<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге razomiztoboyu искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

free hugs (5)
АЗС (1)
вода (1)
діти (2)
Киев (5)
Київ (9)
риба (1)
суд (1)
ціни (2)
юмор (1)
#

Календарь

 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Пятница 5 марта 2010
Сообщение прочтено 190 раз
razomiztoboyu | 2010-03-05 01:57:22

 Нещодавно Громадський рух «Разом із тобою» вже повідомляв мешканців Київщини про загрозливий характер, що його набирає невпинне зростання цін, зокрема, на продукти харчування (http://blog.meta.ua/~razomiztoboyu/posts/@370432/). І доки всі навколо переживають та рахують гроші, намагаючись розподіляти свій бюджет якнайдоцільніше, завжди знаходяться спритні та охочі поживитися на довірливості покупців. Так, з початку року співробітниками відділу ветеринарної міліції Київської області було вилучено з обігу близько 27 тонн неякісної риби та м’яса на загальну суму 1,5 млн. гривень. На забійному цеху в Баришівському районі було утилізовано 3,5 тонн курятини, в якої закінчився термін придатності, і 15 тонн м’ясної продукції, зіпсованої у зв’язку зі зберіганням в пластиковій тарі. Результати бактеріологічних досліджень цієї партії підтвердили наявність у м'ясі збудників кишкових інфекцій. Міліціонери тимчасово призупинили роботу цеху і склали протоколи про адміністративні правопорушення. Водночас, у рибопереробному цеху у Вишгородському районі співробітники ветеринарної міліції виявили дві тонни продукції без маркування, а також понад чотири тонни риби, що призначалася на продаж попри закінчення терміну придатності.


Громадський рух «Разом із тобою» закликає не ризикувати власним здоров’ям та не спокушатися низькими цінами, за якими часто збувається неякісний товар. Нинішнє подорожчання продуктів для пересічного громадянина є справді катастрофічним, проте «вигідні» пропозиції заслуговують щонайменше на підозріле ставлення. Ринкова ціна відповідає вартості якісних і свіжих харчів, хоча і не завжди є співвіднесеною з реальними доходами людей – тож не варто гратись із вогнем і намагатись обійти це правило. Пам’ятайте, що спроби зекономити на купівлі сумнівного товару за більш привабливою ціною можуть привести Вас або членів Вашої родини до лікарняного ліжка.


Нагадаємо, що в жовтні минулого року співробітники відділу ветеринарної міліції в Київській області вилучили 139 кілограмів неякісних продуктів, призначених для дитячого харчування.

Четверг 4 марта 2010
Сообщение прочтено 241 раз
razomiztoboyu | 2010-03-04 23:21:37 

Среда 3 марта 2010

Більше двох із половиною тисяч представниць прекрасної статі привітали із весною волонтери Громадського руху "Разом із тобою".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вторник 2 марта 2010

 Присвячена початку весни і весняних свят акція руху "Разом із тобою" стартувала на Київщині


 

 

Понедельник 1 марта 2010
Сообщение прочтено 219 раз
razomiztoboyu | 2010-03-01 14:42:26

         Від щирого серця вітаємо вас із першим днем весни!
Вже завтра ми роздаватимемо на вулицях міст Київщини святкові кульки та даруватимемо обійми у акції free-hugs

         Увага, панове!
Кожен, хто прийде до нас (місцевого волонтерсько-організаторського осередку), і скаже, з адреси якого блогу вичитав анонс акції, отримає безкоштовно і просто від щирого серця стільки кульок, скільки зможе унести одна людина!

Ми чекаємо на Вас:

2 березня — Бориспіль (10.30 — 13-30, біля центрального ринку), Переяслав-Хмельницький (15.00 — 18.00, центр, біля ринку)

3 березня — Ірпінь (10.30 — 13-30 Центр, біля кінотеатру, біля базару), Бровари (15.00 — 18.00, центр, біля ресторану “Швидко”, Термінал)

4 березня — Обухів (10.30 — 13-30 на Центральному ринку), Фастів (15.00 — 18.00, на Центральному ринку )

5 березня — Біла Церква (13.00 — 16.00? , центр, біля супермаркетів “Край та Сільпо”).

          Будемо щиро раді Вас бачити на нашому заході у вашому місті!

 

Пятница 26 февраля 2010
Сообщение прочтено 172 раз
razomiztoboyu | 2010-02-26 18:03:19

У Білій Церкві приватизовано дитячий табір

Мешканці Білоцерківщини занепокоєні і обурені масштабною приватизацією комунальної власності, що відбувається за сприяння міської влади і набуває загрозливих обертів. Особливий спротив громади викликав нещодавній продаж дитячого оздоровчого табору "Лісова казка", що розташований в с. Логвин Володарського району.

