Авторизація
Меню

Календар
 Квітень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


А тепер уважно стежимо за руками.!!!
monahov | 2019-01-07 20:44:28
Повідомлення прочитано 1759 раз

 Патріарх Кирило в інтерв'ю Радіо Свобода заявив, що можна назвати нормальною помісну церкву, при створенні якої Собором керував президент України.

Так тому і керував, щоб Кирило міг про це і сказати. В цьому і завдання Порошенко (прихожанина УПЦ МП) була, щоб дискредитувати помісну церкву при її створенні. В цьому і гра Порошенко-Хутіна !!!

Аналогічно Порошенко грав всі ці роки по Донбасу разом з Москвою. Роблячи все, щоб Кремль міг завжди звинувачувати Україну в невиконанні Мінських угод (і взагалі тільки Порошенко міг їх підписати) і безпідставні звинувачення в присутності росії на Донбасі..

Перед нами п'ять років влаштовують театр з розписаними ролями. А ми віримо..

Одне радує - Порошенко дограє свою роль ... (с)


Категорії: петя-мудак    
Для того щоб додати коментар, Вам треба зареєструватися або зайти під своїм ім’ям
Коментарі RSS :


В мене таке враження що ти перебрав московської пропаганди. Повторюєш за ними як попугай...ой бля ... ще один "стомлений нарзаном" ... Яка нах Кацапська пропаганда !!! Сухі факти брехні Пороха !!!!краще вангуй!можу й зиганутьCoolТи що читати не вмієш?! тобі що потрібно розжувати і покласти в рот ?!
З читанням в мене все в порядку. Але ніяк не можу придумати що з написаного тобою можна назвати фактом.Дуже важко пояснити що-небудь людині, яка в твоїх словах чує тільки те, що він хоче почути.Ти знаєш значення слова " факт"?я знав що ти порохоботіна, але що така тупа не очікував ...Це твоє визначення терміну " факт" ?))))- Що таке 10 тест?

- Це - IQ тест !

- Може, мені пройти?

- Думаю, не треба ...LaughingЯкщо ти називаєш те що написав в пості викладенням фактів, то тести тобі не допоможуть )))кто бы о фактах говорил? 

ты сам чем говоришь?  ютубными номерами?Laughingмне повторять сто раз не надо - я на двадцатый все пойму !!!LaughingЯ никогда не называл словом " факты" то, что ими не являеться.