Авторизация
Меню

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


А тепер уважно стежимо за руками.!!!
monahov | 2019-01-07 20:44:28
Сообщение прочтено 1939 раз

 Патріарх Кирило в інтерв'ю Радіо Свобода заявив, що можна назвати нормальною помісну церкву, при створенні якої Собором керував президент України.

Так тому і керував, щоб Кирило міг про це і сказати. В цьому і завдання Порошенко (прихожанина УПЦ МП) була, щоб дискредитувати помісну церкву при її створенні. В цьому і гра Порошенко-Хутіна !!!

Аналогічно Порошенко грав всі ці роки по Донбасу разом з Москвою. Роблячи все, щоб Кремль міг завжди звинувачувати Україну в невиконанні Мінських угод (і взагалі тільки Порошенко міг їх підписати) і безпідставні звинувачення в присутності росії на Донбасі..

Перед нами п'ять років влаштовують театр з розписаними ролями. А ми віримо..

Одне радує - Порошенко дограє свою роль ... (с)


Категории: петя-мудак    
Для того, что бы добавить комментарий, Вам нужно зарегистрироваться или зайти под своим именем
Комментарии RSS :


Володимир Святославович до прийняття християнства був язичником, а московські митрополити їздили в Орду до хана мусульманина, щоб від утвердив їх на должності, може з тих часів все українське і російське православ'я дискредитнвані. Ну і як не згадати про Сталіна, який заснував РПЦ і должность патріарха всєя русі. Пєтя-мудак, бо допоміг отримати Томос, але томос цей поганий, бо його допоміг отримати президент України, а от якби томос видав московський патріарх , то тоді б томос був хороший, і тоді б московити не казали про нього пагано, в ми б ним пишались)

Похуй на московитів і що вони думають, вони думають, що і Крим їх і українців не існує.За отриманням Томосу є тільки політика і бажання Порошенко підняти свій рейтинг напередодні виборов.І його бажання використовувати тонку релігійну тему в передвиборчій кампанії може обернутися катастрофою для всієї України !!! Ні кажучи вже про те що Порошенко злив нахрен УПЦ-КП і УАПЦ і Стамбульський патриархат заснував тут свою НОВУ автономію! Кста в Томосі вона позначена як СЦУ а не ПЦУ!!!! Ну як ?!

(Я кста за Повну автономію Церкви - але ні такою ціною і не з такими підходами і методами які нам демонструє Петя )Що ви там палите? ShockedSmileПотрібно бути повним ідіотом щоб не бачити очевидні речі..ти ідіот ?!а ти що, Зоркій Сокіл?так.... в снайпери інших не беруть ...LaughingВ мене таке враження що ти перебрав московської пропаганди. Повторюєш за ними як попугай...ой бля ... ще один "стомлений нарзаном" ... Яка нах Кацапська пропаганда !!! Сухі факти брехні Пороха !!!!можу й зиганутьCoolТи що читати не вмієш?! тобі що потрібно розжувати і покласти в рот ?!
З читанням в мене все в порядку. Але ніяк не можу придумати що з написаного тобою можна назвати фактом.Дуже важко пояснити що-небудь людині, яка в твоїх словах чує тільки те, що він хоче почути.Ти знаєш значення слова " факт"?я знав що ти порохоботіна, але що така тупа не очікував ...Це твоє визначення терміну " факт" ?))))- Що таке 10 тест?

- Це - IQ тест !

- Може, мені пройти?

- Думаю, не треба ...LaughingЯкщо ти називаєш те що написав в пості викладенням фактів, то тести тобі не допоможуть )))кто бы о фактах говорил? 

ты сам чем говоришь?  ютубными номерами?Laughingмне повторять сто раз не надо - я на двадцатый все пойму !!!LaughingЯ никогда не называл словом " факты" то, что ими не являеться.