Табір, що займає 7,6 га соснового лісу із річкою, впродовж багатьох років приймав дітей, в тому числі й із неблагополучних родин. Розвинутий лікувально-оздоровчий комплекс санаторного типу на земельній ділянці має власний спортивний комплекс з футбольним полем, чотирма баскетбольними, трьома волейбольними майданчиками, пляж на березі р. Рось, сауну і басейн. У поточному році за кошти з міського бюджету мали змогу оздоровитися понад 300 дітей. Соснові ліси на території закладу справді казкові, принаймні, люди, що відпочивали там дітьми, сьогодні із ностальгією згадують величні дерева і здорове повітря. 

“Лісову казку” разом із узбережжям Дніпра було викуплено ТОВ "Аримп" за 2 млн. 200 тис. грн. разом із ПДВ, хоча його реальна вартість принаймні вдвічі перевищує цю суму, адже лише на газифікацію закладу було витрачено 4 млн. грн. з міського бюджету.

Своє рішення міськрада пояснює неспроможністю місцевої влади фінансувати та підтримувати заклад власними коштами, адже корпуси табору потребують ремонту, працівникам необхідно платити зарплати тощо.

Натомість білоцерківці згадують, скільки ще державних установ потребують фінансування і можуть бути без жодної користі для громади, за безцінь, приватизовані саме з цієї причини. Ми говоримо “без жодної користі”, оскільки якби ціна продажу була адекватною, то виручені кошти могли б поповнити бюджет розвитку і виправдати жертву покращенням в інших справах.

Наприклад, Білоцерківщина потребує капітального ремонту триповерхового приміщення міської дитячої поліклініки, модернізації рентгенкабінету, оснащення лабораторії, сучасного денного стаціонару для дітей. З огляду на цю подію постає питання: дармові умови продажу комунальної власності справді здатні покращити становище, чи це всього-навсього спосіб збагачення членів місцевого правління? Жителі Білоцерківщини вкрай стурбовані діями влади.

В нашій державі ініціатива щодо продажу об'єктів соціально-побутового призначення належить у першу чергу органам приватизації, тобто Фонду державного майна України і його регіональним відділенням. На жаль, через роки функціонування установи, ми можемо тільки засвідчити, що із обласного фонду - сотень дитячих оздоровчих таборів - у кожній області сьогодні функціонують одиниці.
Громадський рух "Разом із тобою" переконаний, що в ситуації з неконтрольованою приватизацією дитячо-оздоровчої інфраструктури держава зобов'язана ввести мораторій на відчуження державних об'єктів, це необхідний крок у напрямі захисту населення від свавілля влади.

Сообщение прочтено 193 раз
razomiztoboyu | 2010-02-26 16:08:23

Протягом першого березневого тижня молодь Київщини подарує мешканцям обласних міст тепло, любов і радість вільних обійм. Святкова весняна акція “Весна разом із тобою” пройде з 2 по 5 березня у найбільших містах Київської області    Борисполі, Переяслав-Хмельницькому, Броварах, Ірпіні, Обухові, Фастові та Білій Церкві.

 

Кожен, хто з 10 до 17 зустрічатиметься на вулиці із командами волонтерів, може  узяти участь, просто обіймаючи вісника весни і приймаючи від нього вітання і невеличкий подарунок — святкову кульку.

 

Організаторами заходу виступлять Громадський Рух “Разом із тобою” та Громадська організація “Здорова Київщина”.

 

Забудьте про холодні та сірі зимові дні разом з нами!

Будемо  щиро раді Вас бачити на нашому заході у центрі Вашого міста.

 

Акції проводитимуться:

2 березня — Бориспіль (10.30 - 13-30), Переяслав-Хмельницький (15.00 — 18.00)

3 березня — Ірпінь (10.30 - 13-30), Бровари (15.00 — 18.00)

4 березня — Обухів (10.30 - 13-30), Фастів (15.00 — 18.00)

5 березня  — Біла Церква (13.00 — 16.00).


Читать

Як повідомляє Гідрометцентр МНС, пік паводків в Україні в цьому році припадає на початок квітня.
В Україні рівень води на Дністрі на ділянці Заліщики - Рухотин підніметься на 1,5-2,5 м,
У зв'язку з льодоходом можливе формування заторів льоду з підйомом рівня води: на річках басейну Дністра (в межах Львівської та Івано-Франківської обл.) На 0,5-1,5 м, на Дністрі на ділянці Галич-Нижнів на 1-2 м; на Дністрі на ділянці Заліщики - Рухотин на 1,5-2,5 м, можливе досягнення небезпечних позначок підтоплення.

