Авторизація
Меню

Календар
 Серпень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


А тепер уважно стежимо за руками.!!!
monahov | 2019-01-07 20:44:28
Повідомлення прочитано 1972 раз

 Патріарх Кирило в інтерв'ю Радіо Свобода заявив, що можна назвати нормальною помісну церкву, при створенні якої Собором керував президент України.

Так тому і керував, щоб Кирило міг про це і сказати. В цьому і завдання Порошенко (прихожанина УПЦ МП) була, щоб дискредитувати помісну церкву при її створенні. В цьому і гра Порошенко-Хутіна !!!

Аналогічно Порошенко грав всі ці роки по Донбасу разом з Москвою. Роблячи все, щоб Кремль міг завжди звинувачувати Україну в невиконанні Мінських угод (і взагалі тільки Порошенко міг їх підписати) і безпідставні звинувачення в присутності росії на Донбасі..

Перед нами п'ять років влаштовують театр з розписаними ролями. А ми віримо..

Одне радує - Порошенко дограє свою роль ... (с)


Категорії: петя-мудак    
Для того щоб додати коментар, Вам треба зареєструватися або зайти під своїм ім’ям
Коментарі RSS :


Ти що читати не вмієш?! тобі що потрібно розжувати і покласти в рот ?!
З читанням в мене все в порядку. Але ніяк не можу придумати що з написаного тобою можна назвати фактом.Дуже важко пояснити що-небудь людині, яка в твоїх словах чує тільки те, що він хоче почути.Ти знаєш значення слова " факт"?я знав що ти порохоботіна, але що така тупа не очікував ...Це твоє визначення терміну " факт" ?))))- Що таке 10 тест?

- Це - IQ тест !

- Може, мені пройти?

- Думаю, не треба ...LaughingЯкщо ти називаєш те що написав в пості викладенням фактів, то тести тобі не допоможуть )))кто бы о фактах говорил? 

ты сам чем говоришь?  ютубными номерами?Laughingмне повторять сто раз не надо - я на двадцатый все пойму !!!LaughingЯ никогда не называл словом " факты" то, что ими не являеться.