонів» створював Криворізький Антимайдан та закликав людей записуватись у «Криворізьку гвардію». Подібні гвардійці вбивали учасників Революції, а пізніше ставали ключовою силою у захопленнях ОДА та розхитуванні ситуації в Україні в цілому. Приклад іншого характеру – підполковник Юрій Колмик, заступник командира військової частини 3057. Під час наступу російських військ у Криму та на Донбасі цей офіцер активно долучився у соцмережах до тих, хто пропагував ДНР та приєднання до Росії. Капітан НГУ Юрій Задерін, у соцмережах голосував за створення Новоросії, підтримував Путіна та дії «Беркута» на Майдані.

Нещодавно громадськості стали відомі факти затримання жінки-військовослужбовця (медсестри) на окупованій території. Але затримують лише медсестер, хоча відомо, що ці поїздки здійснюють і офіцери. Їх не затримують, вони повертаються з окупованих територій і далі залишаються командувати. Діє система домовленостей із ворогом. І ця ситуація відома вищому керівництву Національної гвардії.

Я із командою волонтерів готую розкриття і корупційної складової в Національній гвардії. Ми вже маємо докази того, що ця система краде кожну третю гривню. Невдовзі я буду готовий оприлюднити ці факти.

Порушую іншу тему – систематичне знищення добровольчих батальйонів, яке провадить керівництво Національної гвардії. Мабуть, більших патріотів нашої Батьківщини, як ті перші добровольці, що пішли голіруч на смертельну битву за Україну, не знайти. Де всі ці добробати? Їх поступово розчиняють, розформовують, не оформлюють, зрештою виживають. Згадайте батальйон Донбас – його не змогли знищити в Іловайську, так тепер це завершать через паперові процедури. Від своїх побратимів по АЗОВу я трохи не щоденно чую звернення врятувати полк. Ми створили одну з найкращих військових одиниць в Україні. Самодостатню, мотивовану, озброєну. Наші танкісти та артилеристи показали найкращі результати серед збройників 2016 року. Але якщо говорити про минулий рік – Нацгвардія не виділила жодної бойової машини, наші бійці отримували найнижчу зарплатню, ми пережили минулий рік із величезними боргами. Водночас керівництво завалило полк перевірками та інспекціями.

Я звертаюсь до Головнокомандувача Президента України Петра Порошенка, Головного військового прокурора України Анатолія Матіоса, Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, Голови Служби безпеки України Василя Грицака – на вас лежить повна відповідальність за ситуацію в Національній гвардії України. 

Ви будете відповідати за злочин, якщо ці люди залишаться при владі.

Всьому цьому слід покласти край. Якщо ми допускаємо таке керівництво Національною гвардією – це означає, що ми стали частиною цієї системи. Подальший вибір кожного з нас очевидний.

              Слава Україні!    Андрій Білецький

                            ******
Треба сказати, що звинувачення видаються дуже серйозними, бо давно вже потрібно діяти і не тільки розмовляти!   В Білецького не вийде щось змінити в окремо взятій області(в Азові) - Міняти треба президента і Ко! 

З Азовом жарти дуже погані, та якщо ще піднімуться з Азовом й добробати АТО - влада вмиється кров'ю..Категории: Азов    
Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем
Комментарии RSS :

monahov | 14.01.2017 23:45 | [Ссылка]

Революційна ситуація - річ дивна і непередбачувана.

Можна скільки завгодно очікувати її, розпізнавати симптоми, прогнозувати, але її поява все одно застане Всіх зненацька.

Потім, звичайно, заднім розумом все візьмуться віщати: а ми попереджали.... 

На українців чекає найближчим часом повторення уроків історії....


Гера | 15.01.2017 03:56 [Комментарий скрыт]

monahov | 15.01.2017 13:21 [Комментарий скрыт]

Гера | 15.01.2017 14:08 [Комментарий скрыт]

berkutu | 15.01.2017 01:16 | [Ссылка]

та же ситуация везде. и если бы этих сепаров пристрелили на местах, и причем массово - то тогда бы и наверху задумались. а андрюша что-то поднял голос не просто поздно, а тогда, когда это стало нужно тому же путину. чего раньше-то молчал?


monahov | 15.01.2017 13:24 | [Ссылка]

я знаю.. но уже если это Билецкого достало, то видать латентные ватники-пидарасы в ВСУ совсем охуели..Rolling Eyes 

В ВСУ что затевают и вскором времени сделают это -  или Порох и ко сработают на опережение...


kurpuyuk | 15.01.2017 03:26 | [Ссылка]

Билецкий, возможно, станет президентом Украины, только очень ма-а-а-а-ленькой, примерно как Киевская область. Больше Азову не осилить. Галиция за откровенным нацистом не пойдет, да и Садовому очень хочется стать президентом, Галиция отвалит при первом удобном поводе. Юго-Восток не настолько больной на голову, чтобы его устраивали нацисты. А вот Киевская, возможно, Винницкая область, вот это и будет Украиной - мечтой, Украиной для украинцев - без русских, евреев, поляков... 


monahov | 15.01.2017 13:35 | [Ссылка]

я не являюсь фанатом Билецкого, но я знаю много адекватных и вменяемых патриотов которые воюют в Азове за Украину.


kurpuyuk | 15.01.2017 03:27 | [Ссылка]

интересно, а для чего всушники и медработники ВСУ ездят в ДНР? или это диверсанты маскируются под медработников?


monahov | 15.01.2017 13:32 | [Ссылка]

Это говорит о том что у нас нет нормальных спецслужб.. 

Потому что Шоколадный главсепаратист в стране сидит на троне..