На річках басейну Прип'яті в межах Волинської обл. очікується підйом рівня води на 0,1-0,5 м, з подальшим підтопленням заплав. На Стоході біля Любешіва можливе підтоплення господарських об'єктів.

Як раніше повідомляв рух “Разом із тобою”, пік весняних паводків очікується на початку квітня - коли розтане сніг у Росії та Білорусі (звідти течуть наші річки). Зони ризику - це ті області, в яких протікають Дніпро, Прип'ять, Сіверський Донець, Інгул і річки Приазов'я. Таким чином, серйозних повеней потрібно боятися чи не половині України. За словами фахівців, найбільш небезпечна зона - Київська область.

Среда 24 февраля 2010
Сообщение прочтено 244 раз
razomiztoboyu | 2010-02-24 22:39:49

За роки незалежності історичної спадщини винищено більше, ніж за час першої світової війни.

В ніч з 23 на 24 лютого Київ втратив найважливіший пам'ятник міста, куди щодня приходили тисячі людей — від гостей міста до молодят. Частково зруйнований пам'ятник засновникам Києва — Кию, Щеку, Хориву та Либіді - ще напередодні, одразу після руйнації, забороняли фотографувати журналістам та просто жителям міста, аж до наступного дня, коли були готові офіційні позиції влади з цього приводу.

За чисельними публікаціями у ЗМІ причиною цього лиха у міськраді називають то “втрату бетоном несучих властивостей”, то “плановим демонтажем”. Заяви посадовців Київради виглядають суперечливо - то руйнація пам'ятника була давно очікуваною, то жодних руйнацій не було, а був ремонт. Зрештою об'єднати обидва бачення спробував Голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригінець, зкомпонувавши в одну обидві причини. “Насправді руйнування пам'ятника таки відбулося, але демонтаж його все ж можна назвати плановим” - заявив він.

Між тим руйнування пам'ятників є звичним не тільки для Києва та Київської області, але й для усієї України. За роки незалежності від вандалізму та просто недбалого ставлення влади до пам'яток історичної старовини постраждали Полтавська область - понад 64 %, Слобожанщина - понад 45 %, Одеська область - 1,39 %; Поділля - 4,68 %, Київська область — біля 23%.

В середньому по Україні коефіцієнт втрат об'єктів архітектурної спадщини становить трохи більше 11 %.

Експерти свідчать: за останні 16 років пам'яток архітектури було втрачено більше, ніж у роки першої світової війни і лише трохи менше, ніж в роки другої світової війни.

Кричущих випадків руйнації пам'ятників чимало, і далеко не повсюди причинами знищення є нестача коштів (чи уваги) у місцевої влади на відбудову.

Так, наприклад, у березні 2008 кияни обурювалися через плани будівництва багатоповерхівки біля Аскольдової могили та меморіалу жертвам голодомору "Калиновий гай", у квітні 2009 говорили про аварійний стан Андріївської церкви на Подолі, фундамент якої дав тріщини (шоб уберегти духовний символ Києва було потрібно біля 25 млн. грн).

У жовтні били на сполох працівники Інституту Археології ті Історії України щодо незаконного будівництва на території Хотинського городища, де було розташоване унікальне скіфське поселення. Потерпає й Одеса — там вже 27 грудня зруйновано колонну атланта по вулиці Буніна,
Читать

Сообщение прочтено 196 раз
razomiztoboyu | 2010-02-24 11:02:29

 Квіти зникнуть на Київщині упродовж наступних п'яти років

 Вже 2015 року у лісах Київщини можуть зникнути проліски та інші види першоцвітів. Як стало відомо Громадському руху “Разом із тобою” про це заявив голова Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко. Уже в цей час квіткові браконьєри заготовляють квіти ящиками, які потім повезуть на продаж уздовж основних українських автомагістралей та у підземні переходи Києва.

Зазвичай великі партії першоцвітів до Києва привозять із Чернігівської області та північних районів Київської, спустошуючи унікальний флорофонд Іванківського, Красятинського, Бородянського районів. Це приносить неоціненну шкоду екосистемі Полісських лісів, і, не зважаючи на постійні рейди поборників браконьєрства, з кожним роком квітів, занесених до Червоної книги, стає все менше.

Законодавством України встановлено відповідальність за незаконне зривання та продаж першоцвітів, зокрема, відповідно до ст. 90 Кодексу України про адміністративні правопорушення, штраф за зривання квітів становить від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією набутого.
 
 Громадський рух “Разом із тобою” закликає не підтримувати знищення рідкісних квітів і не купувати першоцвіти, що продаються браконьєрами. Перед тим, як придбати кілька квіточок, подумайте, чи хочете ви, щоб ваші діти  мали змогу бачити їх лише на сторінках Червоної книги.

Назад123...171819Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены